SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby turasy przegraly a cr7 z dwoma brameczkami
0
Ferran to jest taki placek ze szok. Jak oni sie na niego nabieraja wszyscy???
2
@Safrani a to oczywiście i pewnie rozpieprzymy jeszcze więcej przez to, że zarządy choćby spółek energetycznych są pełne komunistów, działaczy i innych cweli z wąsami.
Taka ciekawostka, prozaiczna sprawa: mamy w polsce od choinki idiotycznie poprowadzonych w komunie linii śn i nn i robią projekty warte dziesiątki jak nie setki mln aby zamienić te linie z napowietrznych na ziemne i działacze w pge tauronach i innych zeorkach tak długo się zastanawiają pomimo kasy przeznaczonej na to, że projekt się przedawnia i zabawa trwa od nowa. A to tylko modernizacja lini. To gdzie my mówimy o jakiejkolwiek elektrowni sensownej.
1
@misterio Wiech zapomina w całej swojej obsesji o tym, że w spadku po komunie takie kraje jak Słowacja, Czechy i Rumunia zostały zostawione z elektrowniami jądrowymi. A nam po komunie zostało wielkie G
3
@Gibbon_FCB nie czulem atmosfery tego przedsięwzięcia
1
Po pandemii i idiotycznych mistrzostwach swiata u pastuchów takie euro znakomicie sie oglada
5
Perisic ma 35 lat. Co sie poczułem staro to moje. Dopiero mial 23
2
Jezu po co nam ten kasztan? Za duzo kasy mamy?
1
Chorwaci to jakies dno na tym turnieju
2
@BorzyKrzys ale wiesz że na to akurat rząd nie ma wpływu bo to indywidualna sprawa tych ludzi, czy tą "instytucję" jaką jest małżeństwo chcą umacniać czy nie?
2
@reloaded idiotyzm
2
@AlphaNumeric 9 rano a chłop już 3promile we krwi
12
@Arden im więcej narkomanów tym mniej narkomanów
1
Szkoda, dobrze zagralismy. Duma
3
@tristan87 oby to nie znowu jakiś polski imigrant, tak jak w Danii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Orban w ciagu 3 minut takie strty ze powinien z niemiec na kolanach wracac na wegry
1
I tak wszyscy mowili ze lewus niepotrzebny to żadna strata, nie?
5
@MichuZ44 a klauny będą przyrównywać skille vinicziujsza do Neymarka bożego
0
@MaryNara jak można dać się zmanipulować takimi prymitywnymi zabiegami xD
2
@Wittgenstein gr8 b8 m8
0
@pioz123 No no, na piwno im włoimy XDDD
3
Patrioci z red is bad okazali sie smieciami i zlodziejami pieniedzy polskich podatnikow a przodowal temu pis? Kto by sie spodziewal, ze najglosniejsi patrioci sa najwiekszymi psami
2
Przeebane byc kibicem Barcelony ostatnimi laty
1
@HighestInTheRoom golf dużo, dużo bardziej ciekawy niz tenis imo
0
viel Glück :))))
0
@DonAndrzejos tak bardzo jarałem sie ze xavi przychodzący z potężnej katarskiej ligi z klubu z którym nic nie wygrał będzie nas trenował. Ajjj ale się jarałem.
14
co oni cpaja wszyscy
0
@Xwowrak daj artykul bo chce wiecej poczytac o tym
1
W tym klubie nigdy nie bedzie dobrze