SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy na takim pajacowaniu kamil gala zarabia jakiekolwiek pieniądze na twitterze, czy za darmo się tak ośmiesza pod swoim imieniem i nazwiskiem?
13
@VegetaPolska Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
9
@Jakchcesz "troche" to tak delikatnie powiedziane
0
@MesQueUnClub96 no widzę, ale co jak spalony będzie miał 1cm ponad 20-centymetrowy limit? Myślisz nad tym co piszesz?
0
Ciekawe czy tu skurwiele z varu kartke kaza dac za atak na achillesa
0
@MesQueUnClub96 a co jak bedzie spalony 22cm? To wtedy zrobimy 30? Logika nakazuje wnioskowac ze to nic nie zmieni xDDD
2
Szczesny se nie pogra xdddd
5
Yamalowi sie Neymar odpalil
0
Martin ile bledow matko boska
0
Yamal to geniusz
0
De Jong gra w tym meczu?
0
Martin co jest leb XDDD
0
Co jest Gaviemu? Krzywi sie mega
0
Blondowa dziewczynka z holandii to jest na boisku?
0
Różni się komentarz na TVP1 i TVP sport czy Ci sami komentują?
2
@DTMisTheBest Jak coś
"Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 19 zakładach produkcyjnych. Grupa Kapitałowa posiada fabryki wyposażone w nowoczesne parki maszynowe, własny transport, logistykę i magazyny." + prawie 440 salonów w PL i prawie 750 salonów za granicą.
To że zamykają jedną fabrykę to raczej nie wina tuska, to że od 2022 roku notują stratę brutto na kilkadziesiąt mln pln to też chyba nie jego wina (stratę która ewidetnie jest grana specjalnie, bo w 2021r. prawie 100mln zysku netto.
1
@Coutinho007 to jedno, drugie to liczby.
6
@Coutinho007 Sorry, ale gdzie Zlatan, MvB, Kubala czy Benzema do Robercika. Na siłę mu umniejszać to rodacy potrafią xD
R9 też niesamowite porównanie. To znaczy że R10>>>>LM10 bo miał 2 sezony kosmiczne, tak?
0
Tak z ciekawosci, bo moja pamięć szwankuje - kto dał takie cudowne kontrakty Fatiemu i Blondasowi?
1
@najcik tak, wyzyłujmy kontrakt 17 latkowi, niech sie wysypie jak Fati i mamy problem. Oby szwagry zrobily to wlasnie z glowa.
0
Co odpieprza ta Valencia??! Grac!!!!
4
Szczesny co dal statement na ig. Chlop ma jajca
21
@gukwa bardziej nikogo nie stac na idiotyczną pensje jaka dostal fati od zarzadu
0
@Gaucho z ciekawosci. Kto jest obecnie lepszy od RL9 na kogo nas stać?
35
Lewy lepszy dyrektor sportowy niz The Szwagers
1
@jacobFCB sranie w banie, duzo druzyn zdejmuje medale i idzie do szatni od razu. Nie lubie mierd ale zachowanie z jajami
0
@Gogonatra ta? A za ile kupilismy tego yamala czy pedriego???
1
Czy hansi flick jest najlepszym trenerem na swiecie? Nie majac zawodnikow za 100:200mln goli wszystkich. GOAT
1
Szczena swietny mecz ale oczywiscie musial odjebac
1
@Cvzx @SuperPatsonFCB
(…) Być może w Hiszpanii jest inna mentalność, ale muszę to wyjaśnić, bo hałas na zewnątrz jest bardzo głośny. Piłkarze są profesjonalistami i muszą przychodzić na czas. To są wyjątkowe mecze i trzeba być przygotowanym. To trzeci raz, kiedy się to przydarzyło i nie miałem innego wyjścia. [Flick mówi zapewne o spóźnieniu na odprawę – dwa razy Koundé wylatywał z tego powodu z wyjściowej jedenastki, a w ostatnim spotkaniu Iñaki Peña - przyp. red.]”
Wychodzi na to ze to tylko jeden mecz kary jak u Zula Kunde i wraca do bramki