0

@Kgorecki2500 co to jest samochód sportowy według nich?

0

@Hosh ten sam Jurgen który mowi ze chce odpocząć od pilki i cieszyc sie zyciem?

0

Dobrze ze nie ogladam, ale ile jeszcze trzeba zeby trener poleciał? Kompromitacja.

0

Oby jak najszybciej byczku

0

@Nazio_87 że tym ludziom nie jest wstyd stać za tym dziadem jak takie kukoldy

2

Denzel przegrał z Kucakiem? Kto by się spodziewał

0

zaczęło się.. JUŻ DAWNO!! tracenie czasu na ogórkowych trenerów jak TY

1

Spokojnie Chappi, grasz jeszcze o dwa trofea byku. Jest w pyte!!!!

1

Pena i reszta ekipy są słabi jak gówno, ale przynajmniej taktyka nie istnieje.

0

@Dieselzor nie lubie spać w dzień (:
poza tym rozrywka jest dla mnie a nie ja dla rozrywki

1

sroda mecz 21:30 dopiero zauważyłem
hiszpania chyba naprawdę chce zeby piłka tam upadła. Kto wymyśla takie godziny

8

myślę że niech poczeka do 33 - to jest taki idealny wiek dla piłkarza barcy :)

5

@hayek oby nie :)))))

0

@MESSIah16 napoleon to powinen maline dostać. Gówno największe zgrzybiałe zakłamane.

0

@clyde doritos bbq lub sweet chili

1

@Nazio_87 do tego co jej komin czyścił przez ostatnie tygodnie

1

Mój Xavi miał nową taktyke i mówił mi że jest w porządku

1

@Verema xD wywalic barcelone a dac takie gowno z ostrą grzybicą… trzeba sie przerzucić na bierki

0

@Popitek12 siema, Ty, ja. Jakiś kompocik? Bigosik?
I idziesz dalej, laski to uwielbiają

1

@hayek dobrze ze nie kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Tak sobie obejrzałem powtórkę gola Leo z Getafe sprzed 10 lat jak przebiegł (dosłownie) koło 3 gości nie potrafiących go zatrzymać i pamiętam że to był okres bo jego ciągłych absencjach co mu dwugłowy puszczał nonstop. Pamiętam też ile się tu (wszyscy w sumie) napłakaliśmy że koniec kariery dla chłopa prawdopodobnie (miał problemy z formą też po powrocie). A chłop sobie 10 lat później nadal biega, nadal kiwa i nadal robi popierdzielone rzeczy.

Życie jest dziwne.



#edit1
tak, to już 10 lat - sam jestem w szoku jak to napisałem

1

@Inko chyba w EA pracujesz bo to jaki dickriding uskuteczniasz na tą gierke to jest fenomen xD A jak robisz to za darmo to jesteś jeszcze lepszyM ASEM niż myślałem.

3

@tadzik447 dziecioki lubią mbippi

0

@FcPortoFan1999 co sie dzieje

2

@blakkudium no jak tam somsiedzie hehehe

9

@DLFCB trzeba miec pusty łeb żeby przyjechac na stacje, nakleić kartke, zrobic zdjecie i pojechac xD jakbym zobaczył takiego bałwana to bym się chyba ze śmiechu na tym orlenie zesrał

9

@Death_voice rozdeptany jak kupa gówna

0

@Krzysztof1987 no jak jest ebanym kretynem to pewnie tak zrobi, a że jest to pewnie tak zrobi. Ale napisałem kto rozsądny więc.. :D

1

@Objectivo brakuje go na stronie ;/
neymar wraca w tym okienku, szejki go zwolnia

0

@MesQueUnClub96 a trzeba byc urwą bez kręgosłupa moralnego żeby takie rzeczy pisać. Generalnie takich śmietników jak pisowcy to naprawde dekadyyy nie było w rządzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?