SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro w jakimkolwiek konkursie na styl - najnudniejszy, najciekawszy etc. wygrywa Valverde, bo Chappi nie ma stylu.
0
@tomek8756 prawak odklejony? Stare, znałem.
0
@TR3YWAY przecież wiadome że najman albo muran go ugryzie. Nikt w freakowej federacji nie bedzie się bił na takich zasadach dając 100% siebie. Ps. kto rozsądny bije się w aktywnej walce z główki xD To jest dobre jako otwierający partyzant.
9
@Piernik pite z rana chyba było, chłop nam w spółce z messim i suarezem wygrał triplete, napierdzielił goli, narobił historycznych momentów dryblując rywali, ale tak - jest na poziomie może Dembele albo Ferrana
1
@maroon
T R Z E C I A
L I G A
proszę nie schodźmy do takiego poziomu
1
@damian16161212 ręke do ucha przyłożył, takie jakby prowo w ich strone. Byłoby spoko gdyby to był Real a nie 3 ligowiec. Dzban z ferrana
2
serio Ferran robił cieszynkę do kibiców unionistas? Co za pusty łeb xD
0
@norbi77 tam była piłka 0,5s wcześniej xD
1
@Jarek92Barca Xavi to nic nie robi żeby kimkolwiek wstrząsnąć. On po prostu jest i w sumie nic więcej.
0
@Jarek92Barca myślę że u takiego trenera jak Guardiola czy Klopp balde by mógł startować do golden boya patrząc na to jaki wykazywał potencjał.
0
@Azrik a kto odpowiada za ich przygotowanie taktyczne i techniczne? Oriol przychodził grał ok tera dno, Lewy to samo, Kounde to samo, 3/4 zespołu zaczęło grać dno. Nagle. Sami z siebie. Tak tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Chappi już coś szczeka do technicznego, boże jakie dno. Z 3 ligowcem się spłakiwać to koniec
3
chappi w ekstazie 73% posiadania
0
Roberto źle podał i pokazuje ferranowi że miał inaczej biec xDD co za trep
0
@ranger3120 no 2:0 to my sie nigdy nie doczekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Guiu przestawiany jak komoda u babci
0
Taki sam bałwan jak Ferran z Realem. Jak przy 0:0 można sie bawić w piętki zamiast zagrać normalnie?
0
A tak w ogóle to czemu Chappi nie wystawił Roque?
4
jeb*e ze smiechu, prawie nam wsadzili
0
@Deraxium odłóż dragi bro
@fanoflakers chętnie bym ich wysłał razem z braunem w kosmos
0
oh no its konfiage xD
0
ma ktoś rozwiązanie na youtube który się zacina jak się blokuje reklamy? Proszę o ewentualną instrukcję na priv :)
18
@Prorokk myślę że bardziej chodzi o to że psychopata nie powinien mieć prawa głosu w takiej izbie.
0
@NeroTFP1 ileeeeeeeeee xD powiedz ze to fejk
2
Chappi pijany albo niespełna rozumu czyli normalny
0
chlopy graja w 27lidze, tam mniej niz 0:5 to wstyd
0
Chappi się dzieje Araujo, ot co.
To samo robi z wszystkimi ten parodysta-trener.
0
@PatrychoO no ale nie jest tak?
1
każdy ma w dupie XI bab, nikt ich nie zna. Skip