SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
i cyk w dooma cala noc
8
Znowu Ci przeklęci imigranci
0
@aldewir odklejcast
0
@HypeR mam rozumieć że ten dzieciak to syn Szczęsnego? Czy randomowy kid porwany z ulic Barcelony?
1
Jasna dupa 2008 rocznik, jak to brzmi :D
22
Ale ten chłop to kocik, długo musieliśmy czekać na takiego trenera, oj za długo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dawaj, gwizdnij jeszcze karnego za to XDDDDD
0
Ale to ze oni nam tego ferrana za tyle wcisneli to hit xD. Chlop jest wart z 8mln euro
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Perez 5 czy 6 faul i bez kartki. Gratulacje
1
zeby ta pala z gwizdkiem dostala sraczki
0
E tam tylko atak na kostke. Po co zolta
0
Dwa lokcie w jednej akcji i nic xD
1
I bez kartki xD co zA lysy cwel
0
Ile jeszcze na kartke
10
@Culer9002 inny wybór niż Herr Flick to hańba
6
Pisanie o tym, że Szczęsny ma gorszą gra nogami od ter Stegena, To jest jakaś abstrakcja. Przecież tet stegen Przez ostatni rok to może z dwa razy dobrze zagrał długą piłkę. Wszystko leciało albo w aut, albo do przeciwnika. Pomijam zawałogenne podania do obrońców.
4
@krzakov co xD.
0
@quest93 Samoloty droższe, na mecze więcej polaków, koszulek z nazwiskiem polaka rodaka nie ma. Srogie życie
4
Nie ma spalonego
0
Ale my nie mamy farta. Po wiezadlacg
1
Flick zrob cos z obrona
2
Komentarz usunięty
0
Ale dziury w obronie mamy
3
A ter sztejgen jak zawsze bez ruchu x:
1
@Adran360 glowa nie dojechala
0
@robsesh real nawet jak gra padake, czy gra w 10 czy cos to bramkarz im broni lub wpada farfocel w 97minucie. Nie porownuj bo tu nie mamy podjazdu
4
@Rewolucja123 blad taktyczny flicka bo bramkarz podal do przeciwnika. Odstaw alko przed pisaniem komentarza byku
1
@Hosh @GeneralXavi fair enough