SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba mordko nie pamiętasz za bardzo początków Neymara w Barcy, bo dużo kibiców tutaj chciało go spalić na stosie. A że chuderlak, a że chorobę ma(co on miał w ogole za chorobę? Coś z krwią?), a że połamany, a że goli nie strzela, że z brazylii to nic nie pokaże. Neymar też miał na początku przesrane, ale on - Mbappe, i wielu wielu innych młodych chłopaków ma po prostu głowę do takiej presji. Widząc te zestresowane i rozbiegane oczka Dembele to od razu mi się przypomina wywiad Bojan'a o tym jak sobie nie radził z presją, a nie oszukujmy się - jeżeli piłkarz chce grać na takim poziomie, to bez dobrej głowy sobie nie poradzi, czy ma 20, czy ma 30 lat.
0
Ps. jeszcze idąc twoją pokrętną logiką mam pytanie - jak widzisz to, że Neymar miałby być socio Barcelony grając dla innego klubu? Czy to się trzyma jakiejkolwiek kupy? Wyobrażasz sobie, że członek zarządu spółki XX ma jakiekolwiek powiązanie z konkurującą na tym samym rynku spółką YY? No proszę CIę.
@Up
I cały czas się tego trzymam - bo twoich komentarzy przeczytałem już wiele. Używasz tylko takich słów i argumentów, żeby wyszło na twoje - niezależnie od tego jak to się ma do ogólnego kontekstu.
0
Ale przecież Neymar do nas przychodził też jako gówniarz, za ogromne pieniądze, też zaraz po transferze doznał kontuzji, przyjechał z BRAZYLII - zupełnie inna gra w piłkę, nie znał w ogole języka, a w pierwszym sezonie i tak grał na dobrym poziomie. O jego kolejnych sezonach chyba nie ma co wspominać. Dembele na razie - z tego co wy wszyscy tutaj piszcie - ma talent, ma potencjał caly czas coś - nikt nie wie co z niego będzie, ale na razie, jak na zawodnika za 150 baniek, to gra do dupy i sobie to powiedzmy szczerze. I niestety nie widać, żeby coś się miało zmienić. Ps. piszesz o Mbappe - Mbappe poprowadził Francję do mistrzostwa świata, a Dembele w tym samym momencie ogrzewał fotele na ławce rezerwowych - stąd większość ludzi - w tym ja uważamy, że Mbappe poradziłby sobie lepiej od Dembele w Barcelonie czy jakiejkolwiek innej lidze. (Ostatnie mecze Francji tez pokazują kto jest gość, a kto nie i mam nadzieje że zrozumiesz o co chodzi :) )
PS jeszcze dopiszę - bo z całym szacunkiem nie zauwazyłem - Suarez czy Coutinho w jego wieku nie kosztowali 150mln euro, więc nikt nie miał w stosunku do nich jakichkolwiek oczekiwań. Jak już przeszli do Barcy za siano ostre, to grają tak jak oczekuje się od piłkarzy za 100baniek euro.\
Pozdro
0
Ty chyba żartujesz i się pogrążasz. Przeczytaj jeszcze raz to co pisałem od początku - do Ciebie i do Bartka i wtedy mów kto jest hipokrytą, bo znów piszesz coś co ma taki sens jak napisanie przeze mnie zdania: lubie kurczaki i marchewkę w zalewie z masła i bulionu :lol:
0
Nie, to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków, tylko przywalasz się do głupot. Mam Neymarowi wiele do zarzucenia jako kibic piłki nożnej, tak samo mam wiele do zarzucenia Dembele, który zrobil rzecz podobną do Neymara - każdy ocenia to na swojej skali nazwijmy to "świństwa". Po prostu nie lubię jak ktoś tworzy podwójne standardy dla zasady i o tym tutaj chciałem podyskutować, ale z tego co widzę, się nie da bo znajduje się pare osób, które ja wyśmiewam za podwójne standardy a one nadal będą powielały swoje głupie zachowania. "Można pluć wam w twarz, a powiecie, że deszcz pada"
0
Widzę, że usilnie próbujesz się przywalić do rzeczy, która ma najmniejszy sens. Nie mialem zamiaru pisac tutaj eseju, tylko zarzucić temat do rozmowy - bo lubię "prowokować" ciekawe tematy i poznawać opinię wielu ludzi. Ale jak tak Ci na tym zależy to się odniosę w równie głupi sposób, jak Ty odniosleś się do mojego komentarza. Oczywiście bez żadnych argumentów, słowo przeciwko słowu - tak jak lubimy wszyscy. "Dembele bedzie lepszy od niego" - był taki komentarz, wejdź sobie w historię moich komentarzy i nie pamiętam juz gdzie bo mi się nie chce szukać, ale jedne uzytkownik odpowiedział mi, że Dembele ma potencjał i może być lub będzie lepszy (nie pamiętam dokładnej wresji) od Neymara. Neymar - jak wszyscy oficjele klubu, sam Neymar i zawodnicy wspominali - wiedzieli o zamiarach Neymara - powiedział on o tym każdemu, ale nikt nie chciał przyjąć tego do wiadomości i myśleli, że negując to, on zmieni zdanie - to zarząd zachował się debilnie. Pozwał nas do sądu, bo miał taką zasadność - normalne jest ubieganie się o swoje pieniądze - każdy z nas by tak samo zadziałał i nie pisz mi, że nie - bo to będzie świadczyło, że nie znasz zwierzęcej natury ludzi. Ps. Neymar odchodził w wieku równie młodym, więc jego zachowanie też można nazwać niedojrzałym, lub że był gówniarzem, ale zapomnialem, że u ludzi twojego pokroju lub kilku innych na tej stronie panują podwójne standardy i używacie takich argumentów, żeby pasowały one do tego co chcecie osiągnąć. Pathetic.
2
Poszedł do sądu bo najwyraźniej wniosek miał taką zasadnośc - nie rozumiem, czego Ty tutaj nie rozumiesz. Nie została mu wypłacona jakaś premia, za podpisanie kontraktu więc chciał coś uczknąć dla siebie - normalne zwierzęce zachowanie ludzi i nie oszukujmy się, każdy z nas by się tak zachował. Nie gadaj mi też glupot o tym, że Barcelona pozwoliła zaistnieć Neymarowi w europie, bo albo nie pamiętasz jaki hype na niego był gdy grał w lidze brazylijskiej, albo nie chcesz pamiętać. Wystarczy, że przeszedłby wtedy do Realu(o boże jak dobrze, że tak się nie stało) i wtedy mielibyśmy miękko podejrzewam. Ten chłopak nie musi nikomu nic zawdzięczać, bo w wieku już 19 lat on był marką sam dla siebie i nie potrzebował dodatkowej promocji od np. Barcelony. I to jest właśnie to o czym mówiłem - Neymar zachował się tak bla bla bla, a Demblele - szczeniak. Neymar jak odchodził z Barcelony też był młody, nadal jest młody - więc może po prostu jego zachowanie też nazwijmy szczeniackim, a nie używamy pewnych argumentów tam, gdzie nam one pasują do naszej pokrętnej wersji.
Uwielbiam takich hipokrytów-obrońców uciśnionych jak Ty. Pozdro
0
nie prowo, uwierz mi. Po prostu Ci ludzie się tak zachowują :)
26
Mam pytanie do fanboyi Dembele - jak wy to robicie, że uważacie Neymara za zdrajcę, matacza, że wytarł sobie mordę Barceloną, że powinien sam się wykupić i do tego, że Dembele bedzie lepszy od niego, kiedy po pierwsze Dembele przy swoim transferze odwalił jedną z największych szopek ostatnich lat + wątpię, ze on w 1/4 jest tak dobrym piłkarzem jak Neymar(nic kompletnie nie pokazał)??
0
i Ty mi wtedy mówisz, że Dembele ma +23% do potencjału.
1
Neymar przez ostatnie pare lat swojej błyskotliwej kariery, da nam na pewno więcej niż Ousmane "może kiedyś odpali bo ma ogromny potencjał" Dembele
2
W jaki sposób wy liczycie potencjał zawodnika? Jest na to jakiś wzór? Bo na razie to potencjał jest wyhypowany przez turbo-fanów Dembele. W Barcelonie on nic nie pokazał i powątpiewam, że to się zmieni. To nie klub dopasowany do jego stylu gry, jak i w sumie cała liga. W lidze angielskiej to by kosił, bo tam nie trzeba za dużo myśleć, tylko laga do przodu i rura 340km/h.
6
Z Dembele w Barcy nic nie będzie. Dziękuję za uwagę
1
"Oczekiwalam czegoś w stylu ''zobaczymy co bedzie, nic nie mogę obiecać, wszystko się niedługo wyjaśni'' itp a nie nic nie mówić. Milczenie jest najgorsze."
???????????????
0
Chyba najważniejsze, że zarząd wiedział że Neymar odejdzie, tak? Kim jesteś Ty, że chcesz mieć takie prawo żeby piłkarz Ci się musiał spowiadać jako zwykłemu kibicowi, lol.
1
Ty chyba żartujesz z tym Ronaldo
0
Dzięki za odpowiedź. Pozostaje mi chyba do nich podjechac i liczyć na wyjaśnienie która część może nie działać
0
Mam w kuchni przy szafce zamontowane oświetlenie z Ikea z adapterem ansulta + mam switcher wireless do zmiany barwy światła z przycisku . Problem jest taki że do tej pory wszystko działało, aż tu nagle przestało . Znaczy jak włączę światło manualnie przełącznikiem to działa, ale switcher nie daje znaku życia jeśli chodzi o zmianę. Wymieniłem baterie w switcherze i nic się nie dzieje, jedynie jak nacisnę przycisk to mruga w tym switcherze dioda LED. Ktoś ma takie coś i ma jakieś pomysły ??
4
Temu segurze to człowiek by serce wyrwał najchętniej za to że z środkowej linii Barcelony zrobił jakieś cholera wie co, zamiast super technicznych zawodników ogarnąć typu Thiago etc etc
7
Fajnie, że wracamy w polandii do przyśpiewek typu "Nic się nie stało...".
Brakowało tego :V
0
Mestre: Neymar zostaje w Barcelonie na 200%
0
Na razie ja Ci wyjaśniłem o co chodzi i jaki popełniasz błąd - logiczny - nie odniosłeś się do tego w ogóle jakimś innym argumentem, a teraz masz problem do mnie. Masz rację zakonczmy dyskusje, bo jeden z nas ma problem z utrzymaniem jej na przyzwoitym poziomie
0
Nie, nie rozumiesz nadal. Nie ma to sensu bo porównujesz ograniczacie - firmę, przedsiębiorstwo, żel jak zwał, do państwa. Popełniasz błąd logiczny, bo to sa inne struktury, hierarchię i milion kompletnie innych czynników i zależności który nie pozwala na równanie jednego do drugiego. Co więcej, ciężko nawet porównać hierarchię i strukturę szpitala, która też ma swoje zakorzenione zasady działania inne is kościelnej, a co dopiero taki ogół jak społeczeństwo danego kraju - ogol. Non nie ma to po prostu żadnego sensu, bo to wynika samo z siebie.
0
. Porównujesz ogół osobnych sobie ludzi, do jednej organizacji - nie ma to żadnego logicznego sensu.
2
80-90% to jest tzw. patologia w kosciele. Jeżeli obejmowałaby ona 20% to 80% "cudownych pasterzy" zrobiłoby swego rodzaju rewolucję i usunęli tych "zlych" księży od kościoła żeby nie psuli im pr'u. A to co się dzieje to ukrywanie tego całego bagna, ogolna akceptacja tych wydarzeń, zamiatanie pod dywan, wiec prosze nie róbmy z kupy złota.
0
Kolejny huragan, tym razem idzie na Hiszpanie Portugalię. Nieźle się dzieje ostatnio na świecie :)
1
No ale przecież w reprezentacji grają z tymi samymi rywalami. I Dembele i Mbappe i jak to jest zrobione że jeden zachwyca świat, a drugi znika?
0
Zapominacie chyba,że Enrique miał do dyspozycji jedną z najlepszych 9 w ostatnich 2 dekadach - Suareza
6
Ostatnio sajko Dembele mnie prawie zjedli kiedy napisałem, że nie ma on startu do Mbappe. Ile jeszcze młodziak musi wam dać dowodów na swoją wyższość, żebyście w końcu to przyznali? Ten transfer to chyba jedna z największych porażek w historii klubu. Takie pieniądze za gracza który nie pasuje do naszej drużyny i do tej ligii.
11
A jak ludzie piszą coś i piłkarzu albo trenerze przed jak to napisałeś "faktem" to wyskakują tacy moralizatorzy jak Ty, którzy mówią że to raczej trener że sztabem wie lepiej bla bla bla.