2

Barca traci bramke? Stare, znałem

0

@RosjaninBut jakis fejur hak uj. Prawacki portal wpolityce to samo pisal w 2019roku. To co przez 5 lat nic nie wycieli?
https://wpolityce.pl/polityka/451682-gazeta-wyborcza-dostrzega-drzewa-a-nie-widzi-lasu

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@ObiwanKenobi Chciałeś zabłysnąc ale nie wyszlo. Pisalem o tobie, ale rozumiem że możesz mieć problem z załapaniem. Zdarza się. Jesteś czlowiekiem typu pluj w morde a powie że deszcz pada :)

1

@ObiwanKenobi Co za prymityw, aż szkoda marnować czasu. Idealnie wpisujesz sie w szablon wyborcy pisiorów. Tfu

1

@ObiwanKenobi trzeba mieć psyche, żeby po takich kadencyjkach pisu jeszcze ich tak zacięcie bronić, a Ty to widzę robisz dłuuugo już.
Podziwiam

1

@macio_944 powinni tą babe tak dojechać do spodu że to koniec. Prawa ręka Goebbelsa

3

@MarioVeB! Śmieszna jest gra polityczna i jeszcze śmieszniejsi są ludzie którzy się tym emocjonują. Pisiorom wywłaszczenia przy okazcji CPK i innych inwestycji nie przeszkadzały, teraz to problem. Tamtym wywłaszczenia przy okazji CPK przeszkadzały, teraz nagle nie.

Zabawne

6

Fati jest skończony niestety. Ale na szczęście uczymy się na błędach i nie forsujemy już tak Pedriego, Gaviego, Balde :)))

i dla głupiomądrych - tak wiem, że to inna kontuzja. Ale zajeżdżanie od nastoletniego wieku wychodzi właśnie teraz.

0

@misterio powinien być jeszcze nizszy

20

@macio_944 kazdy kto mowi ze po=pis to ma z mózgiem cos nie tego

2

Chłopie, weź dwadzieścia metrów, rozpedz sie i pie&&&lnij glowa w sciane. Jaki dobry mecz?

0

@MesQueUnClub96 wyciągnijmy z dupeczki skrajny przypadek i żonglujmy nim. Oh dodi dodi. U nas takie coś się dzieje regularnie.

0

@Emhyr dno i 3 metry mułu takie kibicowanie. Cały świat poszedł do przodu tylko polscy kibole się zatrzymali w rozwoju.

1

@Popitek12 jak wróci CM PUNK to jeszcze jak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dziwi mnie tylko że Ci bezjajowi dziennikarzyny z Barcelony nie zrobią takiej samej bezczelnej kampanii jak prześcieradła. W tej barcy to brakuje przysłowiowych jaj nie tylko na poziomie sportowym, instytucjonalnym ale i dalej.

2

Niech tylko znowu wyjdzie i powie jak to nie mielismy szczescia to mu wyebie plaskacza na morde przez kabel

1

Xavi dno!! !

0

Cisnie nas Rayo. Xavi won serio byczq -1

3

@tbas to jest problem swiata. Nie ma obecnie pilkarzy takich jak Ronnie czy nawet Ney.

0

@kiper09 Santander, BNP Paribas, Alior To bym się pytał. Pośredników bym unikał bo tylko zapłacisz więcej a popytać o ofertę i potem to wynegocjować lekko, to nie jest problem.

0

@Pedri16Future Trzeba mieć skrzywienie mózgu żeby takie coś obserwować

0

@Deviler tak, dlatego mam dwie

0

@BorzyKrzys Lewica to powinna dostać mandat na wysłanie w kosmos. Dobrze że ich Tusku w odstawkę bierze, bo skrajności są złe

0

@DonMatteo901 żydki zawsze pokrzywdzone

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Hołownia ładnie sobie radzi :) nie jestem fanem, ale jestem pozytywnie zaskoczony jak ora

0

@tomek8756 co za pustostan xD Można tylko współczuć Robercikowi że taką wieśniare ma.

0

@LM10GOAT najmniej awansujących polskich piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?