0

@TR3YWAY Dlaczego odklejony?

0

@DonAndrzejos nie dziwie się że nie ogarniasz, jak uważasz że tu jest jakaś orka. Raczej wymiana poglądów jednej i drugiej strony. Wilk mówi mądrze swoje, dwóch przeciwników swoje. Ten czwarty to tak siedzi bo siedzi.

0

Skąd on wziął 600mld euro do 2060?

2

O i wreszcie dochodzimy do tego momentu - PYRZOWICE - to jest coś w co warto inwestować jeśli mówimy o cargo. Prezes Pyrzowic to prze biznesmen.



Siara podsumował już 25 lat temu.

2

@draxidox na razie to wygląda troche tak że rzeczowe i techniczne argumenty spotkały się troche z emocjami i sloganami

0

@kamilop Ten sam rmf co tez dostal €€ od pisu (taki zarcik (:) kaktus w dupe tvp i tvn. Kto śledzi losy Stanowskiego i Mazurka na przestrzeni lat ten wie o czym jest mowa :)

1

@FutureFCBarcelona Oczywiście że powie to co prawicowi psychopaci na twitterze będą chcieli usłyszeć. Śledząc Carlsona i śledząc prawicowe media na twitterze, w których przodują najwięksi prawicowi aktywiści na platformie, to czytanie tego to jest taka propaganda że głowa paruje.

4

@Pawel13sz Mam nadzieję że wreszcie by nastąpiła tzw. niemiecka precyzja w tym klubie, A nie bananowa republika amatorów

0

@Alex1995 dziekuje lubie wzbudzac wzbudzac emocje - kazde ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

4

Zabawne jak aparatczyki Pisowskie Mazurek i Stanowski nagle teraz zaczynają się głośno wypowiadać co jakiś polityk powinien a co nie powinien, a przez ostatnie osiem lat jak ich pisiory sponsorowały (tak, wiem ze to dlatego) to cisza była :))

0

@Arden po co mu maszynka koło laptopa w momencie oglądania tenisa?

0

@Safrani no to słabo jesteś w temacie bo tu gdzie mieszkam i generalnie jak jeżdzę po Polsce jest kupa super dróg, bez zakrętów, bez drzew, pole - szczere pole i stoi znak 50. A i jak coś jeżdzę tymi drogami dzien dzien, noc, dzien - zero zwierząt, bo jeszcze w ten argument byłbym w stanie uwierzyć.

Możesz to bronić, ale tu sie nie dogadamy i ja obstaje przy swoim że od oznakowanie dróg w tym kraju to porażka.

8

@Barcanajlepszyteam 50 i 60 to masz czasami w szczerym polu jak naebany chłop z GDDiK wstawi sobie znak bo mu sie tak podoba. Dla mnie to absurd.

0

@Barcelonka070 tak, tak i na pewno służby takiej Francji czy innych Włoch jak PL by była w stanie wojny łapali by obywateli i ich deportowali.
Martwe prawo.

7

@Safrani przy naszym oznakowaniu dróg? Tak, jest to chory pomysł. Zabieranie za 50kmh więcej poza terenem zabudowanym? Chory pomysł.

0

@ranger3120 ludzie którzy używają lub użyją takiego czegoś, lub spisują coś przed yebankiem to się nadają do wysłania DHL Express na księżyc

0

@Saviola88 nie, mówię o firmach w Polsce bo znam ich dużo. Było słabo przy wojnie na ukrainie na początku, ale teraz jest ok. A branżę drzewną ergo próbowały uwalić i prawie uwaliły piśdzielce od A do Z - ten rząd na razie nie miał dużego pola do popisu, ale jak będzie kontynuował bezsensowne wyprzedaże lasów, podwyższanie cen mediów, wynagrodzeń, usuwanie certyfikatów z drewna to hej ho przygodo trwaj.

@jacobFCB nie wiem jak wygląda transport, znam takich co narzekają, znam dużo co nie narzekają a mówią że jest ok, drzewna poza meblarką stoi ok, ale nawet ta uciemiężona meblarka notuje lepsze wyniki r/r. Jak to zwykle bywa w takim okresie w ekonomii, mocniejsi i odporniejsi zostaną, słabsi się usuną - stety niestety.

5

@Kamilos84 to ciekawe co on pisze, bo znajomi mający firmy zajmujące się paletami i pelletem - a siedzę w branży, rozwijają się w takim tempie w jakim nigdy sie nie rozwijali. Caly czas nowe maszyny, nowe rynki zbytu etc. Wierzę że to nie instytut danych z dupy lub jeden mityczny kolega, a tak naprawde jakiś normik z twittera ktory napisał komentarz, a ten chłop to podłapał i napisał takie cos.

5

@Forsyth 500+ to syf i to 800 to jeszcze większy syf

3

@Kgorecki2500 nuda, kto to ogląda tak tbh? Wypalona formuła na maxa.

0

@Arden jak ten rak Bartomeu mogl dopuscic do tych koszulek. Za te zęby ukrzyżować tego typa

12

@LM10GOAT Niewykorzystana kariera szkoda, mam slabosc do tego pilkarza

5

oni się powinni przygotować do bycia sztabem szkoleniowym

0

o w meczu osasuny z celtą napastnik kopnął po strzale obrońce, to co zółtko czy czerwo jak Roque?

1

@Ojciec5tkidzieci każdy kto robił studia ma i miał to samo. Miękiszony i debile chodują pokolenie zyebów

0

@matirix20 chciałbym tylko przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno mieliśmy fatiego, odnośnie tego mówienia że nasze młodziki nas pociągną

0

@Ptasior albo skończą jak Fati i wszystko się zesra.

0

Komentarz usunięty

1

@LM10GOAT co jest konkretnie bzdurą? To że mamy dziada zamiast trenera? Czy to że nie mamy żadnych perspektyw na lepszego trenera? Czy to że poza 4/5 zawodnikami (którzy na razie się z formą wahają) nie mamy nic? Czy może to, że nasz rywal się zbroi jak powalony?

@cules100pro nie, mam refleksję że ciężko być kibicem barcy jak się patrzy na dno na każdym poziomie - od instytucjonalnego, do sportowego. Każdy szczebel tej drabinki jest podpiłowany i tylko czeka żeby walnąć :) Ale rozumiem że mogłeś tego nie zrozumieć, w sumie mnie to nie dziwi "xxxD"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?