SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AbelKabel to jest zawsze ciekawe jak wy ten argument podnosicie na la bambli i zagranicy, a potem czlowiek lata do niemiec francji hiszpanii wloch portugalii i tak dalej j tak dalej i w niedziele na legalu wbija albo do marketu wielkiego albo na stacje fure tankowac xD Niesamowite to jest.
0
@Michael24 adidas ma tak nudne pilki ze to komedia
0
@tbas @NaFazieHitman @Jaro1279 siedzimy w 5 na DC i kolega puścił żebyśmy oglądali równo a nie jeden do tyłu drugi do przodu, co tu jest niezrozumiałego? Poza tym to było tylko napisane po to żeby ktoś mnie nie posądził o zakup tego gówna, a wszystko odnosiło się do tego jakim totalnym dnem jest to high league całe
0
na discordzie właśnie znajomy puścił high league - podziwiam naiwniaków którzy płacą za taki shit xD
0
Slabe te francuziki mimo wszystko. Anglia o wiele lepiej wygladala
4
Tak sie strzela karne
0
Anglicy zero ruchu do pilki, na wlasne zyczenie do przedupcą
1
@Kgorecki2500 powinien 4 sezony temu odejsc i zwolnic miejsce bo jest do dupy
1
Perez nakupił tych zawodników takich ze szok. Jeszcze niech Mbappe kupi i bedzie dla nad cud miod i orzeszki.
0
@nitey hmm??? .
1
@Solmyr HAHAHAHA ktos ma emocje shahshhsh
0
Szkoda mi tej portugalii
0
@verdant i rozumiem że tutaj beta płaczki nie mają problemu że bramkarz holendrów prowokuje? Ale argentyna, która odpowiada na to takim samym zachowaniem tym burakom jest obrażana
0
Jaja jakies xD.
2
@hayek Ta sama glupia pi@da do tej lnianej torby wpakuje polistrowe szmaty z sieciówki które 10000000x bardziej zgnoją środowisko
1
Lahoz jak zawsze musi być twarzą meczu
2
@bartekvisca dobra szprycha, a nie chodowana na mcdonalds
1
@MAGNETO już mi w marcu mieli wjechać i sie zesrali. A jak wjadą to ja wyjadę.
0
@MAGNETO 3800netto to jest dla mojej skromnej osoby śmiech na sali. Podejrzewam że jak ktoś zarabia więcej to go nie powołają bo szkoda im będzie wywalić x-dziesiąt tysięcy rekompensaty. Ciekawe tylko co z ludźmi którzy prowadzą biznesy i lecą na stracie optymalizując się... :) Państwo z gówna to jest
0
@Kgorecki2500 z korzyścią dla zdrowia to ja uprawiam inne aktywności fizyczne. Szkoda czasu i moich pieniędzy. Miałem odpisać ofensywnie ale usunąłem to. Napiszę tylko tyle - z doświadczenia wiem że w wojsku takie szczekacze-cwaniaki jak Ty po kilku dniach sami z łzami w oczach odchodzili.. a na początku jakie Schwarzeneggery z nich były to wow.
0
@MAGNETO całkiem niezłe 130zł? Za 130zł dziennie to mi by się nie chciało rano z boku na drugi bok przerzucić
0
@ChampionLW a co dopiero w świętochłowicach na lipinach
0
@Kgorecki2500 ja też się cieszyłem, ale teraz się nie ciesze że hipotetycznie będę musiał kombinować ze zmianami kategorii lub jakkolwiek inaczej żeby się nie musieć taplać w tym gównie przez 30 dni.
5
@bartas97 cieszenie się z KAT A w liceum było jednak błędem. Trzeba było jak znajomi przygrać w uja i dostać B/D/E
4
Oni wiedzą co to jest siła?
0
Jak debile te karne kopią xD ani mocy ani precyzji
8
oby ta nudna chorwacja sie wywaliła z rowerka
4
@norbi77 chłop co zarabia lekko ponad 300tys złoty dziennie będzie sie o drobne kłócił xD No przewariaty są z wymyślaniem
2
@AlexDark00 widze że Ci się pustogłowy człowieku od pół roku nie nudzi hejcenie na Lewego. Ale ty musisz byc nieudany irl to az szkoda gadac
2
Kiwior i Frankowski sie trzepią