0

Illuminati

1

Tak w USA w New York CITY :)

0

W tym sezonie Real też miał bardzo dobrze obsadzoną pomoc, a jakoś Jese łapał minuty, strzelał sporo bramek. Czemu teraz ma być inaczej ?

0

James, Bale kibice Realu od dzieck, Suarez rok temu mowil ze gra w Realu jest marzeniem. Na reszte glupot nie chce mi sie odpowiadac.

0

To jak cala Hiszpania grala na mundialu to zenada, Iker do finalu CdR nie wpuscil ani jednej bramki, w LM tez bardzo dobrze sobie radzil w finale przytrafil mu sie blad ktory na szczescir zostal naprawiony. Nie wiem skad tyle lamentu o ta koncowke sezonu Ikera, owszem nie mozna na niego patrzec pod wzgledem sukcesow i historii, ale przez pryzmat 2 nieudanych meczow tez raczej nie.

0

Taki jak twoj teraz XD

0

Słuszna ale głupia? Gdzie tu sense? Słuszna bo zrobil zle i na nia zasluguje, a głupia bo nie moze grac w Barcie?

0

Taaa, ale akurat kara Suareza jest za wysoka i powinni mu ja obnizyc.

3

Real ma ludzi w Fifie, oplucie jest gorsze niz ugryzienie.. Jakies jeszcze bzdury ktos napisze

0

Skoro tak uwazasz, i walczysz o rowne traktowaanie i opanowywanie pilkarzy w ten sposob, mam nadzieje ze z wielka wiara bedziesz czekal az ktos skopie Suareza, i wtedy rowniez powiesz ze dobry ruch ze stroby rywala bo go trzeba 'uspokoic'

0

Nic dziwnego, Busiego tez popieraliscie, Song rowniez mial prawo troche poobijac Mandzukicia, Suarez za 3 pogryzienie przeciwnika nie powinien miec kary bo klub na tym traci... I tak dalej i dalej.

14

MSN - Messi, Sdeulofeu, Npedro. Nawet pasuję ;)

0

Czy ty nie rozuniesz ze bardzo wazna speawa tutaj sa finanse? Znajac zycie dla ciebie "dobry obronca" to Benatia (50mln), Silva (50mln) Kompany(50) itp. To nie fifa, przykre ale prawdziwe

0

Rzeczywiscie jestes Specjalista jesli uwazasz ze Real jest na skraju bankructwa. :D

0

I dalej tak jest

0

"Osoby powiązane z Realem", nie Real.

0

Zgadzam sie w poprzednim sezonie jesli chodzi o stabilnosc gry i umiejetnosci prezentowane w meczach to wygladalo to dla mnie mniej wiecej tak: Lukita>Angel>Jese(do czasu kontuzji)>Carvajal>Bale/Cr7

0

Czy ja wiem, Cavani jest blisko MU czyli cos kolo 60-65mln chca jeszcze sprzedac Lavezziego lub Pastore, za nich tez mozna oczekiwac kwoty bliskiej 20-25mln

5

Ale jednoczesnie wywiera presje na klubie nie dementujac tego w zaden sposob. Real chce w ten sposob pokazac ze nikt nie jest ponad klubem

0

Albo ze PSG sprzeda SO zeby zrobic moejsce dla Di Marii? Zostajac przy tym wylacznie z Luizem i Silva?

0

Ktoś normalny kupił gracza z ligi brazylijskiej z rokiem kontraktu za 87mln :)

0

Zabiłeś mnie... Neymar nie był kotem w worku bo był MVP Pucharu Konfederacji i błyszczał w Lidze Brazylijskiej? To w takim razie czemu za kota w worku uważasz Jamesa który został królem strzelców mundialu, był w 11 sezonu ligi francuskiej. Przy okazji jest zawodnikiem ogranym w Europie? W roli ścisłości, ciągle wierzysz, że Neymar kosztował 57mln?

0

Ma do tej pory.

0

Masz racje lepiej grać w La Massi, niż w Realu, czy chociażby Maladze...

0

Cuadrado to Kolumbijczyk, więc i jego by zabrakło.

1

Nie oficjalnie

0

a jaki ŚO na rezerwwie?

3

Po karnych ciagle jest 1:1

0

Gdyby był ambitny nie bałby się rywalizacji o pierwszy skład w Barcelonie, chce po prostu iść na łatwizne...

0

Me too* zapamietaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?