1

@don'T.R.I.P.e dobrze jest być w klubie nielubienia Ćwiąkały od zawsze.

1

@ranger3120 wodzirej

1

@GeneralXavi to jezeli Neymar nie za 3 sezony to Modric tym bardziej. Do tego za Busiego ktory był terminatorem.

2

Alex w zalobie :(

0

To jest fenomen. U nas te kasztany wchodza na boisko i nic, a ten kasztan zagra i strzela brame zycia albo robi akcje zycia. I tak rok w rok.

3

@P33ck Valencia jutro wciry z 3:0. Chyba ze jakims cudem efekt nowej miotly, ale szczerze watpie

1

@wasacz nie, czerwona koszulka dostal co dla mnie jest kpiną

11

@AlexDark00 lewy slabszy mecz i alexdark mokre sny tej nocy zapewnione

0

@Emhyr dlugo nie musialem czekac. Czyje na wierzchu :D?

1

@Encore to co robi Chelsea to jest przegięcie tematu. A tebas śmieć nadal niech ucina jaja klubą La Liga to odbudowa tej ligi zajmie z 20 lat.

1

@Encore a mógł przyjśc do nas te 10 lat temu

0

@Emhyr przecie to śmierdzi fejkiem na kilometr. Nas nie stać na podpisanie ludzie którzy już są w zespole (Gavi,Alonso) a mamy kogoś sprowadzić? Bullshit

0

@marcin62 z tego co widziałem gracz z pola dostal zoltko, a bramkarz nic. Kuriozalna decyzja dekla z gwizdkiem

1

@Encore Jak se nie wychował to sie będzie męczył z hoe

3

¿Que mira bobo?¿que mira bobo?

0

@anxted ty w sumie dobra rozkmina. Tak btw. Kanał Sportowy coś robił na WOŚP?

0

@Patrykl145 co sie dzieje, bo nie moge ogladac?

6

@Comentateiro można nie pić, ale po co się męczyć?

10

@WiernyKatalonii LUB62424 jakby ktos chciał po rejestracji stalkować chlopa. Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kessie Musiałam odprawić taki rytułał jak wydałam kase po oscamowaniu was na kurs jak wyzwolić sie finansowo ez

35

Żyłem skromnie, za to bez wygód

0

@Janas11224 Nieźli jesteście xD 3 dzień ta dyskusja juz trwa o auto za 300k. Rozumiem jakbyś tu wrzucił 765LT albo Maybacha S za 2 bańki, to moglby miec wątpliwości, no ale litosci. A auto fajny gokarcik. Kumpel ma i do upalania znakomity.

0

@Tomo1989 no nie wiem czy to taki 200iq moge z naszej strony oddawac cale uzbrojenie. Niemcy dlatego się wstrzymywały z oddaniem czolgow etc bo przez kupe lat zaniedbali wojsko i nie chcieli zostać z niczym

0

Z tego co Mierzejewski opowiada w HP to zarobił mega grube pieniądze w tych "gówno-ligach". Fajnie mu się udało to poukładać finansowo.

1

@Ricardinio14 simpin so hard

0

Jakim trzeba być burakiem z pola zeby sie takimi pytaniami blaznic i nie miec refleksji zadnej?

2

@Persili nie zeby cos ale pare lat temu real tak wylecial z rozgrywek

1

Może nie najtaniej ale jako tako

0

@TheNekro94 fitness plus size, to jak powiedzieć holokaust dobry dla żydów

1

Laporta kolejne „diamenty”z Brazylii zaczyna sprowadzać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?