2

@AlexDark00
napisałeś to 28 lipca

"Co ty porównujesz? To wina Raphinhi, że Leeds było w strefie spadkowej? Jak dla mnie to on właśnie uchronił Leeds od spadku. Indywidualna postawa Lewego może być gorsza w Barcy, bo tu się gra inaczej, a nie wystawia patelnie na 5 metr."

nasrałeś ponad 100 stron komentarzy od lipca (co btw. jest dla mnie grubo po*ebane) z czego większośc jest o lewym. Albo masz jakiś kompleks na punkcie tego chłopa, albo popadłes w psychozę. Polecam skonsultować to z lekarzem lub farmaceutom.
Ps. śmieszne jest jak lewy zamyka Ci morde na każdym kroku ale Ty twardo stoisz przy swoim zmieniając tylko tezy co pokazuje powyższy comment xD W lipcu szczekałes z kilkoma innymi łbami że może nawet 10 bramek nie strzeli bo sie hehe "nie wpasuje"

6

Żebyś z dech w denaturacie

1

FIA to zart XD.

0

@betonito „trafi. A ponieważ nie ma genialnej techniki wystarczy że lekko mu piłka podskoczy i po sprawie.”

O bogowie

0

@gamache Rijkard nie poprawił gry barcelony, tego nie dało sie oglądac. Mial szczescie ze pewien joga bonito zostal sprowadzony do Barcy z PSG.

0

@Bobo25 ale musielibysmy byc drudzy w koszykach, nie nie. Mocni.. mocniejsi są

0

@narses85 no to LM juz byla, ale wtedy tez byly ciężary jesli chodzi o ogladanie tego paździerzu. Czlowiek nie doceniał okresu 2008-2015 z wyłączniem papy martino

1

@narses85 od kiedy kibicujesz?

0

@draxidox borek to sie zna na pilce jak swinia na gwiazdach, ot co

0

@ACRAB95 to juz chyva 10 niepodyktowany karny, wiec juz jest przegiecie pały

0

@Mads to nawet nie kwestia tego, ale materialy z ktorych wykonane nyly konstrukcje, powierzchnia samolotow, temperatura i kupa innych czyników. Ciekawostka - samo paliwo w boeingu wazylo ponad dwa razy wiecej niz cale su34 - paliwo w boeingu i paliwo w su to juz 7,5raza więcej - 12 ton do 91ton i mimo ze nie przez to zawalily sie wieże to też powinno dac do myslenia co będzie większym „ladunkiem wybuchowym”

0

@LS boże jeżeli istniejesz to po co produkujesz takich debili co nie mają wiedzy a otwierają buzie

0

@rragon Piechna był gwiazdą ligi 20 lat temu jak se z kartoflisk przyszedł, nastrzelał bramek i poszedł :D

ale tylko to co w koronie to jego a repra i dalej kluby to dramat

1

@Messibestplayerintheworld kurła dobrze by było tego Bellinghama wyciągnąć, co by go Real nam znów nie wszamał. Bo tak zbroją pomoc że szok

1

Komentarz usunięty

0

@pyra92 dlatego real jak wygrywa tez odpuszcza, a City nie odpuszcza, gniecie. Duzo tych LM Pep wygrał przez ostatnie 10 lat cisnąc.

1

@fart oczywiscie, ale tak jak piszesz ciezko sie na to patrzy. I potem takie przyglupy jak Shannon Sharpe podważają GOATA a reszta debili idzie w sukurs

1

TB12 chyba se pluje w twarz co niedziele. Buccsi jednak wracają do korzeni xD @BartqRKO @fart

1

@tomek8756



Tak mi się skojarzyło :P

3

@MesQueUnClub_87 Nie było promowania tego typu ludzi? A show dla debili w telewizji i ogólnie szeroko pojęci celebryci telewizyjni. Gazety typu bravo czy inne gówno czasopisma promujące puszczające się celebrytki.
"Jak ktoś Cię chciał nazwać debilem to musiał to zrobić prosto w oczy albo zadzwonić z telefonu."
Czym się różni zwyzywanie przez internet a przez telefon xD? Jakie to ma ku*wa znaczenie w realnym życiu.
"Dzieciaki więcej się ruszały, majsterkowały z ojcem przy wszelakiego rodzaju naprawach i ogólnie były nauczone zaradności, przynajmniej w środowisku moich rówieśników z bliskiego otoczenia."

Co do ruchu to nie wiem, ale podejrzewam że jest go mniej, przynajmniej tak badania kiedyś wykazywały. Ta mityczne majsterkowanie z ojcem, wyglądało tak samo jak teraz spędzenie niedzieli przez panie z supermarketów z rodzinami. Pieprzona iluzja xD Próbujesz wciągnąć ogół w narrację kierując się tylko swoimi doświadczeniami.
" Teraz wyrzucasz z helikoptera pierwszego lepszego typa z plecakiem w środku lasu i zdycha po kilku dniach bo nawet się nie będzie potrafił ogrzać, a ludzie, którzy się świetnie odnajdują we współczesnym gównie zawsze próbują normalizować i tłumaczyć innym, że nic się nie zmieniło."
Jesteś ignorantem. Jak wyrzucisz z helikoptera osobę teraz, czy 30 lat temu to prawdopodobieństwo przeżycia jest takie samo, może nawet teraz większe bo ma smartfona i może znaleźć sobie "jak rozpalić ognisko" "jak wyznaczać kierunki" etc. Ktoś kto nie ma przeszkolenia w warunkach polowych z reguły będzie miał z tym problem nie mając odpowiedniego ekwipunku. Ja się świetnie odnajduję teraz jak i 20 lat temu więc where problem. Mam dużo znajomych urodzonych po 2000 roku. Jedni są super rozgarnięci i biją poziomem na głowę nie jednego 30/40/50 latka, a inni są kompletnymi debilami tak jak niejeden 30/40/50 latek. Tak się składa że mam przykład z wojska na przestrzeni ostatnich 30 lat i sporo cwaniaków jak Ty odchodziło z jednostki po tygodniu bo zostali zgnojeni jak małe dziewczynki, sporo lamusów też odchodziło bo są lamusami, ale sporo ludzi po których byś się nie spodziewał że coś potrafią zaginało gości co myśleli że są kolejnymi Rambo i świrowali.

Po co się skupiać na influencerkach machających cyckami? Jest popyt jest podaż. Jak Ci to przeszkadza to albo je olewaj, a jak nie to się z nimi umawiaj i poświruj.

7

@tomek8756 grube baby to fatality

1

@Przemek2323


Już wkrótce w kinach xd

1

@MesQueUnClub_87 Emocje zawsze się bardziej sprzedawały i jak tego nie wiesz to możemy traktować Cię tak samo jak Ty typa który nie wiedział że pieca kaflowego się nie włącza przyciskiem - jak debila.
ps.
W 1940-80 się nie sprzedawał negliż, "patologia" i demoralizacja? Próbujesz tworzyć jakąś alternatywną absuradlną rzeczywistość która nie miała miejsca. A normy się zmieniają i ulegają zmianą wraz z czasami które idą do przodu.

0

@QuaReL nie ma opcji. LEWY IS NUMERO UNO

1

@ptrx z reguły turyści nie odwalają wioski tylko lokalsi... także... :)

3

W ogóle fenomenalne jest to że sztange tak omijają jakiekolwiek kontuzje xD

0

@fart to nadal jest projekt? Ja takie projekty od 15 lat około widze. Podejrzewam ze kolejne mądre dofinansowania na ekologie są i tworzą takie kwiatki, ladne prezentacje, filmiki a potem kasa przepada i projekt tez.

0

@Kluivert_P tl;dr.

5

@Kgorecki2500 Dla chłopa sie odkleiło, trzeba takich psychopatów izolować

0

@WilliamTheBloody a co sie odwaliło ze az jej insta wywalili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?