1

@Sensible kto to ogląda? Po co to oglądać?

18

Pamiętajcie panowie trzymajcie fason. Trzeba trzymać fason, bo można wyjechać kur*a poza bandę szybko

0

@bartekvisca 6 browarek to dopiero rozgrzewka dla prawdziwego chłopa

1

@Don-Corleone Piękni panowie, ale przychodze z ratunkiem. Have a seat



0

@Danny Gaucho o i to jest chłop którego obserwuję od dłuższego czasu i imo taki ziomeczek by do nas bardzo pasował. Podejrzewam że wkrótce transfer do topki jakiejś.

1

@pioz123 Bo dziecioki sie tak znają. Raphe skreślali od listopada, tera pora na Lewego. Wczesniej de Jong i Bombelek tez juz skreslony. Ale czego w sumie sie tu spodziewać.

3

@marcin62 a ponadto uważam że polskie srodowisko kibicowskie powinno zostać zutylizowane w kwasie

0

@Tasde myślę że bardziej wszystkim chodzi o to że wydajemy mimo wszystko kilka mln na kota w worku z ligi ogorów, a powiedzmy sobie szczerze - nie jesteśmy w pozycji żeby wydawać kilka mln na kota w worku tak o, bo może będzie potrafił biegać, kopać piłkę i oddychać jednocześnie

0

@Malibu naprawdę połączyłeś kropki w ten sposób, że chłop o którym jest głośno i na którego wydajemy kilka mln w momencie gdy nie możemy sobie pozwolić na wydanie kilku mln na niewiadomo co będzie grał w Barcy Athletic? Przecież oczywiste jest że będzie wpisany do 1 drużyny..

1

Jak można być takim chu*ograjcom i nadal iść w zaparte?

0

@Jakub111 możliwe że zjechał jeszcze bardziej z BF i dlatego to tak wygląda.

1

@fart Są tylko dwa racjonalne wytłumaczenia, jeden fizyka czarnej dziury, dwa - czary

0

@Colon Sandro to był zmiennik na 9 idealny. Szkoda że sie tego typa pozbyli.

0

@Kondziubarca czyli skończył sie juz w 2016 jak miał 28 lat, potem dzieła przypadków te rekordy i strzelanie goli.. Nigdy już nie wrocił po tym 2016 do formy i pożegnaliśmy go 7 lat temu. Sadeg

podejrzewam że to samo malkontenctwo które tera najgłośniej szczeka o skończonym lewym, będzie dostawało spazmów jak chłop nastawi celownik i będzie ładował po bramce/dwie/trzy w meczu.

2

@qbuteq zagrywał dobre piłki, fajne rozciągał i przyspieszał gre. Ogladajcie mecze w tv a nie na flashscore

1

@barteq no od 60 ogladalismy optymalne ustawienie, szybko zweryfikowal.

0

@joloskyy to jak wytlumaczysz to ze w 1 polowie Rapha wygral tak samo pozycje na prawej stronie kilka metrow przed polem karnym, wbiegl przed obronce tamten go trzymal reka, wywalili sie we dwoch i wolny dla UTD?

0

Do Choroszczy na stale

0

@Kessie Every app is dating app if you’re hindi enough

0

@Survier you not the thinker


1

@Emhyr Same, wczesniej o tym pisalem ze tak jak sam nie popieram takich zachowan tak tutaj sam wiązanke na xaviego przed ekranem wywalilem. Szkoda Raphy bo go lubie i gra dobrze

1

@Emhyr o sie chlop wku@wil xD

0

@takisobiektos w 1 połowie tak samo było pod polem karnym Man UTD, Rapha wbiegł przed chłopa, wywalili sie i faul dla UTD. Czego oczekujesz xD?

1

@Mario96w No ale zawiodły formacje w których ewidentnie Xavi zajebał sprawe zmianami, to co mamy klaskać z wrażenia jak to koncertowo spierdzielił?
Przed meczem malkontenci jak Ty pisali żeby nie oceniać jego zmian bo zamknie nam mordy, teraz mamy nie krytykować bo nam nie zamknał mord.

0

@Uukasz_93 myślę że sie zdziwisz z tym torre :D No chance moim zdaniem

6

@Firestone bez kitu, tak jak zawsze pyskówki przy zmianach do trenera mnie denerwują, tak tutaj zupełnie nieuzasadniona zmiana dla chłopa który ciągnał atak za uszy. Aż sam nawyzywałem

11

Szkoda Raphy. Bardzo solidny mecz, kolejny z resztą z rzędu i schodzi. I to do tego jak był w gazie w końcówce.

0

Uważacie że ten ruch ramieniem do piłki to karny? Jak przepisy się mają w tej kwestii? Bo wierzyć mi się nie chce że sędzia i VAR widząc to odpuścili jakby się kwalfikowało

69

Beka że wylewy w obronie sie skończyły jak wróciliśmy do standardowego ustawienia po wejściu Christensena i Balde xD Xavi to spierdzielił koncertowo

1

Zrobił ruch do piłki, TO JEST KARNY!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?