SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB kto jest dobrym wyborem w takim wypadku?
0
@Pedri16Future mądruś kręciśmigło o 5 minutach, o vinim bodaj olaboga albo 13 letni tomuś
16
Geniusze w hola la liga
"Jakby pierwsza połowa trwała 5 minut dłużej to ten mecz by sie inaczej skonczył"
"Jakby był vinicius..."
Jakby krowa sie nie zesrała to też by mleko dała. Czemu polskie dziennikarzyny to takie dno?
1
Piotr G. który obecnie jest w ks poranek - o co za debil
2
@Inko nie po to mam kupiony c+ z pakietem wszystkich canalów, elevenów i polsatów sport żeby tego nie oglądać dla zasady. Uwierz mi, że jakbym miał możliwośc kupna dekodera czy czegokolwiek gdzie jest BeIn sports albo jakieś espn to bym się nawet nie zastanawiał :)
67
jakiś burak z eleven oczywiście: Ten mecz przegrał anczelotti
nie miękka fajo z eleven, to atleti go wygrało, tfu na tą stacje od dekady
0
To jest czerwo!! Widac przescieradlowska krew
10
to umniejszanie przez tych buraków z eleven prowadzenia atletico mnie rozwala. Jak ktoś wygrywa z realem to real nie ma formy, albo ktoś sie nie stara. Jak real wygrywa to walą konia do chrzanu. Tfu na te zaślepione prześcieradła.
3
Alex: Auba tez by to strzelil i byl tanszy.
2
@fart race to szczyt wiochy, nie wiem komu to sie podoba tak tbh
0
Bekanitez dupa cicho
7
Wróciliśmy do lat 90/00' z tym Kuleszą xD Nie myślałem, że ponownie to będę przeżywał. DZIAŁACZE, PREZESY, WONSY, WUDA, POT NA CZOLE mmm
1
@tristan87 Auba też strzelał i nie kosztował 50mln
1
@Sulimo czego oczekujesz od Maciusi 13 letnich z la bambli
1
Kurła ale chłopy klepią ładnie
4
@GeneralXavi Jakby Borek wyjął kija z dupy i zaczął prowadzić hejt parki, a nie się boczył albo zasłaniał sponsorami, to nawet by tak nie odczuli tego braku Stanowskiego - O ile to nie jest jakaś gra Marketingowa KS
0
@pluszek przeciez przed pisowską obniżką ktora jest pod wybory, dużo krajów EU miało tańsze paliwo nawet przeliczając z eur na pln xD
1
@maroon no wlasnie potem zaczela pierdzielic juz xD
0
Anna Maria Żukowska jak do tej pory mówi z sensem w RMF u Mazurka? Czy ja śnie? Obudziłem się w innym uniwersum?
2
Jasna dupa ale Girona gniecie
0
Savinho co zadupcył brame ooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Gaucho o bogowie
2
@koziar Lando potencjał mega od lat ale co ma zrobić jak większość kariery jeździ w taczce drewnianej
3
@Medium eklerek psycha sitting
1
Russel nie lubie go ale dramat tego chlopa
3
Pięknie się patrzy na redbulle na tych miejscach :)) Oby tak zostało, ale to raczej marzenia ściętej głowy
0
Redbull strategia do smietnika xD
5
@MesQueUnClub96 xD no tego jeszcze nie grali
0
@maroon no jakby każdy myślał takimi kategoriami to klękajta narody