SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Szkoda Malcoma i Vidala. Oby pierwszy poleciał trenerzyna, aniżeli któryś z nich.
3
A można było wycisnąc za Rakitića 100baniek w te wakacje :G Teraz to jak za niego 40 dostaniemy to będzie git.
0
Boże Busi się sra do piłki w polu karnym, a nie może do niej dobiec. Jak to jest zrobione, że on tak wolno biega. Przecież Mertesacker szybszy już od niego był
0
Chłopy oddychają rękawami, ale po co zmiany :D
2
Dembele jest na boisku?
0
Rakitić, weź Ty już s.. do domu :)
0
A teraz to jakie ma lata O.o?
0
Chyba kpią sobie. Jak tu karny to i karny na Suarezie.
0
Suarez jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
prędzej se Valdek ręke upie**oli i ją Messiemu każe przeszczepić, niż da Malcomowi choćby ławkę powąchać.
1
poważnie Rakitić? POWAŻNIE
1
Busi to ma prędkośc. Zaczyna biec, rynce rozkłoda jakby mu sie cos pod nogi zesrało i koniec biegu
2
Szkoda, że sobie na prawą nie zszedł :/
1
Bardziej po więzadłach bym powiedział jednak, aniżeli złamanie - no ale trzeba czekać.
0
No wygięło mu się przedramię w połowie, więc wyglądało to co najmniej niepokojąco.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no i po sezonie dla nas
2
No to teraz bronimy :) I zmiany w 85 minucie, takie defensywne.
2
Żeby wieczorem o nas nie wołali, że ćwoki. Z tym trenerem to każdy mecz jest wielką niewiadomą. Huśtawka jakby wsadzić sobie mikser w dupę i zrobić gówniany Harlem shake
1
Przynajmniej są wierni swojemu stylowi :V
0
Dziękuję!
0
Ma ktoś jakąś zaufaną stronę z której pobiorę GTA San Andreas pełną wersję? Chodzi mi żeby miała stacje radiowe, cutscenki etc. etc.
Do chcących się przywalić. Na półce mam grę, ale jako że kupiłem ją w 2006 roku, to płyta wywala niestety jakiś błąd, a mam ochotę sobie popykać :)
5
Mi się śniło, że na ludziom z la rambli przestało się śnić cokolwiek, żeby już nie musieli pisać swoich łzawych historyjek, bo 'nobody gives a shit
1
Uwierz mi, że tym ludziom nie sprawia to przyjemności. Znaczy inaczej. Samo zabicie nie sprawia przyjemności - bycie myśliwym sprawia. Bycie myśliwym to nie ciągłe zabijanie. To ogólne dbanie o las jako o całośc. Roślinność, zwierzynę, wszystko. Bardzo złożony i ciekawy temat. Jest to hobby dla tych ludzi, które w mojej opini jest całkowicie normalne. Można to rozpatrywać oczywiscie pod kątem tego jak kto etycznie podchodzi do tematu, ale to jest osobista opinia każdego, jednak rozróżnimy etyczność, a brak myślenia i logiki u niektórych ludzi rzucających slogany niczym nie podparte.
0
Ten sam poziom bycia ograniczonym. Sory płytka generalizacja, ale inaczej nie potrafię w tych 3 przypadkach :)
4
Sam tego nie uprawiam, ale mam wiele znajomych i z tego co się orientuję są zdrowi, prowadzą firmy i mają szczęśliwe rodziny. Ale to może tylko pozory i za zamkniętymi drzwiami gwałcą żony, biją dzieci, rabują banki. Dunno man'
8
Uspokoję cię. Nie ma w polskim prawie czegoś takiego jak polowanie bo widzimisię. Tacy ludzie to kłusownicy, nie myśliwi. A porównywanie tych dwóch skrajnych grup jest krzywdzące dla jednych z nich.
3
Tak obejrzałem sobie wywiad 7 metrów pod ziemia dot. Myśliwych i nie potrafie zrozumieć jak można być tak ograniczonym jak przeważająca ilość ludzi w komentarzach. Kto to widział, żeby życie zwierzęcia było więcej warte niż ludzkie. Przecież to muszą pisać jakies skrzywdzone przez los niemoty. A kolejna sprawa jak można nie rozumieć odstrzału dla zachowania równowagi. Nawet są jakieś posrane strony na Fejsie które mają po kilkadziesiąt tysiecy like. Szok. Ziemia jest płaska, szczepionki są zle. Internet w rękach głupich ludzi jest dramatycznym narzędziem.
1
Pawła Brożka, podobno talent