2

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-MB---

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

Z,M,I,L,E,F

8

@PatrychoO
Eleven miało pierwszeństwo chyba i wybrało nas, także odpowiedź jest prosta :)

1

@J4no
Gratuluję, to szukane hasło :D

0

@PlaX
Nie jest to szukane słowo :) Gramy dalej.

2

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-OO-E

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

X,L,E,S,M

2

@Oskar00
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---SS---D-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

U,S,R,O,C,F,A,G

1

@BulaKG
Nie napiszę, że ulubiony, bo takowego jednego nie potrafię wskazać, ale ze szczególnym uśmiechem zawsze wspominam Ludo Bagmana z Harrego Pottera.

1

@PatrychoO
Tym razem to jest prawidłowa odpowiedź ;D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
C--N-N

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

L,Z,N,A,O,Q

1

Real drugi gol...

0

Real gol xDDDD Niestety

2

@agaFCB
Jak już jest ta przerwa, to też zawsze oglądam ekipę Lucho :D Akurat to jest jakiś jeden z niewielu pozytywów tej przerwy ;)

0

@Dieselzor
No tak pewnie będzie.

1

Lipsk gra dobrze? To Real wygra.

1

@agaFCB
No ja właśnie dlatego nie lubię tych przerw, bo zawodnicy mogą nabawić się kontuzji, a i forma może się zaniżyć, tak jak to już nie raz z naszą Barcą bywało.

0

@Dieselzor
Jak na razie to są nagradzani gwizdami przez publiczność xD

4

W sobotę Elche, a po Elche przerwa reprezentacyjna. Jak ja nie lubię tego okresu, kiedy gra reprezentacja...

1

Boli wynik, znowu jakieś rozczarowanie jest i na dobitkę dochodzi fakt, że znowu to wszystko wynika z meczu z Bayernem. Graliśmy dobrze, momentami bardzo dobrze, ale powiedzmy sobie szczerze, jak nie strzelasz takich okazji co mieliśmy, to na zwycięstwo po prostu się nie zasługuje.
Cieszy fakt, że widać, że gra idzie w dobrą stronę, ale kiedy dojdzie do celu, to nikt tak naprawdę nie wie.

1

@macio_944
No i będzie 0-2 w plecy. Gra grą, ale tu chodzi o tą zajechaną skuteczność. Co ci po pięknym stylu, pięknej grze, jak i tak mecz masz w plecy. Nasi za bradzo kombinują i nie potrafią przypieprzyć raz a porządnie. Dzisiaj Bayern grał naprawdę słabo, a i tak strzeliliśmy mu okrągłe 0 goli.

0

Cytując mojego kolegę: "Mogliśmy zrobić wszystko, a na koniec nie zrobiliśmy nic".

0

Czyli znowu będzie gorąco, tym razem w meczu z Interem.

0

@sokot
Obrońcy grali bardzo dobrze aż do 50 minuty, w której padł gol z rożnego. Później się posypało, ale i tak uważam, że zagrali niebo lepiej od naszego ataku. Lewy zrąbał nam kilka setek i nie ma co go usprawiedliwiać.

0

@mkord
Gol im podciął skrzydła i to było widać. Później znowu dokonali kilku zrywów.

30

Co by nie mówić, Lewy dzisiaj miał kilka sytuacji i to sytuacji 100%. Ściągnęliśmy go po to, żeby właśnie te sytuacje wykorzystywał. Dzisiaj powinniśmy to zamknąć w pierwszej połowie, a okazuje się, że gol z rożnego dla Bayernu gasi nam kompletnie światło i mecz kończy się 0-2. Tak być po prostu nie może. Lewy dzisiaj zrąbał koncertowo.

5

xDDDDDDDDD No i powiedzcie mi, jak my czegoś takiego nie potrafimy wykorzystać

10

To jest dramat. Mieć tyle setek i nic nie trafić. Takie sytuacje. Mogliśmy zrobić wszystko, nie zrobiliśmy nic.

0

Ja tego nigdy nie zrozumiem. Czemu na środku, przed polem karnym zawsze jest u nas pusto i przeciwnik może sobie strzelać? Przecież to jest kryminał

0

Chociaż jedną wbijmy.

4

@Janiama
2-0 Bayern. Dopóki nie zobaczę gry, nie uwierzę w zmianę nastawienia na mecz LM z poważnym rywalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?