0

Chyba mordko nie pamiętasz za bardzo początków Neymara w Barcy, bo dużo kibiców tutaj chciało go spalić na stosie. A że chuderlak, a że chorobę ma(co on miał w ogole za chorobę? Coś z krwią?), a że połamany, a że goli nie strzela, że z brazylii to nic nie pokaże. Neymar też miał na początku przesrane, ale on - Mbappe, i wielu wielu innych młodych chłopaków ma po prostu głowę do takiej presji. Widząc te zestresowane i rozbiegane oczka Dembele to od razu mi się przypomina wywiad Bojan'a o tym jak sobie nie radził z presją, a nie oszukujmy się - jeżeli piłkarz chce grać na takim poziomie, to bez dobrej głowy sobie nie poradzi, czy ma 20, czy ma 30 lat.

0

Ps. jeszcze idąc twoją pokrętną logiką mam pytanie - jak widzisz to, że Neymar miałby być socio Barcelony grając dla innego klubu? Czy to się trzyma jakiejkolwiek kupy? Wyobrażasz sobie, że członek zarządu spółki XX ma jakiekolwiek powiązanie z konkurującą na tym samym rynku spółką YY? No proszę CIę.

@Up
I cały czas się tego trzymam - bo twoich komentarzy przeczytałem już wiele. Używasz tylko takich słów i argumentów, żeby wyszło na twoje - niezależnie od tego jak to się ma do ogólnego kontekstu.

0

Ale przecież Neymar do nas przychodził też jako gówniarz, za ogromne pieniądze, też zaraz po transferze doznał kontuzji, przyjechał z BRAZYLII - zupełnie inna gra w piłkę, nie znał w ogole języka, a w pierwszym sezonie i tak grał na dobrym poziomie. O jego kolejnych sezonach chyba nie ma co wspominać. Dembele na razie - z tego co wy wszyscy tutaj piszcie - ma talent, ma potencjał caly czas coś - nikt nie wie co z niego będzie, ale na razie, jak na zawodnika za 150 baniek, to gra do dupy i sobie to powiedzmy szczerze. I niestety nie widać, żeby coś się miało zmienić. Ps. piszesz o Mbappe - Mbappe poprowadził Francję do mistrzostwa świata, a Dembele w tym samym momencie ogrzewał fotele na ławce rezerwowych - stąd większość ludzi - w tym ja uważamy, że Mbappe poradziłby sobie lepiej od Dembele w Barcelonie czy jakiejkolwiek innej lidze. (Ostatnie mecze Francji tez pokazują kto jest gość, a kto nie i mam nadzieje że zrozumiesz o co chodzi :) )

PS jeszcze dopiszę - bo z całym szacunkiem nie zauwazyłem - Suarez czy Coutinho w jego wieku nie kosztowali 150mln euro, więc nikt nie miał w stosunku do nich jakichkolwiek oczekiwań. Jak już przeszli do Barcy za siano ostre, to grają tak jak oczekuje się od piłkarzy za 100baniek euro.\
Pozdro

0

Ty chyba żartujesz i się pogrążasz. Przeczytaj jeszcze raz to co pisałem od początku - do Ciebie i do Bartka i wtedy mów kto jest hipokrytą, bo znów piszesz coś co ma taki sens jak napisanie przeze mnie zdania: lubie kurczaki i marchewkę w zalewie z masła i bulionu :lol:

0

Nie, to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków, tylko przywalasz się do głupot. Mam Neymarowi wiele do zarzucenia jako kibic piłki nożnej, tak samo mam wiele do zarzucenia Dembele, który zrobil rzecz podobną do Neymara - każdy ocenia to na swojej skali nazwijmy to "świństwa". Po prostu nie lubię jak ktoś tworzy podwójne standardy dla zasady i o tym tutaj chciałem podyskutować, ale z tego co widzę, się nie da bo znajduje się pare osób, które ja wyśmiewam za podwójne standardy a one nadal będą powielały swoje głupie zachowania. "Można pluć wam w twarz, a powiecie, że deszcz pada"

0

Widzę, że usilnie próbujesz się przywalić do rzeczy, która ma najmniejszy sens. Nie mialem zamiaru pisac tutaj eseju, tylko zarzucić temat do rozmowy - bo lubię "prowokować" ciekawe tematy i poznawać opinię wielu ludzi. Ale jak tak Ci na tym zależy to się odniosę w równie głupi sposób, jak Ty odniosleś się do mojego komentarza. Oczywiście bez żadnych argumentów, słowo przeciwko słowu - tak jak lubimy wszyscy. "Dembele bedzie lepszy od niego" - był taki komentarz, wejdź sobie w historię moich komentarzy i nie pamiętam juz gdzie bo mi się nie chce szukać, ale jedne uzytkownik odpowiedział mi, że Dembele ma potencjał i może być lub będzie lepszy (nie pamiętam dokładnej wresji) od Neymara. Neymar - jak wszyscy oficjele klubu, sam Neymar i zawodnicy wspominali - wiedzieli o zamiarach Neymara - powiedział on o tym każdemu, ale nikt nie chciał przyjąć tego do wiadomości i myśleli, że negując to, on zmieni zdanie - to zarząd zachował się debilnie. Pozwał nas do sądu, bo miał taką zasadność - normalne jest ubieganie się o swoje pieniądze - każdy z nas by tak samo zadziałał i nie pisz mi, że nie - bo to będzie świadczyło, że nie znasz zwierzęcej natury ludzi. Ps. Neymar odchodził w wieku równie młodym, więc jego zachowanie też można nazwać niedojrzałym, lub że był gówniarzem, ale zapomnialem, że u ludzi twojego pokroju lub kilku innych na tej stronie panują podwójne standardy i używacie takich argumentów, żeby pasowały one do tego co chcecie osiągnąć. Pathetic.

2

Poszedł do sądu bo najwyraźniej wniosek miał taką zasadnośc - nie rozumiem, czego Ty tutaj nie rozumiesz. Nie została mu wypłacona jakaś premia, za podpisanie kontraktu więc chciał coś uczknąć dla siebie - normalne zwierzęce zachowanie ludzi i nie oszukujmy się, każdy z nas by się tak zachował. Nie gadaj mi też glupot o tym, że Barcelona pozwoliła zaistnieć Neymarowi w europie, bo albo nie pamiętasz jaki hype na niego był gdy grał w lidze brazylijskiej, albo nie chcesz pamiętać. Wystarczy, że przeszedłby wtedy do Realu(o boże jak dobrze, że tak się nie stało) i wtedy mielibyśmy miękko podejrzewam. Ten chłopak nie musi nikomu nic zawdzięczać, bo w wieku już 19 lat on był marką sam dla siebie i nie potrzebował dodatkowej promocji od np. Barcelony. I to jest właśnie to o czym mówiłem - Neymar zachował się tak bla bla bla, a Demblele - szczeniak. Neymar jak odchodził z Barcelony też był młody, nadal jest młody - więc może po prostu jego zachowanie też nazwijmy szczeniackim, a nie używamy pewnych argumentów tam, gdzie nam one pasują do naszej pokrętnej wersji.
Uwielbiam takich hipokrytów-obrońców uciśnionych jak Ty. Pozdro

0

nie prowo, uwierz mi. Po prostu Ci ludzie się tak zachowują :)

26

Mam pytanie do fanboyi Dembele - jak wy to robicie, że uważacie Neymara za zdrajcę, matacza, że wytarł sobie mordę Barceloną, że powinien sam się wykupić i do tego, że Dembele bedzie lepszy od niego, kiedy po pierwsze Dembele przy swoim transferze odwalił jedną z największych szopek ostatnich lat + wątpię, ze on w 1/4 jest tak dobrym piłkarzem jak Neymar(nic kompletnie nie pokazał)??

0

i Ty mi wtedy mówisz, że Dembele ma +23% do potencjału.

1

Neymar przez ostatnie pare lat swojej błyskotliwej kariery, da nam na pewno więcej niż Ousmane "może kiedyś odpali bo ma ogromny potencjał" Dembele

2

W jaki sposób wy liczycie potencjał zawodnika? Jest na to jakiś wzór? Bo na razie to potencjał jest wyhypowany przez turbo-fanów Dembele. W Barcelonie on nic nie pokazał i powątpiewam, że to się zmieni. To nie klub dopasowany do jego stylu gry, jak i w sumie cała liga. W lidze angielskiej to by kosił, bo tam nie trzeba za dużo myśleć, tylko laga do przodu i rura 340km/h.

6

Z Dembele w Barcy nic nie będzie. Dziękuję za uwagę

1

"Oczekiwalam czegoś w stylu ''zobaczymy co bedzie, nic nie mogę obiecać, wszystko się niedługo wyjaśni'' itp a nie nic nie mówić. Milczenie jest najgorsze."
???????????????

0

Chyba najważniejsze, że zarząd wiedział że Neymar odejdzie, tak? Kim jesteś Ty, że chcesz mieć takie prawo żeby piłkarz Ci się musiał spowiadać jako zwykłemu kibicowi, lol.

1

Ty chyba żartujesz z tym Ronaldo

0

Dzięki za odpowiedź. Pozostaje mi chyba do nich podjechac i liczyć na wyjaśnienie która część może nie działać

0

Mam w kuchni przy szafce zamontowane oświetlenie z Ikea z adapterem ansulta + mam switcher wireless do zmiany barwy światła z przycisku . Problem jest taki że do tej pory wszystko działało, aż tu nagle przestało . Znaczy jak włączę światło manualnie przełącznikiem to działa, ale switcher nie daje znaku życia jeśli chodzi o zmianę. Wymieniłem baterie w switcherze i nic się nie dzieje, jedynie jak nacisnę przycisk to mruga w tym switcherze dioda LED. Ktoś ma takie coś i ma jakieś pomysły ??

4

Temu segurze to człowiek by serce wyrwał najchętniej za to że z środkowej linii Barcelony zrobił jakieś cholera wie co, zamiast super technicznych zawodników ogarnąć typu Thiago etc etc

7

Fajnie, że wracamy w polandii do przyśpiewek typu "Nic się nie stało...".
Brakowało tego :V

0

Mestre: Neymar zostaje w Barcelonie na 200%

0

Na razie ja Ci wyjaśniłem o co chodzi i jaki popełniasz błąd - logiczny - nie odniosłeś się do tego w ogóle jakimś innym argumentem, a teraz masz problem do mnie. Masz rację zakonczmy dyskusje, bo jeden z nas ma problem z utrzymaniem jej na przyzwoitym poziomie

0

Nie, nie rozumiesz nadal. Nie ma to sensu bo porównujesz ograniczacie - firmę, przedsiębiorstwo, żel jak zwał, do państwa. Popełniasz błąd logiczny, bo to sa inne struktury, hierarchię i milion kompletnie innych czynników i zależności który nie pozwala na równanie jednego do drugiego. Co więcej, ciężko nawet porównać hierarchię i strukturę szpitala, która też ma swoje zakorzenione zasady działania inne is kościelnej, a co dopiero taki ogół jak społeczeństwo danego kraju - ogol. Non nie ma to po prostu żadnego sensu, bo to wynika samo z siebie.

0

. Porównujesz ogół osobnych sobie ludzi, do jednej organizacji - nie ma to żadnego logicznego sensu.

2

80-90% to jest tzw. patologia w kosciele. Jeżeli obejmowałaby ona 20% to 80% "cudownych pasterzy" zrobiłoby swego rodzaju rewolucję i usunęli tych "zlych" księży od kościoła żeby nie psuli im pr'u. A to co się dzieje to ukrywanie tego całego bagna, ogolna akceptacja tych wydarzeń, zamiatanie pod dywan, wiec prosze nie róbmy z kupy złota.

0

Kolejny huragan, tym razem idzie na Hiszpanie Portugalię. Nieźle się dzieje ostatnio na świecie :)

1

No ale przecież w reprezentacji grają z tymi samymi rywalami. I Dembele i Mbappe i jak to jest zrobione że jeden zachwyca świat, a drugi znika?

0

Zapominacie chyba,że Enrique miał do dyspozycji jedną z najlepszych 9 w ostatnich 2 dekadach - Suareza

6

Ostatnio sajko Dembele mnie prawie zjedli kiedy napisałem, że nie ma on startu do Mbappe. Ile jeszcze młodziak musi wam dać dowodów na swoją wyższość, żebyście w końcu to przyznali? Ten transfer to chyba jedna z największych porażek w historii klubu. Takie pieniądze za gracza który nie pasuje do naszej drużyny i do tej ligii.

11

A jak ludzie piszą coś i piłkarzu albo trenerze przed jak to napisałeś "faktem" to wyskakują tacy moralizatorzy jak Ty, którzy mówią że to raczej trener że sztabem wie lepiej bla bla bla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?