0

W tamtym seoznie nawet 1-0 nie dostał.

0

Przepraszam, nie tutaj.

0

I sie zaczyna, wyszla sprawa z Neymarem z miejsca pojawily sie komentarze "A Realu to nikt nie sprawdzi, niech przyjza sie transferowi Bale'a". Wychodzi sprawa ze szkółka - wszyscy inni tez sa winni!

0

Jak mozna dzisiaj/teraz przeznaczyc pieniadze ktore miałoby sie za rok? Mozesz mi to wytłumaczyc? Barca nie ma skarbca i nie moze przeznaczyc na transfery pieniedzy ktorych jeszcze nie zarobila

0

Pewnie dostanie taka kare jak Song.

0

Nie zwiekszyl powoerzchni ciala? Chyba sobie zartujeszreka nie byka ulozona naturalnie, owszem nie zrobil ruchu reka ale zatrzymal pilke ktora moga wpasc do siatki.

0

Haha, i to niby Hala Dzieci sa smieszne? A ten okaz to jak nazwiecie?! :D

0

A wnioskujesz tak dlatego że?

2

Bale za 120mln? James za 90? Real 600mln długu?! I że niby klub bez tradycji, w którym liczą sie tylko pieniądze? Chyba sie nie wyspałeś...

0

Ojj wydaje mi się, że mimo wszystko pieniądze lepsze oferowali mu w Barcelonie.

0

Cytatu nie mam, ale tez to pamiętam i potwierdzam, że czytałem takie słowa.

0

Jakby twe bystre oko nie zauwazylo, mowimy tutaj o budowie ciała - atletycznej budowie ciała, Neymar wg ciebie jest zbudowany jak atleta?

0

Nie no wy tutaj na pewno świecicie obiektywizmem

0

45 minut Perez wyrzucil hajs w bloto...

0

Aha czyli wg. Ciebie Sevilla to ogórki?

0

Wladze Sevilli dementowaly nie dawno ploty ze beda odchodzic kolejni wazni pilkarze, Moreno, Bacca i reszta raczej zostana na kolejny sezon.

0

15mln? Za Songa?

0

To jest event na ktory przychodza dziesiatki tysiecy kibicow, nie ma tam gadania typu "to co przyjedziecie pokopac z Realem?" Sa kontrakty, kary, umowy i warunki ktore trzeba spelnic, wiec nie mogla sie tak po prostu wycofac...

3

Dostal wyrok w zawiasach.

1

Hahaha, o czym ty mowisz?

0

A co to za roznica i tak beda musieli zaplacic. :D

1

Jak dla mnie po transferach Mathieu i Vermaelena i przy obecności Pique, Barta będzie miał status podobny do Nacho w Realu, solidny ale jednak tylko zmiennik.

0

Zapewne mieliby ból dupy, szkoda tylko, że ten artykuł dotyczy tego co ukazało się w dzisiejszych gazetach, równie dobrze można napisać, że tutaj panuje ból dupy bo w przegladzie prasy zamieszczony Kroosa, Jamesa, Ronaldo, Bale'a i ich porównanie do armat.

0

No tak jednym przeszkadzają sędziowie, innym trawa na stadionie.

0

W tamtym meczu zagrał tylko Bale...EDIT: Aaa no i Cr7 dostał kilka minut.

0

A co za róznica czy Pedro grałby w obronie czy Cuadrado? W obu przypadkach defensywnie Barcelona na tym nie skorzysta.

0

Na pewno ich bolą, a Perez kupuje piłkarzy żeby nie być gorszym od Barcelony.

0

Bo nie odeszla zadna kluczowa postac jak na razie a doszedl Kroos i James :D

1

W tamtym sezonie taki preaezon zbudowal Lm i CdR, ale twoja wiedza jest pewnie ogromna wiec klocic sie nie bede

0

Jesli Keita odgryza sie po 3 latach to świadczy, że obie strony mają coś z głowami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?