SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Panie Flicku niech pan sie nie wyglupia i wypiermandoli tego pene z brameczki:))))
1
Nie ma męczennika :(((;
0
Wyświetliła mi się wczoraj rolka z samochodem Jaecoo który wchodzi na rynek EU w tym Polski i zaczyna go podbijać ceną i bajerami (panorama, tablety podgrzewane fotele, elektrycznie sterowane bla bla bla za 150k), przeklikałem sobie kilka stron i oczywiście ziobro zdziwienia. Spółka córka której spółka matka jest podspółką holdingu, ktorego 49% mają władze państwowe xD
Chinole nas zaleją swoim dofinansowanym przez rząd syfem, potem nas przejmą i tyle będzie. Ale ważne że z punktu widzenia zielonego europrzygłupa jest ekologicznie, a z punktu widzenia normika co chce oszczędzać, ważne że jest tanio. Jesteśmy zgubieni.
3
@tomek8756 A kiedy berkowicz nie płynie? Ten przygłup nie powinien znajdować się w polityce, w ogóle.
0
@Criss18Barca pieniądze z KPO nie był wypłacone przez niespełnienie warunków które blokowali Ziobryści, no ale paplanina dla paplaniny jest dobra zawsze, nie?
0
Chłop na LS do nas idealny, ale nie przyjdzie niestety.
2
@FabianekMrozek kto jest lepszy na PO tak z ciekawości?
1
Komentarz usunięty
3
Czy rusza się coś w sprawie niehandlowych niedziel, czy jak większość obietnic - olali?
2
@Jakchcesz imo problemy się zaczną jak Real stwierdzi żę lepiej Mapeta dać na LS i Viniego wypchnąć, aniżeli odwrotnie. Na LS Mbappe>Męczennik ewridej ewrinajt
0
@ObiektywnyGosc chciałbym, ale idąc twoim nickiem - obiektywnie patrząc - nie wydarzy się :D
1
@ObiektywnyGosc nie wydarzy się. Pena by chyba musiał samobója wbić i wypuszczać piłki z rąk które wpadają do bramki. Szczęsny najwcześniej w PK mark my words
1
@Robert_Kubica pamiętaj że oczywiście wpuścił jeszcze jednego gola, ale standardowo uratował go spalony.
1
@HypeR piszę że ciężka do wyjęcia, bo nie chce wyjść na drugiego alexa tylko negatywnie nastawionego do peni. Jest ciężko
8
Piłka ciężka do wyjęcia, ale kruciak oczywiście źle ustawiony + za niski.
1
Bramkarz 200IQ przegrywają 1:4 i gra na czas bałwan xD
0
SPeniał kapitan XD? No chyba skisnę
2
to jest na żółtą xD?
1
@Hosh i by zarabiał 1/4 tego co Lewy
0
@macio_944 wyszedł super bo mbappe w niego kopał?
1
Ręcznik znów wpuszcza to co się da tylko wpuścić xD?
2
Szef z golem :)))
3
o Pena nic nie zrobił? Stare, znałem xD Chłop se tak piłke wypuścił że już dawno powinien przy niej być.
0
@Karzel tusk rent free w twojej glowie zyje xD
0
@betonito przebacz mu boze bo nie wie co pisze
0
@Stinger_ on sie jeszcze obudzi i tego sie obawiam, mark my words
0
@damian16161212 Mbappe to jest piłkarz skrojony pod Barcę i mam bóldupy, że nie sięgneliśmy po niego jak był w Monaco, a potem że poszliśmy po niezbyt rozgarniętego Bombele, zamiast po niego.
0
Panie bożu niech biali zwolnią Ancolettiego czyli prekursora ich wszystkich sukcesów (beka że tak na niego plują, jak on zawsze potrafi wyciągnąć drugą część sezonu) i znów popadną w niemoc jak w 00'-13'. To były wspaniałe czasy.
6
@AnsuLamine nie, bo jak jest ciepło i słonecznie to narzekają że ich piwnica sie nagrzewa i sie pocą
10
Jeszcze tylko pol roku i skończy sie ta pogoda idealna dla szczurów niewychodzących ze swoich piwnic (: