1

@DonCarletto rust.

2

@ranger3120 ja mam tak ze albo nie pije przez miesiac nic, ale jak juz zaczne to kilka siekier dziennie wjeżdża

1

@ranger3120 5 kawka dzis i humor gituwa

23

@krol211 tak tak, wystraszyli się. W ogóle wczoraj dużo osób tu nie wyjaśniało, że budżet musieli klepnąć ad hoc zeby ich nie odwołać + że można to nowelizować. NPC dają się robić w uja, ale co się dziwić. Ciemny lud wszystko kupi.

2

@Linghunter88 i jeszcze legalny dostęp do broni, może w perspektywie następnych 25 lat powinniśmy zacząć myśleć o handlu ludźmi bo to też może znacząco wspomóc nasz budżet. Wyżej ktoś wspominał o narkotykach twardych - takich użytkowników w Polsce też nie brakuje więc myślę że warto by było pójść też w tym kierunku. Oczywiście nie wszystko na raz ale myślę że możemy zrobić osobny program do 2050 roku który mógłby poprawić naszą gospodarkę.

0

@KamQiX od 2015 u kazdego nie zindoktrynowanego pisowca budzi dramatyczne skojarzenia

0

@Klejnot_Nilu morawiecki negocjował ten pakt jak cos. Mozesz nie wiedziec - to zrozumiale, ale jak nie wiesz to sie zamknij albo nie klam.

11

@kamilop prostowanie propagandy to swoja narracja? Peron Ci odjechał

0

@JoeBlack przecież musieli to klepnąć bo jest określony czas na zgłoszenie tego. W innym przypadku by rząd się nie spiął. Budżet może być nowelizowany w każdej chwili więc nie dramatyzujcie.

0

@Kuba_1 we are not happy with Xavi

1

czy jest bardziej bezpłciowy chłop niż Sławiński w KS? Nie da się go słuchać

3

@macio_944 ustawe mogą na biezaco nowelizowac, ale Ci którym to nie wchodzi w narracje zdają się o tym zapominać.

11

"Futbol nie jest na sprzedaż."
Chłop p***dolnięty xD

6

@arasz1819 patrząc na CV i wiedząc czym sie zajmował to się zna

3

Wreszcie rzeczowy minister finansów i wreszcie ekonomista z papierami, a nie pisowskie wydmuszki po zarządzaniu polem namiotowym które nie wiedzą o czym mówią bo i tak finansami sterował morawiecki i kaczor.

8

Suski, Macierewicz i Błaszczak. Nowe MSN

11

pisiory to są takie wieśniaki że to sie w głowie nie mieści

9

Oni sa popier@@@@@@. Pisowscy to sa niebezpieczni psychopaci. Takiej propagandy to od kilkudziesieciu lat w polsce nie bylo. Kazdy kto uwaza ze pis to to samo co po, to mu się rozum dawno wykoleił.

2

@Jakchcesz trudno nie przewidzieć, jak się śledzi ich poczynania od kilkunastu lat :p

3

@Pedri16Future dobrze że nakręcasz mu fejm udostępniając

0

@tomek8756 panie boze oby tylko nie córka, oby tylko nie córka

1

@Beztroskii 13lat silowni i nic mnie nie boli. Jak sie nie umie nic robic to dwa wiadra z wodą podniesiesz i ci kregoslup peknie

1

@against_modern_football oni mogą sobie robić kąty i uj wie co, ale prawda jest taka że trzeba dopie***lić ciężaru i to jest jedyna metoda która u mnie działa od lat

3

@FcPortoFan1999 A co tam jest do wyjaśnienia, jak wszystko zostało wyjaśnione?
Przyczyny są znane, ci którzy zawinili też są znani, Jedni żyją drudzy nie ci którzy nie żyją to nie żyją ci którzy żyją nie zostali zamknięci. I tak to się toczy

8

Pisdzielce odsuniete od wladzy i nagle wraca katastrofa smolenska? Ludzie bez godnosci i honoru? Stare, znalem

0

@KobeFR a tak z ciekawości... z czym on jest tak mitycznie niewygodne xd?

3

@tristan87 myśli samobójcze, jeszcze brakuje żeby powiedziała że jest w terapii. Jak można być tak bezczelnym psem kłamcom.

1

@JimMorrisonFCB ale zasługiwać będziemy na więcej!

0

@Antimadridista_WR a nasza defenswa to nie fatalna xD?

0

No to na dziure dostajemy. Denzel tego nie ulozy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?