SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca traci bramke? Stare, znałem
0
@RosjaninBut jakis fejur hak uj. Prawacki portal wpolityce to samo pisal w 2019roku. To co przez 5 lat nic nie wycieli?
https://wpolityce.pl/polityka/451682-gazeta-wyborcza-dostrzega-drzewa-a-nie-widzi-lasu
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@ObiwanKenobi Chciałeś zabłysnąc ale nie wyszlo. Pisalem o tobie, ale rozumiem że możesz mieć problem z załapaniem. Zdarza się. Jesteś czlowiekiem typu pluj w morde a powie że deszcz pada :)
1
@ObiwanKenobi Co za prymityw, aż szkoda marnować czasu. Idealnie wpisujesz sie w szablon wyborcy pisiorów. Tfu
1
@ObiwanKenobi trzeba mieć psyche, żeby po takich kadencyjkach pisu jeszcze ich tak zacięcie bronić, a Ty to widzę robisz dłuuugo już.
Podziwiam
1
@macio_944 powinni tą babe tak dojechać do spodu że to koniec. Prawa ręka Goebbelsa
3
@MarioVeB! Śmieszna jest gra polityczna i jeszcze śmieszniejsi są ludzie którzy się tym emocjonują. Pisiorom wywłaszczenia przy okazcji CPK i innych inwestycji nie przeszkadzały, teraz to problem. Tamtym wywłaszczenia przy okazji CPK przeszkadzały, teraz nagle nie.
Zabawne
6
Fati jest skończony niestety. Ale na szczęście uczymy się na błędach i nie forsujemy już tak Pedriego, Gaviego, Balde :)))
i dla głupiomądrych - tak wiem, że to inna kontuzja. Ale zajeżdżanie od nastoletniego wieku wychodzi właśnie teraz.
0
@misterio powinien być jeszcze nizszy
20
@macio_944 kazdy kto mowi ze po=pis to ma z mózgiem cos nie tego
2
Chłopie, weź dwadzieścia metrów, rozpedz sie i pie&&&lnij glowa w sciane. Jaki dobry mecz?
0
@MesQueUnClub96 wyciągnijmy z dupeczki skrajny przypadek i żonglujmy nim. Oh dodi dodi. U nas takie coś się dzieje regularnie.
0
@Emhyr dno i 3 metry mułu takie kibicowanie. Cały świat poszedł do przodu tylko polscy kibole się zatrzymali w rozwoju.
1
@Popitek12 jak wróci CM PUNK to jeszcze jak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dziwi mnie tylko że Ci bezjajowi dziennikarzyny z Barcelony nie zrobią takiej samej bezczelnej kampanii jak prześcieradła. W tej barcy to brakuje przysłowiowych jaj nie tylko na poziomie sportowym, instytucjonalnym ale i dalej.
2
Niech tylko znowu wyjdzie i powie jak to nie mielismy szczescia to mu wyebie plaskacza na morde przez kabel
1
Xavi dno!! !
0
Cisnie nas Rayo. Xavi won serio byczq -1
3
@tbas to jest problem swiata. Nie ma obecnie pilkarzy takich jak Ronnie czy nawet Ney.
0
@kiper09 Santander, BNP Paribas, Alior To bym się pytał. Pośredników bym unikał bo tylko zapłacisz więcej a popytać o ofertę i potem to wynegocjować lekko, to nie jest problem.
0
@Pedri16Future Trzeba mieć skrzywienie mózgu żeby takie coś obserwować
0
@Deviler tak, dlatego mam dwie
0
@BorzyKrzys Lewica to powinna dostać mandat na wysłanie w kosmos. Dobrze że ich Tusku w odstawkę bierze, bo skrajności są złe
0
@DonMatteo901 żydki zawsze pokrzywdzone
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Hołownia ładnie sobie radzi :) nie jestem fanem, ale jestem pozytywnie zaskoczony jak ora
0
@tomek8756 co za pustostan xD Można tylko współczuć Robercikowi że taką wieśniare ma.
0
@LM10GOAT najmniej awansujących polskich piłkarzy