4

Ja nie mam zadnego zaufania do Xaviego

0

@Borneo Konfa i cherry picking? Stare, znałem.

2

Czyli Stano odszedl przez to co myslalem. Gowniany podział pracy i zaangazowanie borka i smoka. W wakacje juz rozmawialem ze znajomym o tym ze to az dziwne ze tylko Stanowski wrzuca swoje programy i to do tego te generują najwieksze wyświetlenia

0

@Kgorecki2500 by wreszcie ktos kompetentny objął urząd

0

@Piernik weź 20 metrów, rozpędź się i pier&&&nij głową w ścianę

0

https://www.facebook.com/kiedysbylojakosfajniej/videos/639862204982732/?mibextid=zDhOQc

O ja ja lubie takie pi***olenie od chłopa co siedzi całe życie na mrożonkach w jakimś UK. Najwięksi patrioci zapierdzielają na gospodarki cudzych krajów. I przygłupy z komentarzy które temu przyklaskują

4

tylko KFC nie żaden sklapciały makdonald

0

@TheNekro94 Ten gość był kierowcą w wojsku, jaki to jest ku&&a wysoki szczebel?

0

@tristan87 mbappe come to fc barcskitas

0

@DaPidejpi a kto powiedział ze bylem za kowidem i cala ta psychoza?

0

@DaPidejpi tak samo jest z chemtrails nwo plaska ziemia i innymi rzeczami. Chcesz sie sprzeczac?
Ps. Zabawne ze smiejac sie z szurii jestem nazywany lewakiem, kiedy lewakow i prawakow tak samo traktuje - jak przyglupow

3

Kierowca w wojsku musiał mieć tak poważne informacje o niedopompowanych oponach w pojazdach STAR ze służby go zabiły.
Czasami to nie mogę uwierzyć jaka szuria panuje i zwykle sa to te same osoby zwykle z podobnie określonymi poglądami :)))

0

@michal26 kiedy ostatnimi czasy nam coś wychodzi? D:

3

Zaloba w eleven? Stare, znalem

0

Diop!!! Nicea goooo

0

@Bykunn No jasne 30k gwałtów w polsce, od razu 230k. Tak tak, dlatego to my a nie niemcy czy francuzi mamy strefy gdzie policja zaleca kobietom nie wchodzic bo gwałcą tam po prostu na potęgę. Co za bełkot

0

Jak zatrudniasz, to nie odpisuj niezgodnie z prawem. Jak chcesz być zatruniony to zero problemu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cule1234 a tak w ogóle to, jak tam ten cwel z united co śmiał się z Barcy i chyba Pedriego? Już mu fajka zmiękła?

7

Zeby lew musiał tłumaczyć sie przed owcami to tego nie grali jeszcze na tym świecie. Soy boye

2

Noooooo. Jestem taki sam... Jak palec albo coś tam, problemów rośnie stos, samotność ciężki los..... przyjacielem mym bądźź

1

@TurboAntos breathe air
you don't need a vape

4

@esem91 to co pisałem, mamy bezjajowe miękkie faje w drużynie to nic wiecej oczekiwac nie mozemy. Real moze mieć słabszy okres, slabszy mecz ale mental im daje wygrywac mecze których nie powinni wygrywac

0

Czym wysłać list do Niemiec żeby najszybciej dojechał? Ostatnio dokumenty przysyłali mi GLS ale zastanawiam się czy jest coś sensowniejszego?

0

@Vampir707 przytaknięciem tym twittom pokazałeś że Ty się kompletnie nie znasz na ekonomii i nie widzisz jakie narzędzia i administracja zostały wykorzystane do sztucznego tłumienia inflacji. Parodia

0

Komentarz usunięty

13

@AxelF nie nie, bez przesady. Cris w topowej formie mimo wszystko zdecydowanie lepszy niż Haaland.

1

Ten sławiński to ma chyba jakieś giga haki na borka że go tak w tym KS promuja. Nawet Olaboga i madrycioki z Eleven mnie tak nie wpieniaja jak on

6

Zukowska jak zawsze sie ośmiesza w rmf ale jak slysze lewackie wysrywy typu jedna z wazniejszych rzeczy jest zwiekszenie mozliwosci jakie ma panstwowa inspekcja pracy to mnie nosi. Ta sama inspekcja pracy co za brak oklejonego progu na hali wdupca Ci na dzień dobry 1000 i pyta czy na tym kończymy czy maja szukać dalej. Odszczepienie lewactwa od rzeczywistości to jakis inny poziom funkcjonowania

0

@Kuba_1 dawaj mbipi do barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?