SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy ogladaxie xD
0
Jest tu jakiś architekt/grafik potrafiący zrobić wizualizacje produktu? Priv jak coś :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 troche pier@dolenie wynikajace z braku wiedzy, bo to co litewka robi na śląsku i w sosnowcu samym myśle ze zmotywowalo ludzi do glosowania na niego.
1
@MichuZ44 niech placze dalej
14
Ale sie już TVP zesrało o tego Tuska i odblokowanie pieniędzy z KPO xD I ten goebelsowski dziennikarzyna siejący propagandę..
/oh
0
@Kamilos84 Ale czy nie ma racji w tym co mówi? Nie wali populizmami i to grzeje ludzi co się nie znają na ekonomii.
0
Co z tym kocmołuchem co w Belgii strzelał?
1
@okiemtypera_lucaxx95 głosować?
0
Bosaka nie bylo w koncu w rmf?
0
@Barcanajlepszyteam no, nie zapominaj ze przy okazji nas zgwałcą wszystkich.
0
@Kuba_1 moglibyśmy miec kolejne rządy kaczafiego, lewizny albo lekkiej pedofilii która jest dobra. Źle nie wyszło
0
Co z tą zagranico? Niemcy policzeni?
4
Komentarz usunięty
0
@require albo Ci którym piśdzielce poblokowali setki tysięcy VATU należnego na kontach i ustawą sobie je zagrabili a tamci nie mieli z czego pospłacać zobowiązań :)
8
@DonMatteo901 mają farta konfiarze, że nie są pod progiem xD
6
@require mi sie za tuska zyło lepiej niz za kaczora np
2
@KrychaFCB co to jest
1
@Crystal37 @Moderacja
Mode banuj trolla pls, prześledźcie co on pisze
0
@Crystal37 no przyznam ze do tej pory miałem mieszane uczucia, ale tym komentarzem mnie upewniłeś w domysłach, że trollujesz. Mimo wszystko gratuluje stylu.
1
@Czarny_ck juz psl zostal raz wyruchany przez pis. Wierze że drugi raz sie nie dadzą
0
@kuz co jest mówione?
0
@GeneralXavi jeszcze tylko 150lat i będą coś znaczyć
0
@Encore jak to skąd? Z dupy
0
@Kamil689 nasz kraj ochroniłaby znajomość podstaw języka polskiego przez jego obywateli
1
@Ls0811 ale pomysły gospodarcze konfy = klęska jak to człowiek policzy, wiesz o tym?
0
@michal26 zabrał sporo wam petru gnojąc merytorycznie memcena. W PUNKT ze tak powiem
0
@Barca1992 kto w takim razie nie jest głupi? Kto jest oświecony?
4
@Gitarkafcb czyli jednak miałem racje - wyrasta sie z tego
1
@DaPidejpi
Typowy przedstawiciel konfederacji (lewica to debile tacy sami jak kuce)