2

i cyk w dooma cala noc

8

Znowu Ci przeklęci imigranci


0

@aldewir odklejcast

0

@HypeR mam rozumieć że ten dzieciak to syn Szczęsnego? Czy randomowy kid porwany z ulic Barcelony?

1

Jasna dupa 2008 rocznik, jak to brzmi :D

22

Ale ten chłop to kocik, długo musieliśmy czekać na takiego trenera, oj za długo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dawaj, gwizdnij jeszcze karnego za to XDDDDD

0

Ale to ze oni nam tego ferrana za tyle wcisneli to hit xD. Chlop jest wart z 8mln euro

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Perez 5 czy 6 faul i bez kartki. Gratulacje

1

zeby ta pala z gwizdkiem dostala sraczki

0

E tam tylko atak na kostke. Po co zolta

0

Dwa lokcie w jednej akcji i nic xD

1

I bez kartki xD co zA lysy cwel

0

Ile jeszcze na kartke

10

@Culer9002 inny wybór niż Herr Flick to hańba

6

Pisanie o tym, że Szczęsny ma gorszą gra nogami od ter Stegena, To jest jakaś abstrakcja. Przecież tet stegen Przez ostatni rok to może z dwa razy dobrze zagrał długą piłkę. Wszystko leciało albo w aut, albo do przeciwnika. Pomijam zawałogenne podania do obrońców.

4

@krzakov co xD.

0

@quest93 Samoloty droższe, na mecze więcej polaków, koszulek z nazwiskiem polaka rodaka nie ma. Srogie życie

4

Nie ma spalonego

0

Ale my nie mamy farta. Po wiezadlacg

1

Flick zrob cos z obrona

2

Komentarz usunięty

0

Ale dziury w obronie mamy

3

A ter sztejgen jak zawsze bez ruchu x:

1

@Adran360 glowa nie dojechala

0

@robsesh real nawet jak gra padake, czy gra w 10 czy cos to bramkarz im broni lub wpada farfocel w 97minucie. Nie porownuj bo tu nie mamy podjazdu

4

@Rewolucja123 blad taktyczny flicka bo bramkarz podal do przeciwnika. Odstaw alko przed pisaniem komentarza byku

1

@Hosh @GeneralXavi fair enough

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?