SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dembele na 10 co
ps wincyj ofensywy z calym szacunkiem do tego, ze to twoj sklad
3
My na La Rambli mówimy to samo. "Znafcy" z rambli się do niczego nie nadają? #obalone
0
Kurde mimo że go nie lubię to bardzo słabo :/
2
Mieszkasz w Łodzi?
1
Neymara ciągnie do Barcelony. Spotkał się w wolnym czasie w weekend z Arthurem :) Oczywiście w stolicy Katalonii.
3
No tak dla Dembele zawsze znajdzie się wytłumaczenie, a Neymar gnój XDD. KOCHAM PODWÓJNE STANDARDY
8
No po prostu nie wierzę w to, że u nas w szkółce nie ma chłopaków grających lepiej. Przecież to kupowanie młodych graczy to jest kretynizm
0
Na vesterisie mało osób chyba gra. Ja mogę polecić pangeayt2. Grałem kiedys weekendowo. Po 3 4k osób, a dla mnie - osoby która gra od 2006 roku w Metina serwer ciężki do ogarnięcia przez ilość fajnych rzeczy które zostały dodane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przekroczenie o 50 to przekroczenie o 50 niestety, tak jakby cię psiak złapał suszarka etc. Nic nie zrobimy z tym niestety. Możesz jeszcze czekać na zdjęciu i zobaczyć czy będzie twarz. Jak nie to właściciel bierze do sądu i mówi że nie wie kto w tym dniu prowadził auto. To może przejdzie. Tak nie musi podawać i nic mu za to nie grozi. Nie ma obowiązku wsypywać siebie/swoich bliskich
0
3msc i gówno do gadania. Sam się sądziłem bo mi zabrali i wtopiłem kilka tysi, bo sedzia-glina-biegly byli z znajomkami, a sprawa odbyła się po roku więc miałem już prawko. 500zl i chyba niestety najłagodniejszy wymiar kary
0
Oby, bo Lubawski Kielce systematycznie od lat doprowadza do upadku.
0
Generalnie, co ma test na inteligencję do wyboru? To coś z felietonu Korwin na dziś?
0
Nie, szczególnie, że sam pochodze z małej miejscowości. Nie wiem skąd wysnułeś taki kretyński wniosek. Po prostu na wsi na pewno jest wiekszy odsetek osób, które powiedzmy są mniej obyte niż ludzie z dużego miasta.
0
To co zawsze - koncepty są super piękne, ale Nike ma w dupie i robi z Barcy Chorwację :V
4
To pokazuje jaki mniej więcej elektorat trzyma przy życiu PiS i pokazuje też, kto decyduje za niestety cały naród.
2
Z całym szacunkiem, ale kto to Huth?
2
Jego ktoś jeszcze bierze na poważnie?
4
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
1
A niektórzy jeszcze go tu w tamtym sezonie bronili i tłumaczyli to tym, że potrzebuje czasu XDDDD
0
Zjadł rosól, siedzi z dziećmi przed TV i kawe pije, a co?
1
Administracja zdecydowanie dziś w nocy powinna zabanowac paru użytkowników THC, bo nigdy nie było gorszej dyskusji na rambli
1
Na pewno nie.
0
Ja tam ostatnio już się wiele o tym wydyskutowalem z 2 użytkownikami zaciekle broniącymi Dembele, ale jakoś ich teraz właśnie nie widze. Chciałem tylko tym komentarzem pokazać innym, że Neymar nie taki zły jak próbują go malować ;)
1
Zawijka do szatni z wyjebką na przeciwników i na ziomków z zespolu. Się księciunio obraził chyba.
0
Dembele gra syf i odstawia cyrki po meczu. Niech się zacznie zachowywać tak jak w poprzednich klubach i już w ogóle będzie bajka. A ostatnio czytałem tu od pewnych mądralińskich że Neymar psuł atmosferę i jakby przyszedł to by robił kwas xDDDDD
0
Indywidualne umiejętności najlepszych zawodników na świecie.
6
I tak własnie w tamtym sezonie wygraliśmy dublet. Messi, Coutinho, Mats. Valverde gówno robi. Nie ma żadnej taktyki konkretnej, żadnych fajnych wyćwiczonych zagrać, żadnego schematu, klepki nic. Ale oczywiście wciąz na stronie będą wyłaniać się z jaskiń jego turbo obrońcy.
@PS. Gdzie ten Dembele jest???
0
A Munirowi to sie w dupie poprzewracało, że on przy tym wolnym stoi XDDD?