SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDDDD pieklo zamarzlo
0
@MarianekFCB ziobro zdziwienia po ostatnich wyczynach
0
@fart prędzej balde zesra sie na środku boiska, niż Speniał nam coś obroni.
3
Naszą drużynę z tym bramkarzem można opisać tak: Schludnie, choć nasrane.
0
@Faro Nie ma dowodów ze Hansi wiedział o polakach na ławce rezerwowych.
0
@Filipem w hiszpanii bardzo dużo osób narzeka że wystawia łoniakiego bo jest hiszpanem, a nie jednego z najlepszych bramkarzy w ostatniej dekadzie.
4
@Faro zajebista jest atmosferka, niech jeszcze 5 meczow w lidze przegraja, ale wazne ze Loniaki Speniał bedzie uśmiechnięty.
2
@Gaz Ta, Chappi który dostawał kogo chciał, porównany do Flicka który gra gościem zarabiającym 23,5 brutto na godzine. Daj Flickowi chłopów do rotowania pokroju Cancelo, Gundo, Felixa to pogadamy.
1
chłop mógł napisać artykuł we wszystkich językach, a wybrał język faktów. Jazda z Spenia!! NA KAPITOLL!!!!
2
Pamietam jak w wakacje ja i wielu innych uzytkownikow bylo jechanych za krytykowanie transferu olmo. Jako minusy podwalismy dokladnie to co sie dzieje. Where entuzjasci tego transferu za taka kase?
6
Reakcja na juz to jest wyebanie penii do Barcy B lub innej Fc Andorry
0
@Sulimo przeciez to bylo wiadomo w sierpniu
0
@MesQueUnClub_87 ja wlasnie mialem sentyment do tego i nie potrafilem wywalic- lubie takie pierdoły, no ale jak to sie mowi. Smieci same sie wyniosly :(
2
To uczucie gdy dowiadujesz sie ze twoje wszystkie magazyny pilarskie + jakies zabawkowe typu bravo sport z lat 00-2010 zostaly wywalone na smietnik. Mmmmmm
12
Dobre wieści w sprawie Lamine Yamala i średnie wieści w sprawie Ferrana Torresa
0
Komentarz usunięty
2
@mekston Kryszczianu pierwszy sezon w Realu też się kopał po czole, a co było potem każdy wie. Ale co się dziecioki nacieszą jeszcze przez jakiś czas to ich xD Tylko jak on odpali to wierze, że nam się pojawi ktoś kto statystykami będzie z nim w stanie walczyć przez następne 7-10lat.
0
@MesQueUnClub96 wole ogladac sciane w pokoju niz bundeslige
0
Jeszcze ony juve w leb i mozna isc spac z usmiechem
6
Patrzcie co wyjal teraz Kurtuła. Pena w zyciu czegos takiego nie wyjmie
25
Urwa jak ten Endrick wyglada xD jak Eazy E uprany w pralce na 1000 obrotów
0
Jak gra Kylian? Lepiej bez męczennikusa?
0
Wlasnie sobie slucham, ze w Pl epidemia ubostwa, sprawdzam dane i faktycznie i taka refleksja. Pisowska polityka socjalna, sztuczne zawyzanie pensji, kłocenie się z całą EU, nowe łady, brak polityki energetycznej i inne idiotyzmy wprowadziły nas w bagno? Kto by się spodziewał. Zastanawiam się, czy takim osobom w skrajnym ubóstwie w oczy mogliby spojrzeć Ci co na piedestał wynosili pisowców i mówili jak to nie dają wreszcie polakom. I co najciekawsze - gdzie są dyletanci z tej strony, u których był „Koń z Valony” z wszystkiego co robił pis przez ostatnie 8 lat? Bo prócz wyborów pochowani w norach.
10
U Peni widze bez zmian. Co w swiatlo to wpada. W drugiej czesci sezonu bedzie z nim ciezko.
0
Od czasów Montoyi na Po dawno mnie ktos tak nie frustrowal jak Martin. Jakie to jest slabe to koniec. Dno
0
@macio_944 spokojnie, zaraz bedzie 1:1
0
Fermin xd. .
0
Gerard Martin to wyszedl na boisko? Olmo to samo - brak chlopa
2
Bylem po piwo, czy ja dobrze widze ze brest nas cisnie?
10
@kanver_ @MesQueUnClub96 Aubameyang - tańszy, lepszy i mniej drewniany.