SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto to jest wlasnie to panstwo. Co kasy wyprowadzili na lewo na cypr czy inne emiraty to ich, co zdążyli polegalizować to też ich. Nawet jak ich usadzą to może ze 3-4 lata i potem mają bajlando do końca życia.
2
@Gacek5 any further questions?
0
@Eto'o9 R10 ławka jest dla Kyliana i zarządu madrytu, dla pana Koundelku jest granie do upadku mięśniowego
0
@Ghostface takie niechlujstwo w takiej pracy chyba nie przystoi. Czy ludzie naprawdę muszą bronić swoich polityków nawet w takich sprawach? xD
0
@gaucho104 Nico jakby przyszedł by było ekstra, potrzebny nam taki LS. Ale jak sam sobie furtke zamyka na odejście z Bilbao, to po co ktoś ma o nim pisać?
0
@Gacek5 na chwilę obecną gramy tym co mamy, jak każdy będzie zdrowy to Pedri/Gavi/Cassado i Olmo (jak będzie zdrowy - nikt nie podważa go piłkarsko, każdy podważa jego zdrowie. Teraz pauzuje bo kontuzja, potem bedzie łapał forme 3 tygodnie i niech sie znowu wysypie to beda jaja jak berety)
2
@PatrychoO
Mamy trzy nagany
1
@Gacek5 Głosowałem na nie, to logiczne chyba wobec tego co napisałem.
1
@Gacek5 "Ja też nie byłbym za kupnem szklanki, ale nie zakładajmy, że teraz też tak będzie. "
Przecież nikt nic nie zakłada. Już tak jest jakbyś nie zauważyl xD Chłop zagrał pare spotkań i out. I o tym każdy przeciwnik tego transferu pisał, w tym ja. W tej kasie można było mieć kogoś podobnego kto się nie łamie, lub zostawić Gundo i pikobelo.
0
@Hadim chłopie ty chyba nie wiesz kto europe buduje w dzisiejszym świecie xD Ukry, polaki(chociaż już mniej bo jesteśmy drodzy), rumunce albance hindusi pakistany senegalczycy etc.
1
@VegetaPolska oyedele to niech sie zbuduje w klubie; bo repra to dwa mecze co dwa msc i 3 jednostki treningowe. Ludzie myslacy ze ktos sie zbuduje na reprze zyja w jakiejs bajce chyba.
0
@ferdas_rawa nie no, ja jak juz mignie mi tvp to slysze ze wjazd jest na nich
2
@ferdas_rawa Plus jest taki, że tą władzę da się krytykować i się krytykuje. Tamta władza ze strony mediów publicznych była nietykalna. To są te detale. I przez to że od lewa do prawa patrzy się im na ręce, to nie działają w tak bezczelny sposób jak pis.
0
@takisobiektos oczywiście że tak, ale tak jak pisałem. W cywilizowanym piłkarsko kraju, postawisz jakiegokolwiek pomocnika na tą pozycje i on to udźwignie - lepiej, gorzej, ale udźwignie. A u nas postaw kogokolwiek gdziekolwiek - ba, postaw go na jego pozycje i on sobie nie daje rady i przysłowiowo się trzepie. To o czym my mówimy. Mamy najlepszego napastnika na świecie, a przez 90 minut nikt nie potrafi dostarczyć mu JEDNEGO dobrego podania. Jednego. To ponownie zapytam, o czym my mówimy?
#oczywiście że CIty to odczuje, bo Kovacić jest słabszy piłkarsko od Rodriego ogólnie rzecz biorąc, ale nadal sobie tam poradzi dobrze bo jest po prostu dobrym piłkarzem. U nas nie ma dobrych piłkarzy, są słabi lub przeciętni i trzeba to zaakceptować. Z resztą, przypomnij sobie ostatni mecz z HR i zobacz jak wyglądał na tle naszych przeciętniaków Kovacić. Będziesz miał okazję zobaczyć już za kilkadziesiąt godzin ponownie, jaka to jest przepaśc.
3
Słodkie jest to jak polscy dziennikarze (teraz mam na myśli Moc Futbolu w KS) pierdzielą o szukaniu "6" dla naszej reprezentacji xD 6 To nie jest jakaś mityczna pozycja i średnio rozgarnięty pomocnik którego tam rzucić umie tam grać. Kwestia jest tego, że u nas gdziekolwiek nie rzucisz jakiegokolwiek pomocnika to zagra do dupy, bo po prostu mamy takich pomocników xD Rzuć takiego Rakitića, Kovacića, Modrića czy innych pomocników z innych reprezentacji na JAKĄKOLWIEK pozycje i oni się wszędzie odnajdą. Bo mają inteligencje boiskową i technikę. Nasze kasztany nigdzie sobie nie poradzą, bo są ciency jak sik pająka. Zastanawianie się czy ten może grać tu czy 5 metrów obok już gra gorzej, to jakaś farsa.
#edit1 oczywiście pomijam ciągłe pier***nie o szóstce, pomijają obrońców. U nas cała linia obrony to się nadaje do Amici Wronki. Jacy dziennikarze taka piłka, a takiego dna u dziennikarzy jeśli chodzi o myślenie o piłce jak u nas to się w europie nie spotyka.
0
@szkudi7 idź spawać
0
@Eto'o9 R10 A nie ma żadnych informacji odnośnie Christensena?
0
Wow, wreszcie profesjonaliści. Nie to co u Denzela koledzy wujkkowie i inni bratankowie
3
@Toretto zaraz jeden mundry z drugim ci wyjedzie że "NA PASACH PIESI MAJĄ PIERSZEŃSTWO"
No to mieli pierszeństwo.
8
@esem91 "Chyba, że był jakiś artykuł ostatnio to nie ma tematu." Nie to że chce być niemiły, ale serio to jest taka filozofia odpalić fcbarca.com i przescrollować dosłownie raz?
0
@Encore trawa zla będzie
0
Urojenia się leczy
3
@SawneyBean DHL był pierwszy, ale tego nie zarejestrował. Brzoska w latach późnych 90 początkowych 2000 podpatrzył w reichu i grzecznie mówiąc pożyczył pomysł. Potem wykupił ten pomysł/patent oficjalnie od DHL za "bezcen", a gdy oni się jorgneli że popełnili błąd stulecia i chcieli od niego to jednak odkupić to się im zaśmiał w twarz. Tak w wielkim skrócie.
Nie zmienia to faktu że w tej cebulandii "rzont" chce cie uebać z każdej strony. Nie ważne ile masz kasy, jak chcą to Cie uebią
0
@GeneralXavi ja mam świadomośc, ale grzeja to tak jakby Lewego nie powolal
0
Uwielbiam te dyskusje poslkich ekspertow i dochodzenia sie na temat tego ze grabara nie powolany xD. Tylko u nas dyskutuje sie o bramkarzu numer 3 i robi z tego drame XDDD
0
@szymonekk może karta nie dojeżdża do monitora? Ja miałem kiedyś taki problem przez rozdziałke jak starego kompa podpiąłem pod nowy monitor.
1
@Arden Pisałem o MaTS'ie, myślałem o Szczęsnym :) Dzięki za poprawkę.
0
Co ten borek pieroli xD Bułce nie jest potrzebny wielki klub jak Barcelona, bo jemu nie jest potrzebne siedzenie na ławce bo jest Ter Stegen. Pomijając że jakby Bułka miał tu być to MaTS będzie miał 33/34 lat, to tak. Złote myśli matiego
0
@siuuu to ciekawe, bo badania pokazują zupełnie co innego. Jest jakieś źródło tych rewelacji?
7
Ten występ to argument do tego, że sugerowanie się statystykami to idiotyzm. Chłop czyste konto, ale tylko przez to że jego wylewy ratowały spalone.