SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TaughtMule a do września będzie 70%
0
@Kazragore byly wspólnik/współpracownik korwina - Piotr Marzec opowiedział jak to na spotkaniu wśród ludzi korwin powiedział taką głupotę za co mial ochotę walnac go w ryja.
1
@Survier oczywiście, bo nie mam co innego robic tylko sie ekscytować polityką i politykami i szukać haków na ludzi poza tym co widzę co udostępniają w sieci. Ale nic tak nie cieszy jak przytyk w stronę głupoty, zakłamania i hipokryzji prawaków na tej stronie.
0
@Survier naprawdę uważasz że jedynymi przesłankami za „ruski agent korwin” to bycie sceptycznym wobec ukrainy? Kuce jesteście coraz lepsi
0
@BorzyKrzys rosnie pokolenie jakichś ultra miękkich faj, dramat
1
@Survier prawdopodobnie to samo co o Korwinie jednym z liderów prawicy który jest ruskim agentem i przyznał że w wojnie polsko-ruskiej opowiedziałby sie za rosją.
0
Gerard Farmazonero - mozna sie spodziewać ze kiedyś mu sie uda zgadnąć
0
@Maker0 zara zjebke od komentatorów wszelkiej maści sportów dostaniesz ze tu sie pisze o wszystkim. Nie warto
0
@against_modern_football niczym szczególnie pozytywnym
1
@against_modern_football lewica i konfa to jedni i Ci sami odszczepiency po róznych stronach barykady. Dojście jednego lub drugiego ugrupowania do władzy = klęska
4
@shahman na szczęście z konfy sie wystasta więc jest nadzieja
0
@SenseiFCB nawet w byciu kobieta faceci są lepsi od bab
1
@DLFCB ma szczęście że nie skończył z podciętym gardłem albo pociętym brzuchem. Alko go znieczuliło ale zachowanie iście kretyñskie
2
@koksik2700 welcome to pyrry
2
@RobiS Ty pod siebie?
0
@FCB_dimiC w tym ze tranfery brazoli u nas w klubie to sie udaja gdzies tak w proporcjach 1:7
2
Jak my serio wysramy tyle kasy na brazola a szkoda im bylo dolozyc na Gulera to sie chyba pociąć tylko zostaje
0
@tbas Sławek pie**oli głupoty jak cała konfa - nowe nie znałem
Dosłownie 10 sekund google
"Fundusz Ubezpieczeń Społecznych jest niewypłacalny od lat. Według najnowszej analizy, w latach 2015-2021 w kasie funduszu emerytalnego będzie brakowało nawet powyżej 70 mld zł rocznie. Co to oznacza?"
"Według GUS, łączna kwota świadczeń emerytalno-rentowych ogółem w Polsce w 2021 r. wyniosła 277 286 mln zł i była wyższa o 6,4 proc. w porównaniu do 2020 r. Z pozarolniczego systemu ubezpieczeń społecznych wypłacono 259 512 mln zł (wzrost o 6,9 proc. w porównaniu do 2020 r.), z czego na wypłaty z ZUS przypadało 240 381,1 mln zł (wzrost o 6,9 proc.), z MON – 7 426,7 mln zł (wzrost o 4,7 proc.), z MS – 1 761,0 mln zł (wzrost o 7,9 proc.), z MSWiA – 9 943,5 mln zł (wzrost o 8,5 proc.). Kwota emerytur i rent z KRUS wyniosła 17 774 mln zł (spadek o 0,7 proc. w porównaniu do 2020 r.).
Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/kadry/wydatki-na-swiadczenia-emerytalno-rentowe-w-2021-r-gus,518432.html
"
Z 2021 roku, ale wierze że rozumiesz że co roku coraz więcej to kosztuje to raz
Dwa, wpływy do ZUS nie idą tylko na emeryturki i renty (wierze że rozumiesz jaką dziurę to tworzy)
Sławek jest przygłupi, rzuca sloganami. Ale wierzyłem że jego wyborcy którzy mają lekkość w ocenie wszystkich pozostałych jacy to są zaślepieni i zmanipulowani potrafią weryfikować informację swego guru
0
@tbas koszt 13 i 14 to około 70mld, wpływy ze składek zusowskich w ciągu całego roku to 260-270mld.
Skąd to 10 i 10 xD? Sprawdziłeś w ogóle co mówi twój wuc i włatca sławeg czy nie?
1
@michal26 walisz ogólnikami, nie masz wiedzy. Okrutnie ciężko było przez te posty przebrnąć. Zajechało typową konfederacją. Pomijam że chyba drugi czy 3 raz nie odpowiadasz na to samo pytanie @Bobo25 a sam jestem ciekawy skąd wasza monarchia wzięłaby na to pinionżki
4
ciepłe wygazowane piwo, średnia hawajska
i mozna funkcjonować w sobotni wieczór
2
@tarczon szybko i bezbolesnie
0
@Medium nie jeżdżę rowerem (:
0
@Medium czarne buty, białe skarpetki, za kostke
kryminał
przynajmniej piwko średnie
0
@Nazio87 o ile w ogóle ich wyciągną :)
25
Znakomita informacja, oby się udało go szarpnąć bo to jest diament
11
@SuperPatsonFCB Santos powinien te miękkie faje wziąć za morde i któremu nie pasuje dzien dobry i do widzenia to niech wypie**ala z kadry. Powinien jeden z drugim gałe robic zeby móc grać w kadrze, ale nie - oni wielkie gwiazdki z gównozespołów warunki będą dyktowac.
0
@Hadim wierzę że widziałeś jak grał Raphinha w potężnej lidze brazylijskiej xd?
2
@against_modern_football "Nie na każde pytanie da się odpowiedzieć tak lub nie - brawo, te zadane dotyczące wyjścia z unii takim właśnie jest."
Twój jakże nieskazitelny Bismarck przez lata uprawiał propagandę z której jednak można wywnioskować że z pełnym przekonaniem powinien odpowiedzieź "Tak, opuścilibyśmy UE", ale twoje bronienie idola jest naprawdę krzepiące - nie roznisz się niczym od ślepo zapatrzonych w PO/PIS.
Nazwanie Twojej osoby przeze mnie dzieciakiem, było uszczypliwościom po tym jak napisałeś "gólnie największa beka to jest z was dzieciaki bo uważacie konfederacje (...)"
xD
"Takie 5% wczytywane że ciągle idzie w góre, a te ataki z każdej strony tylko to potwierdzają że mainstream obsrany stratą głosów na ich rzecz xD"
Słyszę to od kilkunastu lat i zawsze kończy się tak samo - ultra beką po wyborach i wylewem płaczu na forach/facebookach i innych czatach jak to w tym kraju się nic nie zmieni bo nie głosowali na konfiarzy - OD KILKUNASTU LAT
Nie, nieważny głos to nieważny głos. To sprzeciw przeciwko ludziom którzy w polskiej polityce są, bo żaden z tych nieudaczników z którymi miałem przyjemność się poznać osobiście, lub zapoznać poprzez internet mi nie odpowiada.
5
@against_modern_football nie na każde pytanie da się odpowiedzieć tak lub nie, w tym przypadku akurat sie da. Zawsze konfiarze z takim przekonaniem mówią ze Unia powinna zostać zniszczona i trzeba ja opuścić, ale jak przychodzi co do czego to nie potrafi mieć honoru i powiedzieć jednoznacznie, szczególnie ze pyta go - dzis jest referendum. XD
„Ogólnie największa beka to jest z was dzieciaki bo uważacie konfederacje za największe zagrożenie i zło, gdzie od 20 lat PoPIS niszczy ten kraj, głosują ramię w ramię, chcą rozdawać tak samo pieniądze jak pis ale są oni dla was lekarstwem na naprawę Polski”
Ogolnie największa beka z Ciebie dzieciaku, ze wierzysz w to co przygłupy z konfy mówią, ale na szczęście obserwując ich od kilkunastu lat nic sie nie zmienia i protokoły 4/5% sa wczytywane zawsze - mimo zalozen ze bedzie 10-15% xD
Ps. Nieważny glos to tez glos, nie trzeba byc którym oboziku, nie lubiąc konfiarzy. Wiesz ze to jest możliwe?