SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 ale ktos mowi ze obecnie on jest najlepszy? Jest cholernie po formą. Ale Ty robisz z siebie debila pisząc ze Auba jest lepszy od Lewego xD
0
@Faro obecnie gra z ferranem to gra w 10 a nawet 10 na 12. Fati to tykająca bomba której nie chce sie nawet biegac.
1
chłopy tu hokejowe wyniki piszą a jak będzie z 1:2 to będzie ok
0
Rennes w 2 minuty 2 bramki traci. Co oni odwalili
0
PSG chyba powtórke Barcy zrobi z Bayernem
0
PSG xD nawet nie zdążyłem dobrze włączyć
1
@require No tak, ale podajesz przykład krzywej Laffera która niekoniecznie o tym mówi, a używana jest często do tego że im niższe podatki tym lepsza ściągalność/płatność co też jest kłamstwem. Dlatego się zastanawiam o co Ci chodzi dokładnie z krzywą laffera
0
@sonek sektor CAT1 CAT2 z jednej i drugiej strony we właściwie każdym miejscu. Byłem na środku byłem przy rogach wszędzie widać dobrze, mimo wszystko poleciłbym po środku bo będzie to niezapomniane jeżeli to twój 1 raz.
widze że na stronce to sie inaczej nazywa to Ci aż opiszę: 1lateral/1grandstand central 1st corner, 2nd corner tez jest superos.
2nd i 2lateral też jest bardzo dobra widoczność ale mimo wszystko jesteś wyżej i dalej, a różnice to kilka euro podejrzewam.
1
@require ale że krzywa laffera jest dobra?
3
@GeneralXavi co gość zrobił że dobra decyzja, bo nie jestem w temacie?
0
@Szklaner to jest jedno także +1 , ale drugie to jest to co ludźmi kieruje podczas zakupów takich produktów. A firmy doskonale wiedzą co nimi kieruje i w jakich sytuacjach nimi kieruje więc.
0
@PatrykBarca Gówno prawda. Choćby takie Rolex i Vitkac wchodziły do polski kolejno w 2010 i 2011 roku gdzie nic nie mozna było zaplanować. Rośliśmy ale nikt nie wiedział jak to się będzie toczyło.
X jest dla mnie jedyną opcją poprawną, Y jest logiczne ale nie podejrzewam a Z jest bez sensu. W stabilizacji nie kupujesz takich rzeczy bo nie masz bodźców. Bodźcem do zakupu jest albo bieda i chęć pokazania czegoś pomimo braku pieniędzy lub wzrost poziomu.
1
@msmsms No ja też nie mogę tego czytac. Mi się super podoba gość. Ale to chyba w naturze prostych ludzi jest że jak jest coś nowego i można coś zobaczyć/czegoś sie nauczyć, bez skandalu to ich nudzi.
0
co prze chłop w hejt parku
1
@Chucky what the fuck is that piece of shit?
0
@Transu96 takie dyrektywy to jest kurestwo na jakims abstrakcyjnym poziomie. Ci pseudo komisarze debile mogliby się zająć czymś co naprawde ułatwi zycie a nie wspierać kurestwo i cwaniactwo. Od razu mi sie przypomniał AS który pisał tutaj ostatnio o kupowaniu ksiazek, czytaniu ich i oddawaniu. Miażdzyć paluchy takim.
0
Jakies 8 lat za pozno
1
@Faro ta, dlatego podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Nike w wieku 13 lat. /oh
0
@Encore mam suki dzwoniące na telefon młodego garnucha
4
@Emhyr ten numer to kłopoty
0
@draxidox „ile bóg daje”
No nie powiem kto tu co daje :D
ale dobrze dla nich jak tylko sa zadowoleni
0
@GOATessi a stosowałeś kąpiel w kratynie?
1
@tbas serio? Przeciez te kluby istnieja od lat 90 xD
@Pawci023x wydaje mi sie ze dziecioki zawsze chodziły do klubów w młodym wieku. Sam chodziłem do klubów jak miałem 16/17 lat.
0
@tomek8756 ALE BYNAJMNIEJ DALI DZIECIOM
0
@AlexDark00 na pewno bliżej prawdy niz randomowy hejter z labambli
0
@Kondziubarca ale ale ale @AlexDark00 powiedział że Auba byłby lepszą opcją niż Lewus ://// Ten dziennikarz gówno wie, z resztą jak wszystkie te patałachy w klubie co sie nabrały na gościa co u siebie w kraju przegrywa z żużlowcem i guwniarą z paletkom
1
@Emhyr neymar tez w wieku 17/18 byl mordercą obroncow w lidze ogórkowej, tym Bardziej uważam że nie ma co go tłumaczyć szczególnie za taką Kasę.
0
@Dzwignia Tak, wszyscy piłkarze w Hiszpanii z mówili się przeciwko biednemu Winiszjuszowi
11
Ćwiąkała i jego pisanie „jak zobaczy dowody że Vini mówi coś obrazliwego do piłkarzy to zmieni o nim zdanie” to taki sam poziom głupoty jak JKM piszący że nie ma dowodów ze AH wiedzial o pewnych obozach.
11
@partymaker dupa Viniego jest czyszczona dokładniej niz szczoteczką do zębów w całej dyskusji, ah ten Tomuś