1

@Deeespacito nie wrzucaja ciekawostek - źle, wrzucają ciekawostki - źle. Po to jest tiki taka zeby takie pierdoły wrzucać a nie pisać artykuły, ale polakusy zawsze muszą znaleźć sposób żeby sie tylko przyebac do kogoś i swoje ironiczne nudne docinki pisac.
/oh

29

Jestem w szoku ilu mamy komunistów w wieku 18-30lat którzy popierają ten podatek od NADMIAROWYCH ZYSKÓW. Jak tu sie ma coś zmienić w tym Bangladeszu europy skoro młodsze pokolenia tak samo głupie jak te stare.

0

Do babci przyszedł fejkowy SMS od PGE z info o odłączenie prądu i oczywiście kliknęła link, ale nic więcej nie zrobiła. To pobiera wirusa na telefon czy kieruje do strony z płatnością? Bo nie wiem czy trzeba telefon czyścić do zera żeby nie zebrali danych do kont etc?

1

@Kessie czemu w reklamie nie ma azjaty lub białego mężczyzny? Skandal!

0

@bartas97 albo mam takie troche deja vu albo od 3 tygodni co 4 dzień widzę taki post. No chyba że mi się śni ta strona z tym akurat postem xD

0

@Messibestplayerintheworld prawie 2 bańki euro.. zawsze coś ale jednak... eh

0

@Joe_Pesci zastanawiam się gdzie są ludzie głosujący na pisdzielców żeby nie głosować na PO/trzaska "bo pis mniejsze zło" co przy okazji wyborów szczekali tu mordami. Bo zawsze jak wychodza takie kwiatki to jest cisza jak makiem zasiał.

0

@Colon tak tbh nie zanosi sie na razie żeby mieli ich zastąpić równie wybitni. Przynajmniej w piłce nożnej i w koszu nie ma takich kozaków jak z 15-18 lat temu jak CR i Lionel zaczynali

0

no i w pi*du i wylądowaliśmy i cały misterny skład też w pi*du

1

Glik w ostatniej chwili pokazuje szczęsnemu że zostawia xD Co jest łeb

0

Lewy, Zielu i długo długo długo nic... dramat Ci piłkarze. Wyciągnięci z B klasy - tak wyglądają przy tych dwóch "diamentach"

0

Krychowiak to jest taki paździerz że sie w głowie nie mieści

2

beka że na wyjeździe głośniej niż w PL xd

0

@Freudysta pieniądze raz są raz ich nie ma, ALE WSPOMNIEŃ NIKT CI NIE ZABIERZE

0

@Kgorecki2500 jaszczur1337

2

@koziar wiesz czemu piłkarze prześcieradeł wygrywają ZP nawet w erze Lionela? Bo mają zajebisty PR że nawet kibic barcelony temu ulega. Robert mógł mieć minimalnie słabszy sezon od beznemy, ale jakby wszyscy równie głośno krzyczeli o ZP dla niego co dla Benzemy, modricia czy innych chłopków to miałby równie duże szanse jak nie większe.
Rada ode mnie:
wsadźcie sobie czasami w dupe ten pseudo romantyzm i bycie sprawiedliwym gitem i działajcie bardziej na PR danego zawodnika jako kibice a częściej będzie on na piedestale.

ps. Nie kumam tego ciągłego ujmowania Robertowi, szczególnie my polacy mamy jakąś taką przyebaną cechę, bo dużo głosów na świecie jest takich że Lewy powinien dostać ZP a nie benzema.

0

@Roxi zapłaci rachunek i jeszcze da napiwek, cytując klasyka

0

XAVI powiedział że byliśmy lepsi - i tak jak dekade temu go za to wyzywałem tak dziś mu HIGH FIVE ZBIJAM

2

@pawello10 no bo to BOŻYDAR IWANOW kristiano ronaldo najlepsiejszy to czego tu oczekiwać? Albo od zbrodniarza Hajto w studio? Przecież to jakaś zbieranina ciot

1

@Gibbon_FCB real dostaje od nas stosunkowo często na dziurę, nawet jak jesteśmy "najsłabszą barceloną od lat" - więc mecz z nimi bedzie ok

2

@DJ6 Nie powiesz że karnego nie było. Pomijam frustrujący brak skuteczności, ale overall wyglądaliśmy lepiej na przestrzeni meczu i wierzę że będzie tylko lepiej.
Nie porównuj tej drużyny do tego co było grane z Koemana, Setiena czy końcówki Valverde bo zwalisz mnie z nóg.

0

@!34RC3!_0N4 no pół żartem pół serio, bo gra wygląda dla mnie bardzo dobrze. Wierzę że z interem powpada wreszcie to co ma wpaść i tych szwabów na CN dojedziemy.

0

@Miszcz Textu FCB exactly :)

0

@mariosss20 Busi dziś dobry mecz, na początku 1 wylew, ale tak to świetne odbiory i dość pewnie w rozegraniu

0

dodam jeszcze tylko: panie bożu prosze aby nie było ciężarów z wyjściem z grupy

4

@Abominacja co to za sranie w banie. W pierwszej my kontrolowaliśmy mecz i gdybyśmy nie strzelali jak frajerzy to baja by se mógł strzelać z ucha na psiarskich a nie wiecej goli

0

@Miszcz Textu FCB a co nas powinno obchodzić zdanie jakichś kasztanów?

0

@ciema karny nie karny - daliśmy dupy bo w takim meczu powinniśmy strzelić z 2/3 gole. Mieliśmy mecz pod swoje dyktando i żeśmy zebali po całości

22

Czuje sie zle, bo zagralismy bardzo dobry mecz i 2:0 to jest bardzo niesprawiedliwy wynik.. ehh

1

Za to samo smiec daje Busiemu zoltko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?