1

@kubix05 Mega śmieszny typ to był.

0

@tbas Wszystko swoje złe i dobre strony, może Xavi się pożegna po wtopie.

1

@kubix05 Perepeczko miał genetix z kosmosu, a tak się spasł na starość.
Brando chyba najlepszy aktor wszechczasów jak dotąd.

1

Xavi chyba koniecznie musi mieć brygadę obrotnych karzełków, bo ten jego upór na Zubimendiego i Silve na to właśnie wskazuje.

4

Pewnie bardzo chce, ale nie na tyle, żeby zejść z części wynagrodzenia.

5

Fati miał wejście smoka, ale poważna piłka wymaga też odporności, umiejętności wracania do formy po urazach i generalnie sporo mocy mentalnych. Ten chłopaczyna okazał się zbyt delikatny. Skończy się tak, że oddamy go za darmo, żeby zejść z tej katastrofalnej wypłaty.

0

@nexxo 2-1 PSG, ale jak będzie pogrom, to się wcale nie zdziwię.
Nie mamy odpowiedzi na Mbappe.

0

@TR3YWAY Przecież ten temat już od dawna nie istnieje.

0

@Kazragore W sumie to nie wiem, chyba ludzie pokumali, że to debil.
Zwinął się z YT już dawno na jakąś swoją platformę, bo mu lewusy blokowały monetyzację filmów.

6

Szykuje się nowa walka na Fame MMA.
Prezydent Polski na uchodźctwie vs Ambasador Izraela.

0

@JarekS Tak to mniej więcej się klaruje, Gavi naszym transferem, a Marquez nowym trenerem + jakiś DM z łapanki.

11

@HighestInTheRoom Żydowskie lobby w USA jest "nielikwidowalne" przez kogokolwiek.

0

@GABVI36 Mbappe i Dembele nas rozjadą i nie będzie co zbierać.
Barca nie jest przygotowana na takich przecinaków i nie ma na nich odpowiedzi.
Yamal to ciągle nieregularny dzieciak.

4

Dopóki ta gnida Wujek Sam jest sponsorem Izraelskich zbrodni, to nic się nie zmieni.


0

@Salchent Na pewno nie Zubimendi za takie pieniądze, kiedy jest do wzięcia Onana.
Nico fajny transfer, ale trzeba będzie sporo nad nim popracować, bo jest strasznie surowy w tym mijaniu głównie na szybkości. Trochę taki gorszy Dembele, ale robi mniej strat i przynajmniej się nie psuje.

0

W Barcelonie szantażują kibiców. Jeśli pogramy w LM, to Xavi zostaje i jeśli będą transfery to też zostaje. Człowiek nie wie czego chcieć w takiej sytuacji.

0

Ciekawe, co na to dziewczyna Frankiego, pewnie ma sporo do gadania w tej sprawie.

0

@Emhyr Oczywiście, że nie powinien być, bo to kolejny nieruchawy dryblas.
Będzie ten sam problem co z Lewym, jedynie młodszy jest. Ściana obrońców i granie na stojąco, to nie są warunki dla Haalanda. Zapłacenie za niego 150 mln to już byłaby komedia, takie pieniądze to jedynie za super cracka.

8

Kolejny duży sztywniak na 9tce, w dodatku pożre cały hajc na jedno okno transferowe.

0

Komentarz usunięty

7

Tak to u nas wygląda.

0

@Borneo Podział narodowy jest zawsze ten sam - my vs oni.

1

@Pedri16Future Niczego nie będzie, może jakiś DM z łapanki, bo jest niezbędny.

17

Arabia klub ostatniej szansy, zbieraj się chłopaku, sam zarobisz i zarobi Barca.

0

Nawet śmiechowny ten komentarz do nowego sporu narodowego.

1

Słaby deal dla Xaviego, on potrzebuje doinwestowanej drużyny. Jak trzeba zrobić coś z niczego, to mogą być ciężary większe niż w Barcelonie.

1

Jak się nie strzela przeciwko Las Palmas grającemu w dziesiątkę, albo trafia ramieniem zamiast głową, to trudno liczyć na wygraną nawet w takim wyścigu żółwi. Lewy gra praktycznie wszystko, a i tak tych bramek ma mało, jak na środkowego napstnika w Barcelonie, która tworzy od cholery okazji.

0

Khéphren Thuram na defensywnego pomocnika nie wygląda, widać raczej ofensywne skille.

1

Kompilacja akcji Barcy z finału LM przeciwko MU.
Bez Messiego i Iniesty granie tym stylem jest kompletnie upośledzone.

"When Messi, Xavi, Iniesta , Busquets TOYED Manchester United Team"


0

@Rl9k1nG Ruskie nie mieszczą się w żadnym rankingu, są poza skalą, bo to zwykłe mongolskie zwierzęta, więc ich zostawmy w spokoju. Najgorzej życzę Izraelowi, Niemcom i USA. Najbardziej wredne i zakłamane gówno, udające sprawiedliwych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?