0

Oby turasy przegraly a cr7 z dwoma brameczkami

0

Ferran to jest taki placek ze szok. Jak oni sie na niego nabieraja wszyscy???

2

@Safrani a to oczywiście i pewnie rozpieprzymy jeszcze więcej przez to, że zarządy choćby spółek energetycznych są pełne komunistów, działaczy i innych cweli z wąsami.
Taka ciekawostka, prozaiczna sprawa: mamy w polsce od choinki idiotycznie poprowadzonych w komunie linii śn i nn i robią projekty warte dziesiątki jak nie setki mln aby zamienić te linie z napowietrznych na ziemne i działacze w pge tauronach i innych zeorkach tak długo się zastanawiają pomimo kasy przeznaczonej na to, że projekt się przedawnia i zabawa trwa od nowa. A to tylko modernizacja lini. To gdzie my mówimy o jakiejkolwiek elektrowni sensownej.

1

@misterio Wiech zapomina w całej swojej obsesji o tym, że w spadku po komunie takie kraje jak Słowacja, Czechy i Rumunia zostały zostawione z elektrowniami jądrowymi. A nam po komunie zostało wielkie G

3

@Gibbon_FCB nie czulem atmosfery tego przedsięwzięcia

1

Po pandemii i idiotycznych mistrzostwach swiata u pastuchów takie euro znakomicie sie oglada

5

Perisic ma 35 lat. Co sie poczułem staro to moje. Dopiero mial 23

2

Jezu po co nam ten kasztan? Za duzo kasy mamy?

1

Chorwaci to jakies dno na tym turnieju

2

@BorzyKrzys ale wiesz że na to akurat rząd nie ma wpływu bo to indywidualna sprawa tych ludzi, czy tą "instytucję" jaką jest małżeństwo chcą umacniać czy nie?

2

@reloaded idiotyzm

2

@AlphaNumeric 9 rano a chłop już 3promile we krwi

12

@Arden im więcej narkomanów tym mniej narkomanów

1

Szkoda, dobrze zagralismy. Duma

3

@tristan87 oby to nie znowu jakiś polski imigrant, tak jak w Danii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Orban w ciagu 3 minut takie strty ze powinien z niemiec na kolanach wracac na wegry

1

I tak wszyscy mowili ze lewus niepotrzebny to żadna strata, nie?

5

@MichuZ44 a klauny będą przyrównywać skille vinicziujsza do Neymarka bożego

0

@MaryNara jak można dać się zmanipulować takimi prymitywnymi zabiegami xD

2

@Wittgenstein gr8 b8 m8

0

@pioz123 No no, na piwno im włoimy XDDD

3

Patrioci z red is bad okazali sie smieciami i zlodziejami pieniedzy polskich podatnikow a przodowal temu pis? Kto by sie spodziewal, ze najglosniejsi patrioci sa najwiekszymi psami

2

Przeebane byc kibicem Barcelony ostatnimi laty

1

@HighestInTheRoom golf dużo, dużo bardziej ciekawy niz tenis imo

0

viel Glück :))))

0

@DonAndrzejos tak bardzo jarałem sie ze xavi przychodzący z potężnej katarskiej ligi z klubu z którym nic nie wygrał będzie nas trenował. Ajjj ale się jarałem.

14

co oni cpaja wszyscy

0

@Xwowrak daj artykul bo chce wiecej poczytac o tym

1

W tym klubie nigdy nie bedzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?