0

"W gazetach Realu" - dziękuje, dobranoc. Starczy internetu na dziś

0

"Hala Dzieci" zwalaja wine na sedziów, coś Ty nie przystoi Ci to.

0

Barca kupujac Henry'ego, Songa, Fabregasa chciala zrobic 2 Arsenal?

1

Pod zadnym newsem nie ma takiego najazdu, zalecam pojsc do lekarza bo z glowa juz chyba cos nie tak.

1

Z tego co mi wiadomo to debiut w seniorskiej kadrze nie wyklucza gry w mlodziezowkach

0

Skoro pan taki dorosły to pewnie tez bedziesz e pracy, wiec co za roznica...

0

Na pewno twoje doswiadczenie trenerskie podpowiada Ci ze Bale w 2 lini to bedzie padak, szkoda tylko ze przez pewien okres czasu grał na tej pozycji w Spurs i szło mu bardzo dobrze. Dla LE idzie swietnie masz racje, ale Carlo to amator i przegrał juz na starcie Ligi ze sredniakien. Chciałbym przypomniec jak swietnie szlo Barcelonie w tamtym sezonie, jak sie to wszystko skonczylo? Pamietamy..

0

Sezon nic dobrego nie wrózy bo przegrali z RSSS

0

Widocznie słabo zorganizowane te tysiace kibicow Barcy skoro Hala Dzieci im plany.

0

Chcesz trafic do Barcelony? Badz no namem w lidze ogórkowej albo lez w szpitalach przez pol sezonu z powodu kontuzji!

0

Cos w stylu Mathieu, Vermaelen czy Douglas

0

Tylko w Cebulandii ten kolor jest traktowany jakos inaczej, w innych krajach nie ma az takiej beki z niego, kolor jak kazdy inny

0

Hala Dzieci wymiataja bo? Bo Real wygrywał zeby finalnie dostac 4 siatki dostac i przegrać? Taki jest sport nic z tym nie zrobisz, a mecz wygrala lepsza druzyna

0

Własnie chyba o to w tym tytule chodziło, coś w stylu brak słów.

0

Dobre dobre, wcale nie widać, że troll jak widać naśmiewanie się z kogoś tez wymaga chociaż małego użycia mózgu, nie wyszło Ci.

0

Nie, ale można ocenić co pokazuje teraz, a gra padake.

0

RSSS słabiutka drużyna? Pozdrawiam.

0

Tata tez miala jaja jak w pierwszej kolejce zdjal z boiska Messiego, a pozniej wiemy jak bylo. Radze sie wstrzymac z takimi ocenami

0

A ty zapewne lepiej wiesz na co moze sobie pozwolic Ronaldo a na co nie.

0

Ty widzisz co piszesz wgl? Real jest najlepszą drużyna na starym kontynencie, ale w Hiszpanii jest już lepsze Atletico, to ja sie tak zapytam gdzie leży Hiszpania? W Afryce?!

0

PSG sie osłabiło, Real sie osłabił, tylko Barca sie wzmocniła wymianą Fabregasa na Rakiticia i Puyola na Mathieu, gdyby każdy sie tak wzmacniał jak Barca..

1

0

Owszem nie widać, bo juz nie ma gdzie jej włożyć.

0

Hmm, może dlatego to napisałem? I ten Intel jest tak samo dla kasy jak smok.

0

Uwaga mamy tutaj eksperta ds. transferów, Hala dzieci są złe bo chcą Reus'a w Realu, a ten pan jest juz tak dobrze obeznany ze sprawą Marco, że wie iż Niemiec nie chce przyjść do Królewskich, dziwne dla niego miejsca w Realu nie ma, a w Barcelonia grałby gdzie? Na prawej obronie?

0

Albo będą wsadzać reklamy nie tylko na, ale i POD koszulki...

0

Navas, Varane, Alonso, Isco, Khedira, Jese, Arbelona, Coentrao, Illaramendi, Nacho. Czy ja wiem czy taką słabą.

0

A kiedy tak było? Bo ile dobrze pamietam to Carletto mówił tak na poczatku ostatniego sezonu i o ile sie nie myle Realowi tamten sezon sie na prawde udał.

0

Jedenastej DECIMY? No na napewno nie wygraja jedenastej Decimy

0

Di Maria odejdzie Real nic nie ugra, Di Maria najlepszy w Realu, powtarzacie to jak mantre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?