0

@GeneralXavi Lepiej, bo by coś przytrzymał i rozegrał z przodu. Co nie oznacza, że wynik byłby lepszy. Taki piłkarz to spora strata dla słabej repki.

0

@mkord To się wybija do przodu, a nie patelnie przeciwnikowi.

0

@ObiektywnyKibic121 Nieprawda, z przodu brakuje kogoś do przytrzymania piłki.
Każda strata piłkarza na poziomie jest u nas bolesna.

4

To wybicie przed golem Holendrów to był kryminał, nie wiem kto to był, ale łeb bym urwał na miejscu trenera.

1

Moment postrzelenia agresora.

0

Mini kilof. Takie typy są dla mnie zagadką.

0

@tbas Znaleźli sobie niszę i ją eksploatują - prawo rynku.

2

Do boju Polsko!

3

Wesoło tam mają.

3

Torres 25mln, a Duńczyk się jeszcze przyda za Martineza.

0

@Encore To wiadomo, tylko czy on sporo nie straci, kiedy nie będzie mógł pobiegać jak strzała.

0

Wszyscy jadą po Olmo, a Nico też słaby. Im więcej go oglądam, tym bardziej się zastanawiam, czy nam potrzebny typowy szybko biegacz, kiedy u nas głównie hula atak pozycyjny.

0

Czy są lepsze kamery niż ta główna w TVP Sport?
Transmisja jak z okręgówki, cały czas to samo ujęcie.

2

Szybka akcja.

1

0

Sukces wyborczy Donalda.

2

@kigani Bartosiak broni się własnym dorobkiem i wpływem na kształtowanie debaty strategicznej w Polsce. Pieski internetowe szczekają, bo mają okazję.

0

@michal26 Tam nie było żadnego plagiatu, tylko nie do końca udane oznaczenie przypisów. Plagiat to pożywka dla ludu, żeby się niosło.

1

@Emhyr System nie daruje Bartosiakowi oszkalowania i było oczywiste, że wykorzystają okazję. Całe to gówno jakie oglądamy w sprawie granicy, było właśnie przez Bartosiaka opisane. Okoliczności odebrania doktoratu mocno szemrane, a gawiedź się cieszy, jak z palenia czarownicy. Więcej wiedzy o sprawie, a mniej powtarzania bredni kolportowanych przez hejterów.

2

Plany ataku na obóz w Oświęcimiu.
ppor. Stefan Jasieński "Urban", herbu Dołęga.

1

@skubi99 Bardzo dobra wiadomość.
Przynajmniej jakiś sportowy sens będzie miala ta walka.

8

Uśmiechnięta Polska.

2

@MichalZZZ Piłka reprezentacyjna już dawno siadła, pieniądz się teraz liczy.
MŚ trzymają jeszcze poziom, bo mają większy rozmach i grają egzotyczne ekipy.
Dobrze, że ME są w Niemczech, bo zazwyczaj w najbogatszych krajach Europy impreza ma wyższy poziom.

5

Nie musisz rozumieć.

3

0

To jest oczywiste, w obecnej sytuacji finansowej musiałby nastąpić duży transfer z klubu.
Raphinha nie chce, ofert z topowych klubów EPL zdaje się nie ma. Te wielkie letnie transfery skończą się pewnie jednym pomocnikiem i tanim zmiennikiem Lewego.

0

@Barcanajlepszyteam Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli sprzęt ma być dostarczany przez Jesionkę, to musi być bezpiecznie, to jest też w ich interesie. Jeśli przeniosą
transport na lotnisko na Ukrainie, to może u nas nie będzie potrzeby stawiania intensywnej ochrony.

16

Pierwszorzędne korzenie.

2

@Arden Byłem w liceum, jak wszedł na zmianę w jakimś meczu LM, coś tam chyba strzelił z Atletico. Dupy w szkole chciały zwariować, wszystkie o nim gadały.

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?