RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Lepiej, bo by coś przytrzymał i rozegrał z przodu. Co nie oznacza, że wynik byłby lepszy. Taki piłkarz to spora strata dla słabej repki.
0
@mkord To się wybija do przodu, a nie patelnie przeciwnikowi.
0
@ObiektywnyKibic121 Nieprawda, z przodu brakuje kogoś do przytrzymania piłki.
Każda strata piłkarza na poziomie jest u nas bolesna.
4
To wybicie przed golem Holendrów to był kryminał, nie wiem kto to był, ale łeb bym urwał na miejscu trenera.
1
Moment postrzelenia agresora.
0
Mini kilof. Takie typy są dla mnie zagadką.
0
@tbas Znaleźli sobie niszę i ją eksploatują - prawo rynku.
2
Do boju Polsko!
3
Wesoło tam mają.
3
Torres 25mln, a Duńczyk się jeszcze przyda za Martineza.
0
@Encore To wiadomo, tylko czy on sporo nie straci, kiedy nie będzie mógł pobiegać jak strzała.
0
Wszyscy jadą po Olmo, a Nico też słaby. Im więcej go oglądam, tym bardziej się zastanawiam, czy nam potrzebny typowy szybko biegacz, kiedy u nas głównie hula atak pozycyjny.
0
Czy są lepsze kamery niż ta główna w TVP Sport?
Transmisja jak z okręgówki, cały czas to samo ujęcie.
2
Szybka akcja.
1
Sposób na mleczaki.
https://x.com/Enezator/status/1801669974597226681
0
Sukces wyborczy Donalda.
2
@kigani Bartosiak broni się własnym dorobkiem i wpływem na kształtowanie debaty strategicznej w Polsce. Pieski internetowe szczekają, bo mają okazję.
0
@michal26 Tam nie było żadnego plagiatu, tylko nie do końca udane oznaczenie przypisów. Plagiat to pożywka dla ludu, żeby się niosło.
1
@Emhyr System nie daruje Bartosiakowi oszkalowania i było oczywiste, że wykorzystają okazję. Całe to gówno jakie oglądamy w sprawie granicy, było właśnie przez Bartosiaka opisane. Okoliczności odebrania doktoratu mocno szemrane, a gawiedź się cieszy, jak z palenia czarownicy. Więcej wiedzy o sprawie, a mniej powtarzania bredni kolportowanych przez hejterów.
2
Plany ataku na obóz w Oświęcimiu.
ppor. Stefan Jasieński "Urban", herbu Dołęga.
1
@skubi99 Bardzo dobra wiadomość.
Przynajmniej jakiś sportowy sens będzie miala ta walka.
8
Uśmiechnięta Polska.
2
@MichalZZZ Piłka reprezentacyjna już dawno siadła, pieniądz się teraz liczy.
MŚ trzymają jeszcze poziom, bo mają większy rozmach i grają egzotyczne ekipy.
Dobrze, że ME są w Niemczech, bo zazwyczaj w najbogatszych krajach Europy impreza ma wyższy poziom.
5
Nie musisz rozumieć.
3
W Indiach obudził się topielec.
https://x.com/krolbijedame/status/1801213378792206421
0
To jest oczywiste, w obecnej sytuacji finansowej musiałby nastąpić duży transfer z klubu.
Raphinha nie chce, ofert z topowych klubów EPL zdaje się nie ma. Te wielkie letnie transfery skończą się pewnie jednym pomocnikiem i tanim zmiennikiem Lewego.
0
@Barcanajlepszyteam Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli sprzęt ma być dostarczany przez Jesionkę, to musi być bezpiecznie, to jest też w ich interesie. Jeśli przeniosą
transport na lotnisko na Ukrainie, to może u nas nie będzie potrzeby stawiania intensywnej ochrony.
16
Pierwszorzędne korzenie.
2
@Arden Byłem w liceum, jak wszedł na zmianę w jakimś meczu LM, coś tam chyba strzelił z Atletico. Dupy w szkole chciały zwariować, wszystkie o nim gadały.
6
Trochę dobrych wieści, nowe Patrioty dla Ukrainy, kłopoty ruskiej ofensywy.
https://wpolityce.pl/swiat/695207-wycofanie-patriotow-z-jasionki-i-plan-pokonania-rosji
https://x.com/MBudzisz2/status/1800930065137738207