SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e dobrze jest być w klubie nielubienia Ćwiąkały od zawsze.
1
@ranger3120 wodzirej
1
@GeneralXavi to jezeli Neymar nie za 3 sezony to Modric tym bardziej. Do tego za Busiego ktory był terminatorem.
2
Alex w zalobie :(
0
To jest fenomen. U nas te kasztany wchodza na boisko i nic, a ten kasztan zagra i strzela brame zycia albo robi akcje zycia. I tak rok w rok.
3
@P33ck Valencia jutro wciry z 3:0. Chyba ze jakims cudem efekt nowej miotly, ale szczerze watpie
1
@wasacz nie, czerwona koszulka dostal co dla mnie jest kpiną
11
@AlexDark00 lewy slabszy mecz i alexdark mokre sny tej nocy zapewnione
0
@Emhyr dlugo nie musialem czekac. Czyje na wierzchu :D?
1
@Encore to co robi Chelsea to jest przegięcie tematu. A tebas śmieć nadal niech ucina jaja klubą La Liga to odbudowa tej ligi zajmie z 20 lat.
1
@Encore a mógł przyjśc do nas te 10 lat temu
0
@Emhyr przecie to śmierdzi fejkiem na kilometr. Nas nie stać na podpisanie ludzie którzy już są w zespole (Gavi,Alonso) a mamy kogoś sprowadzić? Bullshit
0
@marcin62 z tego co widziałem gracz z pola dostal zoltko, a bramkarz nic. Kuriozalna decyzja dekla z gwizdkiem
1
@Encore Jak se nie wychował to sie będzie męczył z hoe
3
¿Que mira bobo?¿que mira bobo?
0
@anxted ty w sumie dobra rozkmina. Tak btw. Kanał Sportowy coś robił na WOŚP?
0
@Patrykl145 co sie dzieje, bo nie moge ogladac?
6
@Comentateiro można nie pić, ale po co się męczyć?
10
@WiernyKatalonii LUB62424 jakby ktos chciał po rejestracji stalkować chlopa. Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kessie Musiałam odprawić taki rytułał jak wydałam kase po oscamowaniu was na kurs jak wyzwolić sie finansowo ez
35
Żyłem skromnie, za to bez wygód
0
@Janas11224 Nieźli jesteście xD 3 dzień ta dyskusja juz trwa o auto za 300k. Rozumiem jakbyś tu wrzucił 765LT albo Maybacha S za 2 bańki, to moglby miec wątpliwości, no ale litosci. A auto fajny gokarcik. Kumpel ma i do upalania znakomity.
0
@Tomo1989 no nie wiem czy to taki 200iq moge z naszej strony oddawac cale uzbrojenie. Niemcy dlatego się wstrzymywały z oddaniem czolgow etc bo przez kupe lat zaniedbali wojsko i nie chcieli zostać z niczym
0
Z tego co Mierzejewski opowiada w HP to zarobił mega grube pieniądze w tych "gówno-ligach". Fajnie mu się udało to poukładać finansowo.
1
@Ricardinio14 simpin so hard
0
Jakim trzeba być burakiem z pola zeby sie takimi pytaniami blaznic i nie miec refleksji zadnej?
2
@Persili nie zeby cos ale pare lat temu real tak wylecial z rozgrywek
1
Może nie najtaniej ale jako tako
0
@TheNekro94 fitness plus size, to jak powiedzieć holokaust dobry dla żydów
1
Laporta kolejne „diamenty”z Brazylii zaczyna sprowadzać?