1

@cules100pro w jakimkolwiek konkursie na styl - najnudniejszy, najciekawszy etc. wygrywa Valverde, bo Chappi nie ma stylu.

0

@tomek8756 prawak odklejony? Stare, znałem.

0

@TR3YWAY przecież wiadome że najman albo muran go ugryzie. Nikt w freakowej federacji nie bedzie się bił na takich zasadach dając 100% siebie. Ps. kto rozsądny bije się w aktywnej walce z główki xD To jest dobre jako otwierający partyzant.

9

@Piernik pite z rana chyba było, chłop nam w spółce z messim i suarezem wygrał triplete, napierdzielił goli, narobił historycznych momentów dryblując rywali, ale tak - jest na poziomie może Dembele albo Ferrana

1

@maroon
T R Z E C I A
L I G A

proszę nie schodźmy do takiego poziomu

1

@damian16161212 ręke do ucha przyłożył, takie jakby prowo w ich strone. Byłoby spoko gdyby to był Real a nie 3 ligowiec. Dzban z ferrana

2

serio Ferran robił cieszynkę do kibiców unionistas? Co za pusty łeb xD

0

@norbi77 tam była piłka 0,5s wcześniej xD

1

@Jarek92Barca Xavi to nic nie robi żeby kimkolwiek wstrząsnąć. On po prostu jest i w sumie nic więcej.

0

@Jarek92Barca myślę że u takiego trenera jak Guardiola czy Klopp balde by mógł startować do golden boya patrząc na to jaki wykazywał potencjał.

0

@Azrik a kto odpowiada za ich przygotowanie taktyczne i techniczne? Oriol przychodził grał ok tera dno, Lewy to samo, Kounde to samo, 3/4 zespołu zaczęło grać dno. Nagle. Sami z siebie. Tak tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Chappi już coś szczeka do technicznego, boże jakie dno. Z 3 ligowcem się spłakiwać to koniec

3

chappi w ekstazie 73% posiadania

0

Roberto źle podał i pokazuje ferranowi że miał inaczej biec xDD co za trep

0

@ranger3120 no 2:0 to my sie nigdy nie doczekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Guiu przestawiany jak komoda u babci

0

Taki sam bałwan jak Ferran z Realem. Jak przy 0:0 można sie bawić w piętki zamiast zagrać normalnie?

0

A tak w ogóle to czemu Chappi nie wystawił Roque?

4

jeb*e ze smiechu, prawie nam wsadzili

0

@Deraxium odłóż dragi bro
@fanoflakers chętnie bym ich wysłał razem z braunem w kosmos

0

oh no its konfiage xD

0

ma ktoś rozwiązanie na youtube który się zacina jak się blokuje reklamy? Proszę o ewentualną instrukcję na priv :)

18

@Prorokk myślę że bardziej chodzi o to że psychopata nie powinien mieć prawa głosu w takiej izbie.

0

@NeroTFP1 ileeeeeeeeee xD powiedz ze to fejk

2

Chappi pijany albo niespełna rozumu czyli normalny

0

chlopy graja w 27lidze, tam mniej niz 0:5 to wstyd

0

Chappi się dzieje Araujo, ot co.
To samo robi z wszystkimi ten parodysta-trener.

0

@PatrychoO no ale nie jest tak?

1

każdy ma w dupie XI bab, nikt ich nie zna. Skip

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?