0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

ale mamy przeebane tak tbh. Zero perspektyw trenerskich, piłkarze tacy no niby ok ale porównując do kardy realu to cienko, a finansowo do dupy. A tamci se podpisują bellinghama, mbappe i mają do tego tchua, camavinge... no ciężko być kibicem barcy

0

nie no sędzia jest śmieciem ebanym, jaka żółta. Co za psy madryckie tfu

4

@michal26 nie był

6

Duda gdyby nie to że pisior to do wódeczki i kiełbasy i posiedzenia na tarasie mam wrażenie że świetnie się nadaje.

5

@Kazragore predator... Dillon... you son of a bitch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KichuBlaugrana pytanie gdzie Carlos?

0

Laporta chyba na tych samych dragach co nasz wspaniały Chappi jedzie, bo obydwoje pier**lą takie same głupoty. Tamten po i przed meczem, a ten ogólnie. Tego się czytać nie da. Wyniki i gra ujowe to jeszcze trzeba PR'owo odwiert w dnie robić.

2

@AlexDark00 Lewandowski który z rozbiegu reżimu treningowego i taktycznego w Bayernie nawalił bramek w tamtym sezonie w słabej Barcelonie, krytykuje chłopa przez którego wszystko się sypie a on mając takie doświadczenie to po prostu widzi i go to wku**ia. U Xaviego każdy jest słaby. Gundo opadł, Cancelo wszedł rozpędem i już gra słabo, Felix się coś tam stara ale padł, Balde dramat, Kounde dramat, Araujo dramat, Pedri średnio mocno. Chappi nie potrafi NIKOGO utrzymać w formie.

6

@Azi + teraz barcelona nie jest w stanie kompletnie nic zaoferować poza mityczna pogodą. Trofeów nie ma i nie będzie, chaos finansowy, organizacyjny, słabe stosunku z LL, słabe stosunku z klubami LL (Negreira case).
Cytując klasyka u nas "Jest wysoko, metr pięćdziesiąt"

2

@mrboom szkoda że liczby nie są po naszej stronie - obywateli

0

Szukam magika od facebook ads - płace jak za prezydenta.
Priv

0

@Vincent0712 nigdy tak nie powiedział jbc

18

Laporta i Rijkard xD?
Chodźmy wszyscy nachlać sie wudom, wczołgać w krzaki i zdechnąć

18

nie wierze że kontuzja xDDDDDDD co mądrusie, może to też nie jest wina sztabu pełnego januszy?

0

@LM10GOAT Dziś chodzę tylko w Off-White, Off-White
Na sobie tylko Off-White, Off-White
Mam w szafie tylko Off-White, Off-White

0

@kaamil1910 chłopie z całym szacunkiem ale kibicuje dłużej od Ciebie jeżeli to co masz w profilu to prawda xD

1

@Safrani oni się kłócą o byle gówno żeby zbić kapitał polityczny a normalny człowiek czeka na jakieś rzeczywiste zmiany.

4

@BorzyKrzys szkoda że w dupe wchodzimy korpo zagranicznym (Usa, Niemcy, Francja, Chiny), a polskich producentów i generalnie przedsiębiorców się butem na morde dociska do ziemi. Będzie coraz gorzej.

0

tak bardzo mam to gdzieś... dziwne czasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rifek mógłbyś tak pisać gdyby nie to że połowa chłopów już zdążyła być kontuzjowana w tym sezonie. Wziął patałachów to teraz są efekty.

6

ebane życie
sztab barcy to masakra, ogrodnicy od denzela

0

Wbiłem na TT, kowal w kanale zero. Powiem szczerze, oglądałem KS od początku, w pandemii dał bardzo dużo, potem mś etc i jednak dziwnie sie patrzy jak to szybko upada. Szkoda

0

@MesQueUnClub_87 bardziej miałem na myśli, ze ten zawód od zawsze kojarzył się z zadbanymi, dobrze wyglądającymi ludźmi (zwykle kobietami) i ta tradycja mi się wyjątkowo podobała. Po prostu jest to dla mnie przepaść co było przed pandemią i co jest teraz i dziwnie się na to patrzy :)

0

Takie przemyślenia. Pamiętam jak latałem przed pandemią. Rzadko bo rzadko, ale zdarzały się średnie/brzydkie stewardessy i chłopy. Teraz normą jest niezbyt atrakcyjna niska stewardessa (delikatnie mówiąc) + facet(lub faceci), ale dziś miałem stewardessy wyglądające jak Pani Ela sprzątaczka w liceum (nie obrażając Pani Eli) i streward niezadbany + tak gruby że nie mieścił się w korytarzu i obwadzał kazdego zadkiem przechodząc.
Co jest
Nie tak!?!

6

@Jonyx tak tak, teraz to jest gorzej niż za komuny.. Ah ten Tusk

2

@Bykunn a to git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?