SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Smutek. Szkoda ze tak szybko podjal decyzje
0
Jets gdzies stream pomeczowy?
0
No i prad odcielo
8
Ćwiąkała wyglada jak Dawidek z 3b grający w jasełkach
1
@Cygan BRC przeciez to pilkarze strzelaja jak sieroty a nie Xavi xD
0
ale lipa z tym że ta skocznia bez śniegu
0
@Criss18Barca and Messi took that personally
1
@macio_944 pająki stonks
2
@Mns21 Panie Joanie nieeeee
1
@BorzyKrzys Tullamore Dew - najlepsze dla mnie. Z cytrynką (7up/sprite + lód) - wchodzi jak do siebie
1
@wasacz myślałem że napisałem to z taką „kursywą” że można się o ten sarkazm potknąć, ale chyba znowu mnie użytkownicy tej strony zaskakują :p
0
@xavi890 widze pany chyba na la bambli nie przebywają to jeden uzytkownik z dwoma zerami w nicku nie miał okazji was striggerowac takimi glupotami
@Borys8111 @Spider_64
2
Nie no gdzie tam, Auba jakby tu był to by robil te same liczby i jakby Depay gral to tez by te same krecil. Nie gra bo polska husaria zbuntowała na niego cały klub i go przyspawali do ławki a nie dlatego ze jest slaby. Daliscie sobie zrobic wode z mozgu ze Lewy jest cos ponad przcietnosc.
25
@damianex10 trzeba byc bezczelnym jak prześcieradła zeby dyskutowac o sedziach
0
@DSDaniels No a oczywiście fani redbulla bronią ewentualne oszukiwanie xD
1
@kiper09 no zadupca redbull jak chory
0
@BorzyKrzys Dla mnie sposób zachowywania się komentatora tak jak to prezentują oni, kwalifikuje się pod słowo przygłup.
0
@KlonaZepan dziwne zeby z angolami bylo inaczej, ale wiecej sie spodziewam po PL komentatorach którzy powinni jakkolwiek próbować byc neutralni.
0
@BorzyKrzys it is what it is. Specjalistą jest, wiedzę ma ogromną i tego nie podważam, ale ja go słuchać nie mogę.
Nie zesraj sie z bronieniem tego eleven gościu xD
0
@MesQueUnClub96 tak, o wiele lepiej sie słucha
0
@MesQueUnClub96 no gosć je@nął ultra głupotę ale overall o wiele lepiej sie tego slucha niz tych przyglupow z eleven
4
Wchodzenie w dupe Maxa przez komentatorów eleven jest tak mocne ze zaraz mu przez okrężnicę przejdą. Dobrze sluchac po angielsku jednak
0
Ładny start Oponiarza! Gogogo
3
@cris2706 3mln w sytuacji tego klubu to jak zbawienie ;)
1
@Aragorn33 strzelą w 93 i będzie mental. Ez
5
17, ciemno jak w dupie. Dejta marzec pls
6
@Kessie panie bozu spraw aby nie było tego białego gówna z nieba, zaskoczonych drogowców, narciarzy i sankarzy. Niech będzie 10 stopni i słońce tak mi dopomóż
3
@Krystian1588 patusy wybijają patusów, miło
1
@AlexDark00 rozumiem że tylko on gra vs 11 druzyny przeciwnej i dal sobie strzelic 50gi?
0
@DaPidejpi Luis zaczynał chyba sezon pazdziernik listopad po karze