SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 co to jest samochód sportowy według nich?
0
@Hosh ten sam Jurgen który mowi ze chce odpocząć od pilki i cieszyc sie zyciem?
0
Dobrze ze nie ogladam, ale ile jeszcze trzeba zeby trener poleciał? Kompromitacja.
0
Oby jak najszybciej byczku
0
@Nazio_87 że tym ludziom nie jest wstyd stać za tym dziadem jak takie kukoldy
2
Denzel przegrał z Kucakiem? Kto by się spodziewał
0
zaczęło się.. JUŻ DAWNO!! tracenie czasu na ogórkowych trenerów jak TY
1
Spokojnie Chappi, grasz jeszcze o dwa trofea byku. Jest w pyte!!!!
1
Pena i reszta ekipy są słabi jak gówno, ale przynajmniej taktyka nie istnieje.
0
@Dieselzor nie lubie spać w dzień (:
poza tym rozrywka jest dla mnie a nie ja dla rozrywki
1
sroda mecz 21:30 dopiero zauważyłem
hiszpania chyba naprawdę chce zeby piłka tam upadła. Kto wymyśla takie godziny
8
myślę że niech poczeka do 33 - to jest taki idealny wiek dla piłkarza barcy :)
5
@hayek oby nie :)))))
0
@MESSIah16 napoleon to powinen maline dostać. Gówno największe zgrzybiałe zakłamane.
0
@clyde doritos bbq lub sweet chili
1
@Nazio_87 do tego co jej komin czyścił przez ostatnie tygodnie
1
Mój Xavi miał nową taktyke i mówił mi że jest w porządku
1
@Verema xD wywalic barcelone a dac takie gowno z ostrą grzybicą… trzeba sie przerzucić na bierki
0
@Popitek12 siema, Ty, ja. Jakiś kompocik? Bigosik?
I idziesz dalej, laski to uwielbiają
1
@hayek dobrze ze nie kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tak sobie obejrzałem powtórkę gola Leo z Getafe sprzed 10 lat jak przebiegł (dosłownie) koło 3 gości nie potrafiących go zatrzymać i pamiętam że to był okres bo jego ciągłych absencjach co mu dwugłowy puszczał nonstop. Pamiętam też ile się tu (wszyscy w sumie) napłakaliśmy że koniec kariery dla chłopa prawdopodobnie (miał problemy z formą też po powrocie). A chłop sobie 10 lat później nadal biega, nadal kiwa i nadal robi popierdzielone rzeczy.
Życie jest dziwne.
#edit1
tak, to już 10 lat - sam jestem w szoku jak to napisałem
1
@Inko chyba w EA pracujesz bo to jaki dickriding uskuteczniasz na tą gierke to jest fenomen xD A jak robisz to za darmo to jesteś jeszcze lepszyM ASEM niż myślałem.
3
@tadzik447 dziecioki lubią mbippi
0
@FcPortoFan1999 co sie dzieje
2
@blakkudium no jak tam somsiedzie hehehe
9
@DLFCB trzeba miec pusty łeb żeby przyjechac na stacje, nakleić kartke, zrobic zdjecie i pojechac xD jakbym zobaczył takiego bałwana to bym się chyba ze śmiechu na tym orlenie zesrał
9
@Death_voice rozdeptany jak kupa gówna
0
@Krzysztof1987 no jak jest ebanym kretynem to pewnie tak zrobi, a że jest to pewnie tak zrobi. Ale napisałem kto rozsądny więc.. :D
1
@Objectivo brakuje go na stronie ;/
neymar wraca w tym okienku, szejki go zwolnia
0
@MesQueUnClub96 a trzeba byc urwą bez kręgosłupa moralnego żeby takie rzeczy pisać. Generalnie takich śmietników jak pisowcy to naprawde dekadyyy nie było w rządzie.