0

XDDDDD pieklo zamarzlo

0

@MarianekFCB ziobro zdziwienia po ostatnich wyczynach

0

@fart prędzej balde zesra sie na środku boiska, niż Speniał nam coś obroni.

3

Naszą drużynę z tym bramkarzem można opisać tak: Schludnie, choć nasrane.

0

@Faro Nie ma dowodów ze Hansi wiedział o polakach na ławce rezerwowych.

0

@Filipem w hiszpanii bardzo dużo osób narzeka że wystawia łoniakiego bo jest hiszpanem, a nie jednego z najlepszych bramkarzy w ostatniej dekadzie.

4

@Faro zajebista jest atmosferka, niech jeszcze 5 meczow w lidze przegraja, ale wazne ze Loniaki Speniał bedzie uśmiechnięty.

2

@Gaz Ta, Chappi który dostawał kogo chciał, porównany do Flicka który gra gościem zarabiającym 23,5 brutto na godzine. Daj Flickowi chłopów do rotowania pokroju Cancelo, Gundo, Felixa to pogadamy.

1

chłop mógł napisać artykuł we wszystkich językach, a wybrał język faktów. Jazda z Spenia!! NA KAPITOLL!!!!

2

Pamietam jak w wakacje ja i wielu innych uzytkownikow bylo jechanych za krytykowanie transferu olmo. Jako minusy podwalismy dokladnie to co sie dzieje. Where entuzjasci tego transferu za taka kase?

6

Reakcja na juz to jest wyebanie penii do Barcy B lub innej Fc Andorry

0

@Sulimo przeciez to bylo wiadomo w sierpniu

0

@MesQueUnClub_87 ja wlasnie mialem sentyment do tego i nie potrafilem wywalic- lubie takie pierdoły, no ale jak to sie mowi. Smieci same sie wyniosly :(

2

To uczucie gdy dowiadujesz sie ze twoje wszystkie magazyny pilarskie + jakies zabawkowe typu bravo sport z lat 00-2010 zostaly wywalone na smietnik. Mmmmmm

12

Dobre wieści w sprawie Lamine Yamala i średnie wieści w sprawie Ferrana Torresa

0

Komentarz usunięty

2

@mekston Kryszczianu pierwszy sezon w Realu też się kopał po czole, a co było potem każdy wie. Ale co się dziecioki nacieszą jeszcze przez jakiś czas to ich xD Tylko jak on odpali to wierze, że nam się pojawi ktoś kto statystykami będzie z nim w stanie walczyć przez następne 7-10lat.

0

@MesQueUnClub96 wole ogladac sciane w pokoju niz bundeslige

0

Jeszcze ony juve w leb i mozna isc spac z usmiechem

6

Patrzcie co wyjal teraz Kurtuła. Pena w zyciu czegos takiego nie wyjmie

25

Urwa jak ten Endrick wyglada xD jak Eazy E uprany w pralce na 1000 obrotów

0

Jak gra Kylian? Lepiej bez męczennikusa?

0

Wlasnie sobie slucham, ze w Pl epidemia ubostwa, sprawdzam dane i faktycznie i taka refleksja. Pisowska polityka socjalna, sztuczne zawyzanie pensji, kłocenie się z całą EU, nowe łady, brak polityki energetycznej i inne idiotyzmy wprowadziły nas w bagno? Kto by się spodziewał. Zastanawiam się, czy takim osobom w skrajnym ubóstwie w oczy mogliby spojrzeć Ci co na piedestał wynosili pisowców i mówili jak to nie dają wreszcie polakom. I co najciekawsze - gdzie są dyletanci z tej strony, u których był „Koń z Valony” z wszystkiego co robił pis przez ostatnie 8 lat? Bo prócz wyborów pochowani w norach.

10

U Peni widze bez zmian. Co w swiatlo to wpada. W drugiej czesci sezonu bedzie z nim ciezko.

0

Od czasów Montoyi na Po dawno mnie ktos tak nie frustrowal jak Martin. Jakie to jest slabe to koniec. Dno

0

@macio_944 spokojnie, zaraz bedzie 1:1

0

Fermin xd. .

0

Gerard Martin to wyszedl na boisko? Olmo to samo - brak chlopa

2

Bylem po piwo, czy ja dobrze widze ze brest nas cisnie?

10

@kanver_ @MesQueUnClub96 Aubameyang - tańszy, lepszy i mniej drewniany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?