SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xpert77 stunning
1
Ja mu wierze xD
0
Szwabów na remis!!!
0
Mbappe super ;)
0
Mbappe to jest taki koń ze szok. W alternatywnej rzeczywistosci chcialbym go w Barcy
1
@Sinirsey to na pewno
1
Nie wiem kogo bardziej nie chce w 1/4 czy PSG czy szwavów
0
Co za dziurawa obrona xD
0
@Chucky przyjdzie, niedlugo konferencja
4
@arsenallondyn0 widze że cytat „jak chłop koniem przejechał tak asfalt położyli” nie tyczy sie tylko polski :D
0
@FCBandOL Jesteś homoseksualistą? Poważne pytanie
0
Panowie może ktos sie zna: potrzebuje biezni dla rodziców, dobra amortyzacja, cicha, dobra moc, możliwosc podnoszenia biezni, fajne programy treningowe. Jakies glosniki + bluetooth/usb mile widziane. Jak macie cos godnego polecenia to płace jak za prezydenta
0
@Survier To Ty chyba jesteś niepoważny że uważasz że ta strona sie nie zmieniła :D
12
Panie Joanie nieeee
0
@tbas z głownej z centrum meczowego
1
Ale Neymar to jest przykład tak bardzo zmarnowanej kariery pomimo braku jakiegoś duzego swirowania na imprezach poza boiskiem jak wiekszosc brazylijczyków. Podejrzewam że gdyby został u nas miałby conajmniej jedna ZP w kolekcji. Szkoda bo takich magików już nie produkują a i on był jednym z ostatnich imo.
2
@doc Chyba mu muszlami i kamyczkami szczęscia zapłacimy :D
0
@Dembouz1899 LuisS. zmartwychwstał
0
@mkord No i ja jestem zdziwiony. Nie potrafie ogladac tego dluzej niz 5 minut bo sie mecze - zenujacy poziom techniczny, taktyczny, fizyczny. Tu wszystko leży.
12
Podziwiam ludzi na kanale sportowym w komentarzach którzy chcą żeby Zaczęli gadać o polskiej piłce i polskich klubach w pucharach. I dyskusja polega na tym, czy Lech da radę z jakimś norweskim klubem. No przecież to jest żenujące xD Kto chce w ogóle tego słuchać i sie tym interesuje. Trzeba być masochista i fanem rozrywki niskich lotów
1
@partymaker TB12
0
Nadal nie da się kupić koszulki domowej Barcy na nike.com lol. Ma ktoś pomysł gdzie można zamówić z nazwiskiem?
4
@prokofiew ale zagrał solidny mecz mimo wylewów podczas strzelania + cieszmy się polakiem w tej Barcelonie, bo za szybko to się nie powtórzy :)
4
@michal26 nie ma Alby to raz - co jest pozytywne bo mam wrażenie że on troche psychicznie nie dojeżdżał na te mecze w LM i w sumie to może nam na dobre wyjść brak Busiego, bo on też ma flasbacki z Wietnamu w LM
9
@Emhyr ćwiąkała po nim jechał nawet w 80 minucie aż mnie wpieniać zaczał, bo chłop naprawde solidne zawody zagrał.
0
@AlexDark00 w sumie narracja by sie zgadzała... wygraliśmy z nim tryplet :D
1
Za ten tytuł artykułu redakcjo:
No i nie podobasz mi się
5
ale ostatnie 20 minut pokazało że brakuje nam kadry. Nie ma zmienników i chłopaki oddychają rękawami.
0
Jaki oni maja problem z trafieniem w bramke?
2
Lewy co Ty robisz chlopok