0

@PatrykBarca Ten co robi sobie rok przerwy to przyjemniaczek.

0

@Kwiatek67 Chudy nie może być straszny.

0

Pytanie na sobotę - co zrobi Laporta/zarząd, żeby nie zatrudnić tego strasznego Niemca?
A - zostawi Xaviego, wszak w Barcelonie można wszystko wybłagać
B - zatrudni Marqueza
C- zatrudni innego trenera

0

@macio_944 Widmo Niemca w Barcelonie krąży nad klubem ponownie.
Pewnie kombinują, jak go uniknąć, bo by im rozdeptał ten żałosny systemik niekompetencji i niedomówień.

0

@Matheu12 Nie ma takiej możliwości, żeby świat uniknął wojny z powodu niechęci obywateli do służby, to tak nie działa. Jest takie powiedzenie - ty możesz nie chcieć wojny, ale wojna może chcieć przyjść do ciebie. To jakby zamyka temat.
Wojna to efekt długiego i skomplikowanego procesu geopolitycznego, a nie czyjaś fanaberia. Milion ludzi pod broń zawsze się znajdzie. Wydaje się, że rządy unijne staną na głowie, żeby stworzyć przepisy, które uniemożliwią obywatelom ucieczkę.

0

@AxelF Szczerze mówiąc to nie wiem, jakie są przepisy dotyczące kobiet podczas konfliktu zbrojnego i nie bardzo mogę znaleźć dokładne informacje na ten temat.
Chłopa myślę wystarczy, żeby nie pchać ich na front. Czy wolno im wyjechać?
Jeśli tak, to którym tak, a którym nie?
Femen na bank stąd spierd..li wcześniej, jak już zacznie śmierdzieć tematem.
Tak na chłopski rozum, to kraj musi działać, więc konkretny exodus kobiet raczej nie jest możliwy.

0

@stone80 Nie wiadomo, jakie będą restrykcje w UE. Być może bezpiecznie będzie tylko poza Unią.

0

@TheNekro94 Sporo zależy od tego, czy ktoś może zabrać rodzinę i ma możliwości za granicą - język, znajomych, familię, pieniądze. Tych zamożniejszych to nie będzie już tutaj długo przed wojną. 650 tyś Ukraińców uciekło przed mobilizacją.

1

Młodszym szkoda życia, wcale się nie dziwię. Ale zakaz musi być, inaczej wszyscy czmychną.

1

@Safrani Nie mieszkamy w Czechach.

3

@Safrani Bezsensowny tweet. Polacy zerwali się z łańcucha, zwyczajnie chcą pożyć z dala od kieratu. To poszło z tzw. odbicia, po latach przymusu rodzinności byt został uwolniony. Rządy nie mają tu nic do rzeczy, to kwestia zmian kulturowych, niezależnych od barw politycznych, bo ostatecznie żyjemy w wolnym kraju.

1

@tristan87 Ludzie są zawsze tacy sami, pozwolisz, to rękę zeżrą.
Pomysł na domową atmosferkę, chcesz to zostajesz, nie chcesz to odchodzisz, skończył się brakiem trzymania poziomu kadry i traktowaniem gry w Barcelonie, jak sposobu na życie w fajnym mieście. Brakuje twardej ręki.

4

@arasz1819 Piłka nożna i potrzeba plucia do własnego gniazda - mieszanka wybuchowa w naszym nieszczęśliwym kraju. Dobrze, że trudno z tym wyjść poza sieć.

8

Trzymamy kciuki za Girone w tej sprawie.

0

@lntrowertyk Najlepsi murzyni poszli do NFL, pewniejsza kasa i mniej po głowie zbierasz. W HW brakuje talentów.

0

@kamilop Motoryka, skill i ambicja są u Lewusa na miejscu.
On się zwyczajnie nie nadaje do takiego grania, w każdej innej drużynie byłby z niego większy pożytek.

6

Uważam podobnie. Zmiana nastrojów pewnie nastąpiła wcześniej, po Realu i Gironie.
Zdaje się, że skumali to, że wzrost formy był tylko okresowy i zaczęło się palić pod dupą - a co jak kolejny sezon będzie podobny?

0

@Gaz On się nie nadaje na obecnym poziomie. Potrzeba mu ze dwa lata ogrywania.
Gra jakby go pierwszy raz z klatki wypuścili, nic nie zyskał względem okresu początkowego po transferze.

5

7

Trzy puchary są.

4

Nie wiem, o co dokładnie Laporcie chodzi, ale po tym cyrku zostawienie Xaviego będzie jakąś ostateczną katastrofą wizerunkową. Pytanie, czy przypadkiem nie dotarło do nich, że porządnych transferów nie będzie i potrzeba lepić z tego, co jest. Obecny trener raczej nie podoła.

0

@Borneo Żadnemu polskiemu rządowi nie ufam w czyste intencje w tego typu akcjach. Jedni drudzy będą szukać pod publiczkę. Tych najważniejszych i tak nie znajdą. Ten kraj to patologia, a jego politycy to nowotwór złośliwy.

1

@Borneo Nie bardzo rozumiem, po co te filary, zastanawiający temat.

0

@kynio302 No tu racja, Szejna gada konkretne bzdury.
Z PiSem nie bardzo, szczególnie, że przez nich dostanę 2 razy gorszy wyrok.

4

Cytując klasyka - mają rozmach skurwi..ny.

1

Prosty temat.

1

@tristan87 Wygląda raczej na lekarza.

3

Kolejny Ibrahim nie wytrzymał ciśnienia.

0

@tbas On potrzebuje ze 2 lata, to jest kompletnie surowy materiał, nawet biega inaczej od piłkarzy z La Liga. Typa trzeba budować od podstaw. Na razie leciał na motoryce i talencie, kumacji boiskowej zero. Dzik do obróbki.

0

@AgentsOfTime Fury, ale za Usykim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?