SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dobra. Nie mamy chyba nawet co liczyć na to, że Malcom cokolwiek u nas pogra. Zima i niech ucieka bo szkoda kariery.
0
Ten sezon wygląda wg. Mnie jak u taty martino. Niby ok, co 10 mecz nam wyjdzie, jednak w ogólnym rozrachunku na koniec i tak wszystko przepierdzielimy. Obym się mylił :)
0
Baguvix i fullclip jak nic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś tu trafił. Semedo za rafinhe, jeszcze tylko vidal za Arthura i wuefista w pełnej krasie
0
Może źle zrozumiałem, ale wydawało mi się że napisal coś innego, a nie mogę tego potwierdzić bo tak jak wspominałem usunął komentarz :)
0
Jak coś sam pisałeś że "twój stary by lepiej kopnął od rafinhy" XDD??
A komentarza nie widZe
1
Hmm ciekawe przez co tak źle strzela? Może przez to że nie grał nic i do tego nawet jak gra jest słaby XDDDDD?
0
W innych drużynach? Pewnie tak
8
Przecież Rakitic już umiera, czy ten koleś tego nie widzi?
2
Żenujący jest ten pseudo trener. Czekam na dzień kiedy odejdzie.
0
Dzięki wszystkim za pomoc, rosół w ogolnym rozrachunku nie wyszedł taki zły jak myślałem. Wszyscy domownicy byli zadowoleni i pochwalili tą jakże wykwintną poprawę - nie próbując być na siłę mili. Super dziękuję za pomoc i za czas który na tą pomoc poświęciliście :) Jutro oszamę pomidorową za wasze zdrowie hehe
0
Rosół to jest jedyna zupa której nie lubię, nie umiem i nie chce gotować. Po dzisiaj nic się nie zmieni :G
0
Te udka to mi polowe garnka zajęły więc nie podejrzewałbym mięsa :G
0
o kurkumę też dodałem już wcześniej. I podejrzewam 2 opcje. Albo za wcześnie posoliłem i warzywa nie puściły aromatów tak jak powinny, albo sól do dupy
0
Bida w kuchni, nie mam też. Generalnie robie rosół dlatego, że miałem składniki tylko na to :V - myślałem, że miałem, bo po tym co zasmakowałem to już sam nie wiem :V
2
No własnie to jest jedyna rzecz która mnie podbudowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
jeszcze spróbuję może innej soli, możliwe, że ta którą dodaje jest jakaś trefna, bo teraz spróbowałem kluski i są turbo mdłe - a już bez przegięć - kluseczki to ja umiem gotować i solić :V Mam nadzieje, że himalajska się nada jak coś, bo poza tą zwykłą, tylko tą mam ;G
0
Pietruszka też dodana - zapomnialem dopisać, nie nać, tylko korzeń - naci nie mam. Cebule wrzuciłem całą, bo zasrana indukcja, a ja sobie w połowe wykonywania tego jakże trudnego zadania przypomniałem, że mogę ją na patelni opalić.
PS. rosół gotuje się już dobre 2h :| i podejrzewam, że zaraz go wyłączę, żeby nie zrobił się z niego totalny bullshit
0
2 udka z kurczaka. No wody dodałem 2 razy, bo za pierwszym uznałem, że za mało, a potem mi odparowała i stwierdziłem, że też troche doleje.
1
No wlasnie problem jest tego rodzaju, że mi się skończył :"|
0
nie dodaje wegety i kostki rosołowej do rosołu - taka rodzinna tradycja :)
4
Nienawidzę gotować rosołu. Męczę się i męczę, improwizuję, a nadal jest jakiś taki mdły, dziwny. Sól pieprz, ziele angielskie, liśc laurowy, cebula, por, seler, kurczak. Ktoś ma jakiś pomysł? Bo się zaraz zdenerwuje i go wyku*wię do kibla.
9
Wątpie, że zagrałby gorzej od Dembele, pomimo 25 minut w sezonie :)
0
Napisałeś, że w meczu ligowym - wyszedłem z założenia, że mówimy o najbliższym. Jeżeli nie chodzi CI o najblizszy tylko jakikolwiek w najbliższej przyszłości, to jasne - można tego spróbować, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem takie ustawienie jest nazwijmy to niezbyt odpowiednie :)
0
Jak chcemy dostać lepe na ryj, to możemy wyjśc. Szczególnie mecz z Realem wydaje się dobrym meczem, żeby zmienić o 180st. koncepcję taktyki :D
0
Atak wygrywa mecze. Obrona wygrywa mistrzostwa.
0
Jeżeli wg. Ciebie gra obronna z Totkami wyglądała dobrze, to ja nie wiem co by się musiało stać, żebyś powiedział, że wyglądała źle. Chyba z 10 bramek by musieli stracić :D
0
powoła, żeby grzał siedzonka :V
1
Dembele nie wraca do obrony, Arthur ma problemy w obronie, Semedo ma problemy w obronie dlatego Rakitić uzupełnia jego pozycję, Coutinho też w sumie niby wraca do pomocy, niby pressuje ale wygląda jakby odbior mial w dupie. Zostajemy z 3 poważnymi obrońcami z tym, że Alba też lubi iśc do przodu i czasami może się spóźniać. Takie ustawienie to samobójstwo + tak jak wspominałem - Dembele na 10. Proszę Cię, on ma problem na skrzydle, żeby sobie znaleźć miejsce, a co dopiero w zagęszczonym środku pola przez przeciwnika.
Edit. Zapomniałem o Busim - ale każdy wie w jakiej formie jest obecnie, a poza tym -34 do szybkości.