SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest tu freelancer od meta ads? Zapraszam priv :))))
0
@fur_Deutschland graja przez 120 minut atakujac. To robi portugalia czego nie robia kasztany ze slowenii ktorzy sie murowali. Ogladac sie takiej pilki nie chce
0
@Jonyx przeciez slowency przez caly mecz zrobili ze 3 akcje. Takich kasztanow co 120min graja defensywnie nie powinno byc na turnieju rangi mistrzowskiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@colossus livin rent free in ya head
7
@Piotr,1985 gdyby ronaldo wykorzystal setke i ksrnego to by bylo 2:0
1
Oby tych slowencow zaorali teraz. Dramatyczna druzyna. Nie powinno takich druzyn byc na tej etapie
0
@Miszak no raczej koniecznie, on takie w realu to kończyl z opaska na oczach
0
Cris pare lat temu to strzela. Szkoda ze taki zjazd
0
@adamek20151 tez.
0
@Faro ???? XDD.
0
@Faro jak kasztany pokroju slowenii czy slowacji sa w1/8 to co sie dziwic
2
czy są gorsi komentatorzy niż Ci?
0
Morata to jak woz z weglem sie rusza od lat.
1
@SawneyBean dobrą dla kogo?
1
@Objectivo ale oro na konfiarzu urządzacie z rana xD
1
@RosjaninBut biden to dziad, ale nie zapominajmy o kłamstwach i manipulacjach trumpa podczas tej debaty.
0
@Jonyx jest ok imo
0
@draxidox chłopa z ligi kozoebców wywalili po niecałym pół roku a jeszcze coś szczeka kasztan xD
0
Robercik serio xd
0
Ja ierdole czy ten moder potrafi chociaz raz nie stracic pilki? Co za dno
0
Kto wczoraj wrzucal o nitrasie ucinajacym dotacje na jakas akademie pilkarska? Moge prosic o link lub info
2
Szkoda chorwatow
0
@tristan87 bolą was wielkie niemcy
0
@BorzyKrzys żeby ona jeszcze wyglądała
1
słuchanie izy krzan to masochizm
4
@RichardWinters to że w połowie ktoś się zreflektuje że pieprznął głupote i próbuje to bronić przerzucając uwagę na coś innego, nie zmienia faktu że pieprznął głupotę
1
@RichardWinters tu jest poruszany temat przeciwpiechotnych. Przecież rozmowa była o minach przeciw migrantom, więc?
7
@Kgorecki2500 miny to istny kretynizm w dzisiejszych czasach, a ignorując hipotetyczny okres powojenny i jakie zagrożenia niosłoby za sobą minowanie wykazujesz się niesamowitym brakiem wiedzy i totalną ignorancją (bo mówienie o minowaniu w czasie pokoju to trąci psychiatrykiem)
5
niedziela, kawka, słońce i gorąc na dworze, na TV puszczone Taxi 3. Można żyć