3

Póki co od fochów na razie jest Messi.

0

Pewnie Perez, żeby nie byyło gadane, że tylko Barca ma ciężko...

0

Przecież on strzelił na pustą bramke, takie gole sie nie liczą... Tak jak karne.

0

Pepe na Bayern czy Chelsea to bardzo dobra opcja

0

Nie wiem czy wiesz, ale w tym przypadku linie spalonego wyznaczała piłka, zanim zaczniesz szydzic zorientuj sie czy sam wiesz o czym mowisz :)

1

3 gole mówisz? Owszem może i 3, ale przeciez karne nie powinny sie liczyc według wiekszosci na tej stronie.

0

Poszukajcie, przeczytajcie, bedziecie wiedziec czego go nie ma, a nie monitor tylko niewiedza zapluwacie

0

Atletico, Bayern, Juve, Galata, masz racje 17 bramek ogórkom :)

0

A gdzie był Messi poza MS? Co osiagnął w tym sezonie?

0

"Średni sezon w Monaco" i dalsze czytanie nie ma sensu...

4

Granie 3 obroncami w tym Alba i Alves? To bardziej przypomina 1-6-3

1

Nie zdziwilbym sie jiw gdyby Jasem i Bale byli bardzo blisko finałowej 3.

1

A co za róznica czy bramka z karnego, 60metrów czy 100? Dał wyrównanie, to jest raczej powód do radości...

3

Ciekawe czego MS nie byly takie wazne jak Wesley zdobyl potrojna korone i wicemistrzostwo swiata.

1

Dla najlepszego strzelca Ligi jest Pichichi i chyba chodziło Ci o Trofeo Zamora, nie Zarry, takowe dostaja bramkarze.

0

Gomez 2 bramki w 2minuty dla ŻŁP

0

Wenger z mało którym trenerem z topu wygrywa, 18lat w jednym klubie i dalej nic ulepić z niego nie może...

0

Zapewne obejrzy mecz Arsenalu i brykujacego Alexisa, a pozniej zobaczy ze wielka gwiazda i wychowanek Pedrito nie radzi sobie z 19letnim Munirem

0

Albo po przegraniu złotej piłki kibice mówiliby ze to przez kontuzje :(

22

Sport i MD jak zwykle Barca... Ale to dziwne.

2

Najgorsze jest to ze to nie Barca strzelila bramke tylko PSG zle pokrylo Inieste i Leo. Pilka to gra bledow wiec dziwny wywod

1

Lepsze? Barcelona w tamtym sezonie na poczatku rozgrywek to był walec, w czym teraz jest lepsza?

0

Zawsze trzeba zaznacyc jak bardzo nie interesuje cie Real, po czym opisac wszystkie wady ich taktyki, naposac ze maja farta albo ze nic w tym sezonie nir wygraja.

0

Jakby nie patrzeć drużyna została troche przemeblowana, wydaje mi się że to kwestia czasu kiedy znowu zaczną grać jak np w porzednim sezonie, a nawet i lepiej, w końcu mają nie tylko bardzo dobra 11 ale i dość szeroką ławkę

0

Na pewno masz racje ;)

1

Barcelonie*, brak Ci szacunku nawet gdy mówisz o drużynie której kibicujesz?

0

W sumie prawda, Real był mega sparaliżowany w finale CdR, czy LM, tak mi sie wydaje, że ten paraliż chyba im pomaga ;)

2

Będzie tak samo obrośniety w piórka jak w tej chwili kibice Barcelony :)

1

Typowy Visa el Dziecko: "Hames słaby, nic nie gra"

0

Ponad 600mln przychodu, kolejny rok z rzedu dług Realu sie pomniejsza, klub w rocznym rozrachunku wyszedł na plus, ale pewnie masz bardzo dobre zrodlo skoro wiesz ze Real jedzie na stratach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?