STOPhipokryzji
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbys umial czytac ze zrozumieniem oraz nie wyrywac zdan z kontekstu calego artykulu to wiedzialbys ze sa to informacje ktore opublikowala gazeta "El Confidencial". Wiec schowaj te oburzenie do szuflady.
0
To sa takie zarty, prawda? Czy wy serio o tej kilku miesiecznej przerwie dla Leo?
0
Znawcy, radze zapoznać się z zasadami gry w piłke. Bramkarz w polu karnym ma prawo wyskakiwać z kolanem w górze do piłki. To decyzja napastnika czy podejmię ryzyko. jakby wyszedł z wyprostowaną nogą, lub skierował swoje kolano w stronę jego twarzy (a było skierowane w stronę piłki - podręcznikowy wyskok bramkarza) to być może. jednak tu wykonał ruch by złapać (czy też wybić) piłkę, a fakt, że napastnik podjął taką a nie inną decyzje to juz jego sprawa
0
Żartujesz chyba sobie? Prawda?
0
Na pewno Argentyna zasluzyla za bezstylowa gre
1
Tylko na schody :D
5
Messi tez na swoja zasluzyl. ;)
0
Palacio*
0
Mielcarski kocur.
0
Nie trafiajac w pilke pewnie vy tak bylo, inaczej by to wygladalo gdyby on pierwszy doszedl do futbolowki.
0
A jesli obronca wybija pilke z pod nog napastnika a pozniej trafi mu w nogi to powinnien byc faul? To ze faworyzujecie lub kibicujecie Argentyna nie oznacza ze zasady ida przez to na bok.a
0
Przeicez to ze go kopnal bylo konsekwencja tego ze chcial ja wybic...
0
Za co? Bamkarz ma prawo w polu karnym wybijac pilke rekami, doszedl do pilki pierwszy, Igla mogl odpuscic
0
Doszedl pierwszy do pilki, Higuain mogl nie isc do konca...
0
Czy ja wiem czy cisnie, jak dla mnie to 50 na 50
7
Gdyby nie slupek to gol bylby uznany...
0
On pierwszy byl na spalonym?
0
I przy okazji swietnych zawodnikow
0
No spoko jeśli James nie jest wybitny wg ciebie, kłócić sie nie będe, bo pewnie masz racje. I nie wiem z jakiego powodu mam mieć ten słwany tutaj ból dupy?
0
Mimo wszystko 87mln za zwodnika z rokiem kontraktu to niezła sumka prawda? A podobno transfer Bale psuł rynek.
1
Gdyby mnie pocieszała Shakira, to codziennie byłbym smutny :)
0
Takie są już gazety, zwłaszcza te sportowe...
1
Kolejny który sie wypowiada a żadnego meczu Monaco nie obejrzał.
0
Hmmm, może dlatego że Neymar (21letni) miał ostatni rok kontraktu z Santosem, i za rok Barca mogła go mieć ZA DARMO?! Jak dla mnie to juz ten transfer Suareza był rozsądniejszy. (Chodzi mi oczywiście o kwote)
0
Niemcy złee, ale w ojro to każdy chce zarabiać :D
0
Nie interesujesz się piłka widzę.
1
Barca sprzedala Cesca za 36 Real Ozila za 50, Villa za 3 Higuain za 40Real kupil 23 latka za 91mln Barca 27 za 81 mozna tak wymieniac w ovie strony, jak dla mnie jest to bardzo nie potrzebne
2
A jajami nie sa 81 mln za 28latka?
0
Teraz to mnie zabiles, piszac na stronie Barcy ze Real nie pptrafo robic interesow.... btw Dzieci z Madrytu? Ja nie wiem kto w twoim swiecie kupuje zawodnikow, bo Perez to na dziecko mi nie wyglada
0
To prawda pilkarsko to ogromny atut dla Barcy, byle tylko jakas Melise pil przed meczami i nie robil zadnych glupot, a spustoszenie pod bramka bedzie sial potezne.