0

Jakbys umial czytac ze zrozumieniem oraz nie wyrywac zdan z kontekstu calego artykulu to wiedzialbys ze sa to informacje ktore opublikowala gazeta "El Confidencial". Wiec schowaj te oburzenie do szuflady.

0

To sa takie zarty, prawda? Czy wy serio o tej kilku miesiecznej przerwie dla Leo?

0

Znawcy, radze zapoznać się z zasadami gry w piłke. Bramkarz w polu karnym ma prawo wyskakiwać z kolanem w górze do piłki. To decyzja napastnika czy podejmię ryzyko. jakby wyszedł z wyprostowaną nogą, lub skierował swoje kolano w stronę jego twarzy (a było skierowane w stronę piłki - podręcznikowy wyskok bramkarza) to być może. jednak tu wykonał ruch by złapać (czy też wybić) piłkę, a fakt, że napastnik podjął taką a nie inną decyzje to juz jego sprawa

0

Żartujesz chyba sobie? Prawda?

0

Na pewno Argentyna zasluzyla za bezstylowa gre

1

Tylko na schody :D

5

Messi tez na swoja zasluzyl. ;)

0

Palacio*

0

Mielcarski kocur.

0

Nie trafiajac w pilke pewnie vy tak bylo, inaczej by to wygladalo gdyby on pierwszy doszedl do futbolowki.

0

A jesli obronca wybija pilke z pod nog napastnika a pozniej trafi mu w nogi to powinnien byc faul? To ze faworyzujecie lub kibicujecie Argentyna nie oznacza ze zasady ida przez to na bok.a

0

Przeicez to ze go kopnal bylo konsekwencja tego ze chcial ja wybic...

0

Za co? Bamkarz ma prawo w polu karnym wybijac pilke rekami, doszedl do pilki pierwszy, Igla mogl odpuscic

0

Doszedl pierwszy do pilki, Higuain mogl nie isc do konca...

0

Czy ja wiem czy cisnie, jak dla mnie to 50 na 50

7

Gdyby nie slupek to gol bylby uznany...

0

On pierwszy byl na spalonym?

0

I przy okazji swietnych zawodnikow

0

No spoko jeśli James nie jest wybitny wg ciebie, kłócić sie nie będe, bo pewnie masz racje. I nie wiem z jakiego powodu mam mieć ten słwany tutaj ból dupy?

0

Mimo wszystko 87mln za zwodnika z rokiem kontraktu to niezła sumka prawda? A podobno transfer Bale psuł rynek.

1

Gdyby mnie pocieszała Shakira, to codziennie byłbym smutny :)

0

Takie są już gazety, zwłaszcza te sportowe...

1

Kolejny który sie wypowiada a żadnego meczu Monaco nie obejrzał.

0

Hmmm, może dlatego że Neymar (21letni) miał ostatni rok kontraktu z Santosem, i za rok Barca mogła go mieć ZA DARMO?! Jak dla mnie to juz ten transfer Suareza był rozsądniejszy. (Chodzi mi oczywiście o kwote)

0

Niemcy złee, ale w ojro to każdy chce zarabiać :D

0

Nie interesujesz się piłka widzę.

1

Barca sprzedala Cesca za 36 Real Ozila za 50, Villa za 3 Higuain za 40Real kupil 23 latka za 91mln Barca 27 za 81 mozna tak wymieniac w ovie strony, jak dla mnie jest to bardzo nie potrzebne

2

A jajami nie sa 81 mln za 28latka?

0

Teraz to mnie zabiles, piszac na stronie Barcy ze Real nie pptrafo robic interesow.... btw Dzieci z Madrytu? Ja nie wiem kto w twoim swiecie kupuje zawodnikow, bo Perez to na dziecko mi nie wyglada

0

To prawda pilkarsko to ogromny atut dla Barcy, byle tylko jakas Melise pil przed meczami i nie robil zadnych glupot, a spustoszenie pod bramka bedzie sial potezne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?