1

@Seledynowy ja np sobie wlaczylem zobaczyc teraz jedno i drugie i o wiele lepiej sie slucha pola i testreego

0

@Azi skill issue, pomijając czy chłop zrobił to specjalnie czy dohamowywał bo się zdziwił że chłop przed nim hamował, to baba powinna oddać prawko i się przerzucić na komunikacje miejską

9

@escarabajo i Aubameyang by strzelił więcej

0

@FcPortoFan1999 no oni się kręcą wokół 1k teraz, myślę że 2/3 kwartał roku i będzie oświadczenie z pożegnaniem.

0

@FcPortoFan1999 to ze ich przegonią to jest pewne, ale jestem w szoku jak im zjechały suby. Z jednej strony szkoda bo to był quality content kanał. Dali dupy po całości usuwając magazyny poświęcone ligom. Ja sam chętnie oglądałem o LL, ligue 1, serie a

1

@FcPortoFan1999
Szef rządu oświadczył ponadto, że przejścia graniczne oraz wskazane odcinki dróg i torów kolejowych, poprzez które dociera pomoc humanitarna i wojskowa dla Ukrainy, zostaną wpisane na listę infrastruktury krytycznej.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-donald-tusk-o-incydentach-na-protestach-to-zdrada-stanu,nId,7347480#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0

o kurła kanal sportowy 995k subów a mieli grubo ponad 1mln. Zjazd na maxa

1

@FcPortoFan1999 ma to dotyczyć pomocy humanitranej i wojskowej wjeżdzającej do ukrainy.

0

@tristan87 dla tych ludzi nazewnictwo to jest naprawdę sprawa życia i śmierci a inne rzeczy to gówno warte. Nie wiem kto jest wiekszym dzb*nem, Ci ludzie, że będąc w rządzie zajmują się prostowaniem bananów i wymyślaniem ogórków na nowo, czy ludzie którzy są w nich wpatrzeni i na nich głosują?

1

@Colon Niby piłka się rozwinęła niby wszystko jest dopięte i każdy chodzi jak w zegarku, ale nie ma już piłkarzy którzy sprawiali uśmiech. Nie ma juz piłkarzy jak Ronaldinho, Beckham, Ronaldo etc etc czy nawet takich jak Robinho, Schevchenko, Ribbery pomijając Messiego i CR7. Neymar to chyba był ostatni bastion magików. Nudna ta piłka na maxa do oglądania.

22

Czy oni wszyscy skopcili krzak trawki?

1

@jakub1906 po tym co on robił? Nigdy. Ludzie to mają jakieś turbo dzbańskie odklejki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Maker0 + z opinii prywatnych piłkarzy trenerów itd to każdy dobrze się wypowiada o mbappe że mega w porządku chłopak więc....

0

Masakra jacy my jesteśmy przeciętni na tle realu. Oby to się wysypało, bo jak zacznie chodzić to będziemy mieć ból głowy jak oni swego czasu z MSN czy tam Villa Pedro Messi czy MEssi eto henry

0

Co za dzban xD sadge

5

w kanale zero gadają o eko świrowym podejściu do życia, wege dbanie o planete, zwierzątka itd. Baba wypaliła: no kiedyś stosunek do zwierząt też było inne podejście, a nie w ubojniach.
Tak, był inny, zdecydowanie. Na przykład moi dziadkowie i pradziadkowe zabijali świnie siekierą w głowę do póki nie padła.
Chłop wypowiada się o fermach po czym mówi: "No ja nie byłem na ubojni czy na fermie, bo ciężko się dostać, ale znam kogoś kto był i mi opowiadał."

Co to jest w piątek rano

hodowle ryb złe, krewetki złe, świnki złe, krówki złe. Walić skrajności i pasterzy tych skrajności.

0

Komentarz usunięty

0

@Murazor są środki na nowego trenera. Xavi jako pilkarz w moim sercu od samego poczatku, ale teraz to jest dno i kopie swoja legende zamiast odejsc

0

Komentarz usunięty

2

Jak go dzis nie zwolnia, albo on sam nie odejdzie to nie ogladam tego gówna do konca sezonu. Tak mi dopomóz bog. Tak spłakałem sie bo jestem ultra wurwiony

0

Komentarz usunięty

1

To jakim Xavi jest dziadem pokazuje jak nie potrafi ulozyc ZADNEJ formacji, ZADNEJ - nawet obrony

0

Kur@@ jak oni tka latwo dochodza do sytuacji? To jest barcelona czy jakies gowno zarzygane?

2

@Stoiczkow Niedociągnięcia? A gdzie tu są dociągnięcia, to jest jakaś prowokacja

0

L jak Robeeercik

1

No jestesmy dziadami, jestesmy dziadami

1

tamten nie ładuje 100% ten ładuje ciężar xDDDDDD

0

po co on oddaje tą piłkę rywalowi?

0

Jest jakas opcja zeby w forza 5 single (no chyba ze to jest polaczone z online) zeby za pomoca cheatu/kodu/trainera dodac sobie $$$?
Cheat Engine wywala do pulpitu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?