SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Olmo tragiczny jest chlop
0
Xd jakim oni są dnem
0
@626 maluch vs rolls royce co bys wybral
1
Ebany bellingham
5
Ancelotti poucza sędziego, krzyczy na neigo itd nic - Flick coś se szprecha po niemiecku i ban na dwa mecze. Płaczek brazylijski wjeżdża na sędziego co mecz, to samo angol dżud - nic, lewy drapie się po nosie - kara śmierci.
Liga Negreiry
7
@Recha_0684 zgadza się. Równo po wszystkich, tylko nie po pisowcach
0
To jaką pisowską tubą propagandową stał sie kanał zero z mazurkiem i stanowskim na czele to szok. Aparatczyki jak się patrzy
0
@Criss18Barca nie wiem, nie słucham
5
@NeroTFP1 wiem, mimo to i tak się zastanawiam jak takiego przygnębiającego wyjca można słuchać. Człowiek jak to słyszy od razu ma ochotę się ciąć.
20
jak mozna sluchac sanah. W ciągu 30 minut leci 5 raz na 5 różnej stacji radiowej. To jest takie jęczenie i męczenie buły że koniec. Laska ma 28 lat a śpiewa jakby była ciężką panną po przejściach. Nie da się tego gówna słuchać bez odruchu wymiotnego.
4
Canal plus to tez sa lby do kwadratu. Na Bayern dali krecidlo który zepsuł mecz którego wręcz nie dało się zepsuć, a teraz na Borussie znowu wrzucili jakiegos raka ktory komentowal jakby mu pies zdechl. Masakryczny komentarz, az musiałem przeliczyć na angielski.
2
Jose Jose Jose, takiego drugiego jak Ty nie bedzie… pilka nozna staje sie nudna bo wszyscy kalkuluja jak korpopedaly a nie ida na zywiol jak chocby on. Dzieki bogu moglem ogladac pilke nozną w jej peaku zawodników, trenerów, marketingowców i wszystkiego.
16
De Jong wrocil i frajerstwo wrocilo. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Po uj on tego Lewego sciahal z tymi ogorami w lidze jak tu go tez sciaga? Uwielbiam Flicka ale goscia nie poznaje. Chyba serio odgorny nakaz gry Płotką i blondaskiem holenderskim jest.
0
Mozna wylaczyc xD z parodystami typu pena balde ferran jong nic nie wygramy
0
Chlopu brakuje 15cm zeby lapac takie karne
0
Gittens jest swietny
2
Jedni pisza ze nas jada inni ze my dobrze zaczelismy. Zdania rabinow eamblowyvh podzielone
1
@michal26 tak, u Flicka nie ma, dlatego De Jong gra
0
@wojopancer Ty chyba nie byłeś przy okazji meczu z Betisem i Las Palmas. Przecież tu był ogień na maksa. Tak podku**ionej la bambli to nie widziałem od czasów Xaviego
0
Real już wraca do swojego prime'u grania czyli przepychania każdego meczu kolanem. U nich się to sprawdza od lat i będzie się sprawdzać. Jude wraca do formy i strzela jak porąbany - zazdro tego piłkarza, płaczek zaczyna grać swoje od razu, Mbappe coś czuje że nadchodzi odblokowanie... Szkoda tylko że u nas się to tak zacięło, bo od jakichś 7-8 lat tak dobrze nie oglądało sie Barcy. Oby Flick temu zaradził.
0
@Filipem Pochwaliłem i czy się pomyliłem? Biali wrócili do swojego prime'u i taktyki czyli przepychania kazdego meczu kolanem. OD lat to u nich działą i będzie działać dalej. Mbappe się odpali w końcu, Jude przeskur... się odpalił, Małpiszon się odpalił. Zobaczysz co się będzie działo. Jedynie żałuję że u nas się zacięło bo super to wyglądało do tej pory.
11
@Safrani ale media ci zrobiły papke z mózgu i podały propagande, a ty w to wierzysz. Choroby zawsze były i będą a szczypawki to wynalazek dla mas aby można nas było kontrolować. Sam Bill Gates, Jackie Chan i nawet Jacek Stachurski kazali sie szczepić w COVID żeby mieć władze nad światem i wszczepiać nam chipy. Wole odchorować miesiąc lub nawet umrzeć (nie stanie sie bo jestem nad-jednostkom której to nie dotyczy) niż dać sobie podać szczypawkę i mieć szansę znaleźć się w jednej milionowej NOP'ów.
0
Mbappe już strzela co mecz i Real wygrywa. La Rambla jak zawsze sie nie myliła xDDDD
0
na transfermarkcie piszą że Herr Flick ma rekord 5-0-0 z Borussią, więc wierzę że za jakieś 26 godzin ten rekord będzie wynosił 6-0-0 :))))))))
0
Wnioski po meczu: De Jong do wyslania w kosmos i Ferran do dolcana zabki. Pena za krutki.
0
@visca_josef jest klimacik
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yanal ugotowal nam mecz. Boss