SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja nie mam zadnego zaufania do Xaviego
0
@Borneo Konfa i cherry picking? Stare, znałem.
2
Czyli Stano odszedl przez to co myslalem. Gowniany podział pracy i zaangazowanie borka i smoka. W wakacje juz rozmawialem ze znajomym o tym ze to az dziwne ze tylko Stanowski wrzuca swoje programy i to do tego te generują najwieksze wyświetlenia
0
@Kgorecki2500 by wreszcie ktos kompetentny objął urząd
0
@Piernik weź 20 metrów, rozpędź się i pier&&&nij głową w ścianę
0
https://www.facebook.com/kiedysbylojakosfajniej/videos/639862204982732/?mibextid=zDhOQc
O ja ja lubie takie pi***olenie od chłopa co siedzi całe życie na mrożonkach w jakimś UK. Najwięksi patrioci zapierdzielają na gospodarki cudzych krajów. I przygłupy z komentarzy które temu przyklaskują
4
tylko KFC nie żaden sklapciały makdonald
0
@TheNekro94 Ten gość był kierowcą w wojsku, jaki to jest ku&&a wysoki szczebel?
0
@tristan87 mbappe come to fc barcskitas
0
@DaPidejpi a kto powiedział ze bylem za kowidem i cala ta psychoza?
0
@DaPidejpi tak samo jest z chemtrails nwo plaska ziemia i innymi rzeczami. Chcesz sie sprzeczac?
Ps. Zabawne ze smiejac sie z szurii jestem nazywany lewakiem, kiedy lewakow i prawakow tak samo traktuje - jak przyglupow
3
Kierowca w wojsku musiał mieć tak poważne informacje o niedopompowanych oponach w pojazdach STAR ze służby go zabiły.
Czasami to nie mogę uwierzyć jaka szuria panuje i zwykle sa to te same osoby zwykle z podobnie określonymi poglądami :)))
0
@michal26 kiedy ostatnimi czasy nam coś wychodzi? D:
3
Zaloba w eleven? Stare, znalem
0
Diop!!! Nicea goooo
0
@Bykunn No jasne 30k gwałtów w polsce, od razu 230k. Tak tak, dlatego to my a nie niemcy czy francuzi mamy strefy gdzie policja zaleca kobietom nie wchodzic bo gwałcą tam po prostu na potęgę. Co za bełkot
0
Jak zatrudniasz, to nie odpisuj niezgodnie z prawem. Jak chcesz być zatruniony to zero problemu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cule1234 a tak w ogóle to, jak tam ten cwel z united co śmiał się z Barcy i chyba Pedriego? Już mu fajka zmiękła?
7
Zeby lew musiał tłumaczyć sie przed owcami to tego nie grali jeszcze na tym świecie. Soy boye
2
Noooooo. Jestem taki sam... Jak palec albo coś tam, problemów rośnie stos, samotność ciężki los..... przyjacielem mym bądźź
1
@TurboAntos breathe air
you don't need a vape
4
@esem91 to co pisałem, mamy bezjajowe miękkie faje w drużynie to nic wiecej oczekiwac nie mozemy. Real moze mieć słabszy okres, slabszy mecz ale mental im daje wygrywac mecze których nie powinni wygrywac
0
Czym wysłać list do Niemiec żeby najszybciej dojechał? Ostatnio dokumenty przysyłali mi GLS ale zastanawiam się czy jest coś sensowniejszego?
0
@Vampir707 przytaknięciem tym twittom pokazałeś że Ty się kompletnie nie znasz na ekonomii i nie widzisz jakie narzędzia i administracja zostały wykorzystane do sztucznego tłumienia inflacji. Parodia
0
Komentarz usunięty
13
@AxelF nie nie, bez przesady. Cris w topowej formie mimo wszystko zdecydowanie lepszy niż Haaland.
1
Ten sławiński to ma chyba jakieś giga haki na borka że go tak w tym KS promuja. Nawet Olaboga i madrycioki z Eleven mnie tak nie wpieniaja jak on
6
Zukowska jak zawsze sie ośmiesza w rmf ale jak slysze lewackie wysrywy typu jedna z wazniejszych rzeczy jest zwiekszenie mozliwosci jakie ma panstwowa inspekcja pracy to mnie nosi. Ta sama inspekcja pracy co za brak oklejonego progu na hali wdupca Ci na dzień dobry 1000 i pyta czy na tym kończymy czy maja szukać dalej. Odszczepienie lewactwa od rzeczywistości to jakis inny poziom funkcjonowania
0
@Kuba_1 dawaj mbipi do barcy