7

@AbelKabel to jest zawsze ciekawe jak wy ten argument podnosicie na la bambli i zagranicy, a potem czlowiek lata do niemiec francji hiszpanii wloch portugalii i tak dalej j tak dalej i w niedziele na legalu wbija albo do marketu wielkiego albo na stacje fure tankowac xD Niesamowite to jest.

0

@Michael24 adidas ma tak nudne pilki ze to komedia

0

@tbas @NaFazieHitman @Jaro1279 siedzimy w 5 na DC i kolega puścił żebyśmy oglądali równo a nie jeden do tyłu drugi do przodu, co tu jest niezrozumiałego? Poza tym to było tylko napisane po to żeby ktoś mnie nie posądził o zakup tego gówna, a wszystko odnosiło się do tego jakim totalnym dnem jest to high league całe

0

na discordzie właśnie znajomy puścił high league - podziwiam naiwniaków którzy płacą za taki shit xD

0

Slabe te francuziki mimo wszystko. Anglia o wiele lepiej wygladala

4

Tak sie strzela karne

0

Anglicy zero ruchu do pilki, na wlasne zyczenie do przedupcą

1

@Kgorecki2500 powinien 4 sezony temu odejsc i zwolnic miejsce bo jest do dupy

1

Perez nakupił tych zawodników takich ze szok. Jeszcze niech Mbappe kupi i bedzie dla nad cud miod i orzeszki.

0

@nitey hmm??? .

1

@Solmyr HAHAHAHA ktos ma emocje shahshhsh

0

Szkoda mi tej portugalii

0

@verdant i rozumiem że tutaj beta płaczki nie mają problemu że bramkarz holendrów prowokuje? Ale argentyna, która odpowiada na to takim samym zachowaniem tym burakom jest obrażana

0

Jaja jakies xD.

2

@hayek Ta sama glupia pi@da do tej lnianej torby wpakuje polistrowe szmaty z sieciówki które 10000000x bardziej zgnoją środowisko

1

Lahoz jak zawsze musi być twarzą meczu

2

@bartekvisca dobra szprycha, a nie chodowana na mcdonalds

1

@MAGNETO już mi w marcu mieli wjechać i sie zesrali. A jak wjadą to ja wyjadę.

0

@MAGNETO 3800netto to jest dla mojej skromnej osoby śmiech na sali. Podejrzewam że jak ktoś zarabia więcej to go nie powołają bo szkoda im będzie wywalić x-dziesiąt tysięcy rekompensaty. Ciekawe tylko co z ludźmi którzy prowadzą biznesy i lecą na stracie optymalizując się... :) Państwo z gówna to jest

0

@Kgorecki2500 z korzyścią dla zdrowia to ja uprawiam inne aktywności fizyczne. Szkoda czasu i moich pieniędzy. Miałem odpisać ofensywnie ale usunąłem to. Napiszę tylko tyle - z doświadczenia wiem że w wojsku takie szczekacze-cwaniaki jak Ty po kilku dniach sami z łzami w oczach odchodzili.. a na początku jakie Schwarzeneggery z nich były to wow.

0

@MAGNETO całkiem niezłe 130zł? Za 130zł dziennie to mi by się nie chciało rano z boku na drugi bok przerzucić

0

@ChampionLW a co dopiero w świętochłowicach na lipinach

0

@Kgorecki2500 ja też się cieszyłem, ale teraz się nie ciesze że hipotetycznie będę musiał kombinować ze zmianami kategorii lub jakkolwiek inaczej żeby się nie musieć taplać w tym gównie przez 30 dni.

5

@bartas97 cieszenie się z KAT A w liceum było jednak błędem. Trzeba było jak znajomi przygrać w uja i dostać B/D/E

4

Oni wiedzą co to jest siła?

0

Jak debile te karne kopią xD ani mocy ani precyzji

8

oby ta nudna chorwacja sie wywaliła z rowerka

4

@norbi77 chłop co zarabia lekko ponad 300tys złoty dziennie będzie sie o drobne kłócił xD No przewariaty są z wymyślaniem

2

@AlexDark00 widze że Ci się pustogłowy człowieku od pół roku nie nudzi hejcenie na Lewego. Ale ty musisz byc nieudany irl to az szkoda gadac

2

Kiwior i Frankowski sie trzepią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?