0

@macio_944
Skąd te statystyki? Obecnie mamy bilans bramkowy 15:1

1

@FCBparasiempre
Jeden z kibiców doznał zawału serca.

5

Ale wy wiecie, że sędzia ma na zegarku zatrzymany czas? Wiecie to, prawda? xD

0

@Baros1990
Tak, nie istnieje. Oprócz tego słupka nic w tym, meczu się nie działo. Te niby setki, to tylko takie straszaki, z których nic nie wynikło.

0

@tbas
Też uważam, że kompletnie przekombinował i zlekceważył Cadiz, ale gdzieś tam tli się we mnie jeszcze nadzieja, że może wcisną tego gola. Nie wiem, co Xavi myślał, wychodząc takim składem.

0

Jak my z tym Cadiz nie wygramy, to już naprawdę zacznę podejrzewać, że po prostu nie jest nam pisane wygrywać z tą drużyną. Boli mnie to, że wystarczy autobus i Barca nie istnieje.

2

@koziar
Do spoko, to dużo brakowało.

2

No i znowu człowiek obawia się, że te 45 minut drugiej połowy nie przyniesie żadnego efektu w wykonaniu Barcy w meczu z Cadiz.

1

Piękna to była połowa. Nie zapomnę jej nigdy.

0

Ksawi lekceważy potężny Cadiz. Bez Lewego może być ciężko jak się zamurują.

0

@Transu96
Lewy musi wiedzieć, że są rzeczy, których po prostu się nie robi.

0

@Transu96
po prostu Depay wygryzł go ze składu swoją grą na treningu.

2

Jak nie z tym Bayernem, to z żadnym. Musimy to wygrać!

1

Lewy na ławce... Tomaszewski miał rację, Robert jest na skraju załamania nerwowego. Wyraźnie odbije się to na jego psychice ;)

1

@Janiama
1:0 dla Barcy

1

@Walker
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D Przepraszam, że tak długo kazałem czekać na moją odpowiedź, ale zajadałem się pizzą i ne mogłem się oderwać od niej :)

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-Y-E-I--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

L,U,N,A,M,C,E

0

@JohnnyBarca
Albo żeby się nie rozpędzać 0:0 :D

2

@kryhaa
Nie wiem. Nie porównywałem tego bilansu do poprzednich sezonów.

6

We wszystkich dotychczasowych meczach bilans bramkowy Barcelony to 37:8.

1

@VamosRakieta
Odpowiedzi niemal zawsze padają szybko, dlatego ciężko jest być tym pierwszym zgadującym :D

2

@VamosRakieta
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :)

2

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
---E-E-S

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

D,O,L,H,V,M,S

1

@J4no
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

@PatrychoO
To nie jest szukane słowo. Gramy dalej :)

3

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
-U-P--D--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

W,O,E,F,G,R,N,S

1

@Janiama
Widzę, że tu dużo osób stawia na powyżej trzech goli dla Barcy, a ja uważam, że będzie 2-0 dla Barcy, ale po męczarniach.

2

@Vekk
Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--ASH-----

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

G,S,I,F,T,L,H,C

0

@jeyx77x
Lepiej przecenić i być przygotowanym na cięższe warunki jakie może postawić rywal, niż zlekceważyć i podejść do tego na zbyt wysokim luzie. Oczywiście, być może będzie tak jak mówisz i szybko ich zmieciemy, ale lepiej nie ryzykować. Po co na szali stawiać punkty, które powinny być obowiązkiem? ;) Tak jak wyżej pisałem - według mnie rywal się postawi i gładko nie będzie, dlatego ograniczyłbym ryzyko straty punktów do minimum i wystawiłbym na początku najmocniejszy skład. Jak tylko wynik będzie bezpieczny, to można zacząć zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?