STOPhipokryzji
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tamtym seoznie nawet 1-0 nie dostał.
0
Przepraszam, nie tutaj.
0
I sie zaczyna, wyszla sprawa z Neymarem z miejsca pojawily sie komentarze "A Realu to nikt nie sprawdzi, niech przyjza sie transferowi Bale'a". Wychodzi sprawa ze szkółka - wszyscy inni tez sa winni!
0
Jak mozna dzisiaj/teraz przeznaczyc pieniadze ktore miałoby sie za rok? Mozesz mi to wytłumaczyc? Barca nie ma skarbca i nie moze przeznaczyc na transfery pieniedzy ktorych jeszcze nie zarobila
0
Pewnie dostanie taka kare jak Song.
0
Nie zwiekszyl powoerzchni ciala? Chyba sobie zartujeszreka nie byka ulozona naturalnie, owszem nie zrobil ruchu reka ale zatrzymal pilke ktora moga wpasc do siatki.
0
Haha, i to niby Hala Dzieci sa smieszne? A ten okaz to jak nazwiecie?! :D
0
A wnioskujesz tak dlatego że?
2
Bale za 120mln? James za 90? Real 600mln długu?! I że niby klub bez tradycji, w którym liczą sie tylko pieniądze? Chyba sie nie wyspałeś...
0
Ojj wydaje mi się, że mimo wszystko pieniądze lepsze oferowali mu w Barcelonie.
0
Cytatu nie mam, ale tez to pamiętam i potwierdzam, że czytałem takie słowa.
0
Jakby twe bystre oko nie zauwazylo, mowimy tutaj o budowie ciała - atletycznej budowie ciała, Neymar wg ciebie jest zbudowany jak atleta?
0
Nie no wy tutaj na pewno świecicie obiektywizmem
0
45 minut Perez wyrzucil hajs w bloto...
0
Aha czyli wg. Ciebie Sevilla to ogórki?
0
Wladze Sevilli dementowaly nie dawno ploty ze beda odchodzic kolejni wazni pilkarze, Moreno, Bacca i reszta raczej zostana na kolejny sezon.
0
15mln? Za Songa?
0
To jest event na ktory przychodza dziesiatki tysiecy kibicow, nie ma tam gadania typu "to co przyjedziecie pokopac z Realem?" Sa kontrakty, kary, umowy i warunki ktore trzeba spelnic, wiec nie mogla sie tak po prostu wycofac...
3
Dostal wyrok w zawiasach.
1
Hahaha, o czym ty mowisz?
0
A co to za roznica i tak beda musieli zaplacic. :D
1
Jak dla mnie po transferach Mathieu i Vermaelena i przy obecności Pique, Barta będzie miał status podobny do Nacho w Realu, solidny ale jednak tylko zmiennik.
0
Zapewne mieliby ból dupy, szkoda tylko, że ten artykuł dotyczy tego co ukazało się w dzisiejszych gazetach, równie dobrze można napisać, że tutaj panuje ból dupy bo w przegladzie prasy zamieszczony Kroosa, Jamesa, Ronaldo, Bale'a i ich porównanie do armat.
0
No tak jednym przeszkadzają sędziowie, innym trawa na stadionie.
0
W tamtym meczu zagrał tylko Bale...EDIT: Aaa no i Cr7 dostał kilka minut.
0
A co za róznica czy Pedro grałby w obronie czy Cuadrado? W obu przypadkach defensywnie Barcelona na tym nie skorzysta.
0
Na pewno ich bolą, a Perez kupuje piłkarzy żeby nie być gorszym od Barcelony.
0
Bo nie odeszla zadna kluczowa postac jak na razie a doszedl Kroos i James :D
1
W tamtym sezonie taki preaezon zbudowal Lm i CdR, ale twoja wiedza jest pewnie ogromna wiec klocic sie nie bede
0
Jesli Keita odgryza sie po 3 latach to świadczy, że obie strony mają coś z głowami...