SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
ale mamy przeebane tak tbh. Zero perspektyw trenerskich, piłkarze tacy no niby ok ale porównując do kardy realu to cienko, a finansowo do dupy. A tamci se podpisują bellinghama, mbappe i mają do tego tchua, camavinge... no ciężko być kibicem barcy
0
nie no sędzia jest śmieciem ebanym, jaka żółta. Co za psy madryckie tfu
4
@michal26 nie był
6
Duda gdyby nie to że pisior to do wódeczki i kiełbasy i posiedzenia na tarasie mam wrażenie że świetnie się nadaje.
5
@Kazragore predator... Dillon... you son of a bitch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KichuBlaugrana pytanie gdzie Carlos?
0
Laporta chyba na tych samych dragach co nasz wspaniały Chappi jedzie, bo obydwoje pier**lą takie same głupoty. Tamten po i przed meczem, a ten ogólnie. Tego się czytać nie da. Wyniki i gra ujowe to jeszcze trzeba PR'owo odwiert w dnie robić.
2
@AlexDark00 Lewandowski który z rozbiegu reżimu treningowego i taktycznego w Bayernie nawalił bramek w tamtym sezonie w słabej Barcelonie, krytykuje chłopa przez którego wszystko się sypie a on mając takie doświadczenie to po prostu widzi i go to wku**ia. U Xaviego każdy jest słaby. Gundo opadł, Cancelo wszedł rozpędem i już gra słabo, Felix się coś tam stara ale padł, Balde dramat, Kounde dramat, Araujo dramat, Pedri średnio mocno. Chappi nie potrafi NIKOGO utrzymać w formie.
6
@Azi + teraz barcelona nie jest w stanie kompletnie nic zaoferować poza mityczna pogodą. Trofeów nie ma i nie będzie, chaos finansowy, organizacyjny, słabe stosunku z LL, słabe stosunku z klubami LL (Negreira case).
Cytując klasyka u nas "Jest wysoko, metr pięćdziesiąt"
2
@mrboom szkoda że liczby nie są po naszej stronie - obywateli
0
Szukam magika od facebook ads - płace jak za prezydenta.
Priv
0
@Vincent0712 nigdy tak nie powiedział jbc
18
Laporta i Rijkard xD?
Chodźmy wszyscy nachlać sie wudom, wczołgać w krzaki i zdechnąć
18
nie wierze że kontuzja xDDDDDDD co mądrusie, może to też nie jest wina sztabu pełnego januszy?
0
@LM10GOAT Dziś chodzę tylko w Off-White, Off-White
Na sobie tylko Off-White, Off-White
Mam w szafie tylko Off-White, Off-White
0
@kaamil1910 chłopie z całym szacunkiem ale kibicuje dłużej od Ciebie jeżeli to co masz w profilu to prawda xD
1
@Safrani oni się kłócą o byle gówno żeby zbić kapitał polityczny a normalny człowiek czeka na jakieś rzeczywiste zmiany.
4
@BorzyKrzys szkoda że w dupe wchodzimy korpo zagranicznym (Usa, Niemcy, Francja, Chiny), a polskich producentów i generalnie przedsiębiorców się butem na morde dociska do ziemi. Będzie coraz gorzej.
0
tak bardzo mam to gdzieś... dziwne czasy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rifek mógłbyś tak pisać gdyby nie to że połowa chłopów już zdążyła być kontuzjowana w tym sezonie. Wziął patałachów to teraz są efekty.
6
ebane życie
sztab barcy to masakra, ogrodnicy od denzela
0
Wbiłem na TT, kowal w kanale zero. Powiem szczerze, oglądałem KS od początku, w pandemii dał bardzo dużo, potem mś etc i jednak dziwnie sie patrzy jak to szybko upada. Szkoda
0
@MesQueUnClub_87 bardziej miałem na myśli, ze ten zawód od zawsze kojarzył się z zadbanymi, dobrze wyglądającymi ludźmi (zwykle kobietami) i ta tradycja mi się wyjątkowo podobała. Po prostu jest to dla mnie przepaść co było przed pandemią i co jest teraz i dziwnie się na to patrzy :)
0
Takie przemyślenia. Pamiętam jak latałem przed pandemią. Rzadko bo rzadko, ale zdarzały się średnie/brzydkie stewardessy i chłopy. Teraz normą jest niezbyt atrakcyjna niska stewardessa (delikatnie mówiąc) + facet(lub faceci), ale dziś miałem stewardessy wyglądające jak Pani Ela sprzątaczka w liceum (nie obrażając Pani Eli) i streward niezadbany + tak gruby że nie mieścił się w korytarzu i obwadzał kazdego zadkiem przechodząc.
Co jest
Nie tak!?!
6
@Jonyx tak tak, teraz to jest gorzej niż za komuny.. Ah ten Tusk
2
@Bykunn a to git