2

Jak dobrze patrzę, to w La Lidze są tylko dwie drużyny, które po trzech meczach mają 0 straconych goli. Z takim bilansem sezon rozpoczęły Athletic Bilbao i Villarreal:
Bilbao: 5:0
Villarreal: 5:0

Maszyna Ernesto rozpędza się :DD

5

@Pawel13sz No chłopak tam się pogubił nieźle. Na jego konto leci ten stracony gol.

14

Trzy mecze za nami. Bilans bramkowy 8:1. Wygląda bardzo dobrze, szkoda tylko tego jednego gola straconego, tym bardziej, że to był taki farfocel bardziej.

0

@tristan87 Czasem za krótsze lecą, więc lepiej nie ryzykować ;P

1

@Pawel13sz Dokładnie, Harry Potter ;D

3

@zoltan87 Weź to umieść w odpowiedzi do komentarza, bo jest ciut za długie i mogą ci usunąć ;)

0

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--TT--

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

C,A,E,O,P,R,B

9

Czekam na mecz z Bilbao, żeby zobaczyć znów kucającego Ernesto w meczu Barcelony :DD. Ja tam życzę mu, żeby miał udaną przygodę ze swoim obecnym klubem.

1

@Pawel13sz Uwielbiam takie gole :D Świetnie to zrobił.

6

@ViscaelBarca2007 Ale on ma się dopiero uczyć. Niech dostaje swoje szanse i niech zdobywa doświadczenie. Ma potencjał i nikt nie powie mi, że nie. Mówicie o silnych rywalach, że nie będzie istniał w starciu z nimi... , a ja mówię, być może tak będzie, ale bez dania mu szansy, nie przekonamy się na co konkretnie go stać.
Największym błędem, jaki teraz możemy zrobić, to zrezygnowanie z niego i odstawienie go na dalszy plan.

1

No i już w następną środę zaczynamy przygodę z LM.

4

@P33ck No i 7pkt, jak wygrają, czyli tyle co Barca. :D Potężny Ernesto.

2

@patryk355 Gratuluję, to poprawna odpowiedź :D

1

Dzisiejsze słówko. Co to za słówko z języka angielskiego?
--EQ---C-

Poniżej umieszczam literki, które wchodzą w skład tego słowa, pamiętaj jednak, że żeby nie było tak łatwo, są wśród nich także litery fałszywe. Zapraszam wszystkich do zgadywania. Literki wymienione na dole mogą wystąpić więcej niż raz. Szukamy jednego, konkretnego słówka. W odpowiedzi należy umieścić tylko jedno słowo, w przeciwnym wypadku ta nie zostanie zaliczona nawet jeśli zawiera poprawną odpowiedź.

N,Y,R,F,E,U,H,A,V

0

No i mówiłem xD

0

No i Benz pewnie z drugim golem.

0

@tomek8756 No co, klasyka by była :D

2

No to jak z akcji nie wchodzi, to może jakiś karny? :D

0

Przecież wszyscy wiemy, że doliczony czas zweryfikuje Espanyol...

11

Lekko zaśmiałem się, gdy komentator powiedział, że ten Francuz wchodzi w buty Casemiro, że tak samo jak Brazylijczyk gra twardo, ofensywnie i... "w granicach rozsądku i zgodnie z przepisami" ;)
Casemiro i gra w granicach rozsądku i zgodnie z przepisami :DDD

4

Zaraz coś wpadnie dla Realu. Już za dużo się dzieje w polu karnym Espanyolu.

4

Espanyol z golem.

0

1:0 dla Realu...

1

@Oskar00 To jest tylko przypuszczenie przy dotychczasowej grze obu drużyn. Futbol jest nieprzewidywalny i może być też tak jak mówisz, jednak bazując na obecnej dyspozycji drużyn wyraziłem tylko swoje przypuszczenie jak to może wyglądać. W piłce nie ma rzeczy pewnych na 100%.

2

@Pawel13sz Rakieta jest po naszej stronie ;)

2

Za tydzień Sevilla. Z taką grą uważam, że nie mamy się czego obawiać, a jak dodamy do tego, jak beznadziejna ostatnio jest Sevilla, to już w ogóle.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Niech chociaż będzie remis, ale najważniejsze, żeby urwali punkty.

7

No przydałoby się, żeby ten Real stracił punkty, ale jakoś w to nie wierzę. Najważniejsze, to grać swoje i nie oglądać się na innych. Jeśli będziemy grać tak jak dzisiaj, to jestem spokojny o końcowy tryumf.

15

@Fabik87 I tak trzymać.

10

Ale blisko było tej trzeciej brameczki dla Lewego. Szkoda, że nie wpadła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?