0

@Xpert77 stunning

1

Ja mu wierze xD

0

Szwabów na remis!!!

0

Mbappe super ;)

0

Mbappe to jest taki koń ze szok. W alternatywnej rzeczywistosci chcialbym go w Barcy

1

@Sinirsey to na pewno

1

Nie wiem kogo bardziej nie chce w 1/4 czy PSG czy szwavów

0

Co za dziurawa obrona xD

0

@Chucky przyjdzie, niedlugo konferencja

4

@arsenallondyn0 widze że cytat „jak chłop koniem przejechał tak asfalt położyli” nie tyczy sie tylko polski :D

0

@FCBandOL Jesteś homoseksualistą? Poważne pytanie

0

Panowie może ktos sie zna: potrzebuje biezni dla rodziców, dobra amortyzacja, cicha, dobra moc, możliwosc podnoszenia biezni, fajne programy treningowe. Jakies glosniki + bluetooth/usb mile widziane. Jak macie cos godnego polecenia to płace jak za prezydenta

0

@Survier To Ty chyba jesteś niepoważny że uważasz że ta strona sie nie zmieniła :D

12

Panie Joanie nieeee

0

@tbas z głownej z centrum meczowego

1

Ale Neymar to jest przykład tak bardzo zmarnowanej kariery pomimo braku jakiegoś duzego swirowania na imprezach poza boiskiem jak wiekszosc brazylijczyków. Podejrzewam że gdyby został u nas miałby conajmniej jedna ZP w kolekcji. Szkoda bo takich magików już nie produkują a i on był jednym z ostatnich imo.

2

@doc Chyba mu muszlami i kamyczkami szczęscia zapłacimy :D

0

@Dembouz1899 LuisS. zmartwychwstał

0

@mkord No i ja jestem zdziwiony. Nie potrafie ogladac tego dluzej niz 5 minut bo sie mecze - zenujacy poziom techniczny, taktyczny, fizyczny. Tu wszystko leży.

12

Podziwiam ludzi na kanale sportowym w komentarzach którzy chcą żeby Zaczęli gadać o polskiej piłce i polskich klubach w pucharach. I dyskusja polega na tym, czy Lech da radę z jakimś norweskim klubem. No przecież to jest żenujące xD Kto chce w ogóle tego słuchać i sie tym interesuje. Trzeba być masochista i fanem rozrywki niskich lotów

1

0

Nadal nie da się kupić koszulki domowej Barcy na nike.com lol. Ma ktoś pomysł gdzie można zamówić z nazwiskiem?

4

@prokofiew ale zagrał solidny mecz mimo wylewów podczas strzelania + cieszmy się polakiem w tej Barcelonie, bo za szybko to się nie powtórzy :)

4

@michal26 nie ma Alby to raz - co jest pozytywne bo mam wrażenie że on troche psychicznie nie dojeżdżał na te mecze w LM i w sumie to może nam na dobre wyjść brak Busiego, bo on też ma flasbacki z Wietnamu w LM

9

@Emhyr ćwiąkała po nim jechał nawet w 80 minucie aż mnie wpieniać zaczał, bo chłop naprawde solidne zawody zagrał.

0

@AlexDark00 w sumie narracja by sie zgadzała... wygraliśmy z nim tryplet :D

1

Za ten tytuł artykułu redakcjo:
No i nie podobasz mi się

5

ale ostatnie 20 minut pokazało że brakuje nam kadry. Nie ma zmienników i chłopaki oddychają rękawami.

0

Jaki oni maja problem z trafieniem w bramke?

2

Lewy co Ty robisz chlopok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?