2

Smutek. Szkoda ze tak szybko podjal decyzje

0

Jets gdzies stream pomeczowy?

0

No i prad odcielo

8

Ćwiąkała wyglada jak Dawidek z 3b grający w jasełkach

1

@Cygan BRC przeciez to pilkarze strzelaja jak sieroty a nie Xavi xD

0

ale lipa z tym że ta skocznia bez śniegu

0

@Criss18Barca and Messi took that personally

1

@macio_944 pająki stonks

2

@Mns21 Panie Joanie nieeeee

1

@BorzyKrzys Tullamore Dew - najlepsze dla mnie. Z cytrynką (7up/sprite + lód) - wchodzi jak do siebie

1

@wasacz myślałem że napisałem to z taką „kursywą” że można się o ten sarkazm potknąć, ale chyba znowu mnie użytkownicy tej strony zaskakują :p

0

@xavi890 widze pany chyba na la bambli nie przebywają to jeden uzytkownik z dwoma zerami w nicku nie miał okazji was striggerowac takimi glupotami
@Borys8111 @Spider_64

2

Nie no gdzie tam, Auba jakby tu był to by robil te same liczby i jakby Depay gral to tez by te same krecil. Nie gra bo polska husaria zbuntowała na niego cały klub i go przyspawali do ławki a nie dlatego ze jest slaby. Daliscie sobie zrobic wode z mozgu ze Lewy jest cos ponad przcietnosc.

25

@damianex10 trzeba byc bezczelnym jak prześcieradła zeby dyskutowac o sedziach

0

@DSDaniels No a oczywiście fani redbulla bronią ewentualne oszukiwanie xD

1

@kiper09 no zadupca redbull jak chory

0

@BorzyKrzys Dla mnie sposób zachowywania się komentatora tak jak to prezentują oni, kwalifikuje się pod słowo przygłup.

0

@KlonaZepan dziwne zeby z angolami bylo inaczej, ale wiecej sie spodziewam po PL komentatorach którzy powinni jakkolwiek próbować byc neutralni.

0

@BorzyKrzys it is what it is. Specjalistą jest, wiedzę ma ogromną i tego nie podważam, ale ja go słuchać nie mogę.
Nie zesraj sie z bronieniem tego eleven gościu xD

0

@MesQueUnClub96 tak, o wiele lepiej sie słucha

0

@MesQueUnClub96 no gosć je@nął ultra głupotę ale overall o wiele lepiej sie tego slucha niz tych przyglupow z eleven

4

Wchodzenie w dupe Maxa przez komentatorów eleven jest tak mocne ze zaraz mu przez okrężnicę przejdą. Dobrze sluchac po angielsku jednak

0

Ładny start Oponiarza! Gogogo

3

@cris2706 3mln w sytuacji tego klubu to jak zbawienie ;)

1

@Aragorn33 strzelą w 93 i będzie mental. Ez

5

17, ciemno jak w dupie. Dejta marzec pls

6

@Kessie panie bozu spraw aby nie było tego białego gówna z nieba, zaskoczonych drogowców, narciarzy i sankarzy. Niech będzie 10 stopni i słońce tak mi dopomóż

3

@Krystian1588 patusy wybijają patusów, miło

1

@AlexDark00 rozumiem że tylko on gra vs 11 druzyny przeciwnej i dal sobie strzelic 50gi?

0

@DaPidejpi Luis zaczynał chyba sezon pazdziernik listopad po karze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?