0

Złe sny Tysona Fury.

1

@BORO_12 Czyli trochę taki niemiecki Valverde. Bayern Tuchela w lidze i finale LM wyglądał katastrofalnie. Pytanie, czy to w ogóle jest trener na wielkie granie z ultra ofensywą w ataku pozycyjnym. Sposób gry Bayernu w drugim meczu z Realem był odrażający.

4

Nie po hiszpańsku to po angielsku się dogada.
https://x.com/dracostraphouse/status/1754167143820603755

0

@BORO_12 Chodzi o to, czy umie grać ofensywnie, nie musi być efektownie.
Kolejny Valverde to średni pomysł. Bayern Flicka grał bardzo efektowną ofensywą.

0

Czy Tuchel potrafi grać ofensywną piłkę?
Mam wrażenie, że jeśli Xavi out, to Laporta wybierze Tuchela, bo jest bardziej doświadczony poza Niemcami od Flicka.

0

@Emhyr Yuste powinien się zawijać z klubu.

0

Jeśli chcą zainwestować kasę i przebudować skład, to jedynym sensownym wyjściem jest doświadczony szkoleniowiec, każdy inny to kolejna potencjalna wtopa. Real bedzie miał hiper mocną drużynę, kolejny eksperyment na ławce to byłby bardzo dziwny i zły pomysł.

1

@MichalZZZ Socios lubią rodzinną atmosferkę bardziej niż wygrywanie.


0

@Emhyr 70% zostaje. Zbyt miła atmosferka, żeby go spławił.

2

Skrót walki na wesoło.


0

Miał być Flick, a chyba będzie Xavinieta 3.0

1

@Roobo Pewnie nie, w Barcelonie boją się Niemców.

2

@zTx Bo jesteśmy w stanie to spierd...ić.

0

@NeroTFP1 Dla mnie jest nim cały czas, poza meczami z Realem.

1

Jeśli Rayo przegra z Barcą i Bilbao, a Cadiz wygra dwa mecze, to zrównają się punktami. Kto wtedy spada?

0

@Katalończyk 99 Bez szans ten chłopak, i tak coś wyłapie znowu.
Nic dziwnego, że się boi, skoro jest to nieuniknione.

0

@Kazragore Tego nigdy na twitterze nie wiadomo. Czasem się zdarzają fejki.

0

@matirix20 Jedyni co są pewniakami na naprawdę wielkie granie - Yamal, Cubarci.
Pedri kontuzje i słaba stamina, zbyt tym ograniczony.

0

Kolejny zrysowany urazem, ciekawe czy zdąży nabrać pewności przed kolejnym.

3

Śmieszne te lewicowe księgi.

1

@Popitek12 Iniesta, Xavi, Messi

0

@tbas Felix i/lub Cancelo, nie ma co się jarać. Reszta ma kontrakty.

0

@Pawlak1992 Usyk w taki właśnie sposób demoluje rywali, w drugiej połowie walki podkręca tempo. Najpierw zdemolował Furemu nos, potem go prawie dokończył, kiedy Tyson lekko opadł z sił. To nie był żaden lucky punch, tylko typowe dla Usyka przejście do ofensywy, kiedy rywal straci trochę baterii. Tym się różni Usyk od reszty, że jest bardziej świeży w końcowych rundach. Kolejna walka jest otwarta, obaj trochę dowiedzieli się o przeciwniku i są w takim samym położeniu, chyba że Fury znowu zapije.

0

@Faro Jeśli City zremisuje, to Arsenal nie wygra meczu, prosty temat.

0

@KrychaFCB Cancelo, Felix

1

@kanver_ Ma to znaczenie wizerunkowe, bo wygrana przez split zostaje zapisana na wieki i oznacza mniej przekonujące zwycięstwo w walce życia.

2

Usyk zwałowany, najpierw sędzia pozbawił go nokautu, na koniec któryś debil zrobił mu split w werdykcie.

0

@SawneyBean Owszem, będzie. Pod przymusem. Ewentualnie pięć lat więzienia, co i tak jest lepsze niż utrata życia lub kalectwo. Gorzej jak Iskander przypier..li w zakład karny.

0

@rogal478 Tak wynika z merytorycznego rachunku. Problem w tym, że ten klub nie postępuje merytorycznie, a Flick wywróci im system do góry nogami. Pasuje do tego bałaganu jak pięść do nosa.

1

@draxidox Nieprawda, germanofob.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?