SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Colon bede rzigoł
1
@Kondziubarca tak jak lubie smoka i KS tak wiadomo przeciez czemu lobbują za polskim trenerem - wejscia do szatni i dostep do informacji = giga $$$ do ich kiermany
1
Kurka, panowie trzymajcie fason, pamiętajcie... bo zginiecie w życiu.
Trzeba trzymać fason, bo kurka można wyjechać poza bandę szybko
12
Dobrze ze nie Interregio
3
@matirix20 stwierdzil ze nie bedzie sie babrał w gownie i wyszedl - w skrócie
1
Młyn na czacie na KS taki ze szok, a pol wyciaga jakies dwa komentarze zgodne z ich tezą XDDD Wiecej sie po nim spodziewałem, ale widze ze idzie w sukurs
52
@El Madridista. Przeciez Luis w Ajaxie, Live i Barcy procz ostatniego sezonu to było zwierze. Czlowieku co Ty pier….
1
@Faro ogladasz mecze Barcelony xD?
0
też wam twitter działa wolno jak zatwardzenie?
0
@Rewolucja123 wygląda zupełnie jak nic
24
@bebeto77 wystarczyłoby by martinez wykorzystał 2x100%
0
@Rust_Cohle zdjęli wszyscy prawie. nawet treneiro
2
Co myślicie o kasztanach z rep francji co pozdejmowali medale? Jedynie chyba 3 piłkarzy - Dembele, Griezzman i Mbappe mieli założone. WIocha jak nie wiem co. Szczyle po 19-25 lat i sodówa w baniach nieziemska
1
A smiec z barcelona mecz zycia standardowo
0
Po chu! On tego kasztana acune wpuszczal!!??
2
Przeciez to jest widome ze francja zaraz na 3:2
3
@TheNekro94 wytłumacz amatorom freak fightów xD Według nich sędzia powinien to podnieść i powinni walczyć w stójce elo
0
nawet adasia ze sportmile pokazali hehe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
gwizdać na mameda to trzeba być kur*ą ludzką tfu
1
to są prawdziwe rozdarte serca - mamed vs pudzian... ehh
0
@Azi brzmi absurdalnie ale tak jest, przeciez jeden ruch jednego tloka pochlania praktycznie litr paliwa wiec nie wiem co tu niezrozumialego
1
@arasz1819 jak podolinski nie wierzy jak sie cieszyl z przejscia argentyny :p?
6
widze ze angole w bbc sie jak zawsze zesrali przez messiego i argentyne xD Pieknie
0
Nigdy w życiu nie obstawiałem. Ale mnie dziś kusi żeby jakiegoś tałzena postawić na chorwację, bo z tą ich flegmatyczną grą to w odcinku lędźwiowym mam przeczucie. A kurs wyśmienity
1
@Bobo25 jakbys sie uczyl wzoru hajty to bys wiedzial, a tak to nie wiesz i nie umiesz skracac pierwiastka na turbinie wstecznej. Podloz pod ten wzor i wszystko sie bedzie zgadzalo.
0
@AbelKabel Możesz jeździć od 50 lat, wiem co widze jak ja jestem za granicą, a jestem stosunkowo często, tak jak pisałem - może trafiamy na inne miejsca.
W polsce też dużo stacji jest nieczynnych na tygodniu po 22/23 godzinie, nawet na DW/DK.
Jak jesteś przedsiębiorcą i piszesz że nic nie zmienia gospodarczo to nie wiem w sumie co mam na to nawet odpowiedzieć. Zostawię Ci opracowanie ZPP to sobie przeczytaj na kibelku :) Jakby nie miało to żadnego znaczenia to właściele sklepów, centrów handlowych etc nie lobbowali za tym żeby to znieść
https://zpp.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/Gospodarcze-skutki-ograniczenia-handlu-w-niedziele.pdf
0
@AbelKabel no to najwidoczniej trafiamy na inne sklepy, bo ja moze ze 2 razy sie spotkalem w niedziele w hiszpanii czy francji ze nie moglem wejsc do marketu. Tak samo z galeriami handlowymi. I w tzw. Okresie wakacyjnym i w okresie nie wakacyjnym.
Odkładając to na bok - wciąż nie jestesmy na tyle silni gospodarczo zeby robic ruchy gospodarcze panstw zachodnich
0
@John_Doe nie, tylko osoba która ma działalnośc oczekuje że będzie mogła ją prowadzić bez obostrzeń, zamykania, skracania czasu czy dni pracy i znajdzie sobie odpowiednią kadrę która też tego chce i się na to godzi. Państwowe placówki to jest rak nad rakami na każdym poziomie który nie jest rentowny w żadnym stopniu. Więc nie wiem po co je tutaj dałeś do porównania.
1
@AbelKabel pierwsze lepsze Nicea, Marsylia w niemczech choćby berlin drezno i nie w wakacje tylko non stop, przez cały rok i wymieniam miejsca w których byłem na przestrzeni ostatniego miesiąca. A oczywiście hiszpania - barcelona - wszystko praktycznie otwarte w niedziele.
oczywiście ja nie przeczę że są pozamykane w niektórych miejscach - to nie jest tak że wszystko jest pootwieranie, ale dużo jest. I tak na marginesie - nie wiem czy próba "małpowania" przez polskę przepisów zachodnich to jest coś w co koniecznie chcemy iśc. Po pierwsze bo gospodarczo to jest jak rów mariański i mount everest i zachód też swoje niektóre znakomite decyzje które lata temu forceował bardzo żałuje.
@John_Doe
no tak, postawiłeś na jednym poziomie placówki państwowe z ograniczaniem prywatnych firm, pogratulować xD