SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze będzie jak to co robi Vegeta to jest szeroko zaplanowana akcja którą dokumentuje i opisze na końcu a my wszyscy dajemy się ponieść emocjom, uczestniczymy w tym i jesteśmy przy okazji znakomicie trollowani. Prawdopodobieństwo jednak wynosi 1,7%
1
@Kidd to jest nie do wiary jak sie zniszczył ten chlop.. na wlasne zyczenie
0
@Rastafarnianin co on ma za tshirt XDDDDD mimo że go nie lubie to G
1
@Kazragore prawko do kosza. Tacy nieudacznicy są do eliminowania od kopa z dróg.
0
Ok boomer, kto pytał
0
Panie bożu prosze
24
@Gaz ale wy nie kumacie tego, że wycie i lamenty są nie o to że go nie wpuszcza, bo moze jest słaby. Tylko jeżeli faktycznie jest słaby to niech go cofnie do rezerw i ziomek niech sobie tam gra. Ile w tym sezonie już minut piłkarz mógłby mieć ogólnie? Podejrzewaam że coś ponad 2k lekko. On ma niecałe 500.
1
@kiper09 ogladales mecz xD?
0
@Azi to po co jest w pierwszym zespole? Chodzi o logike ziom
3
@Gaz to moze niech go cofnie do rezerw? Hmmm
8
Wioche Kszawi odpierdziela z tym Torre. Szkoda dzieciaka
0
@Kamiloza91 no, Pedri tez gral i teraz 5 tyg nie bedzie gral. Latwo gadac jak chlopy fartownie kontuzji mie dostaja
1
sedzia pijany XDDD
0
Tamte chlopy 4 zmiana, ten nie rusza nikogo xD a z UTD Lewy Balde i Christensen odpoczna
3
Chlop zapomnial ze mozna zmieniac
1
Kszawi zmiany kur!!!!
2
Robercik najpiękniejszy oby juz na stale sie obudzil
3
Ferran dzis zamyka mi morde.
0
@Matix90 wlasnie sie w ogole nie przewraca xD mylisz go z Viniciusem
2
Czemu oni nic nie gwizdza na Lewym?
0
To nie jest faul na lewym? Chlop go so tylu rekami przestawil
0
@tbas no mimo wszystko to jest wazny temat, co by sie nie zniszczyć jako facet
7
@Herato w dupie byles i gowno wiesz. Ja i bardzo duzo moich znajomych jednym glosem mowimy, ze wolelibysmy tego kafla/dwa dolozyc pracownikowi do wyplaty zamiast dawac do państwu które to rozpie@dala na glupoty i bezsensowna biurokracje
4
@kynio302 po podłożeniu danych do wzoru hajty tak wyszło
0
Szanse na awans oceniam na całe 31%
2
@AlexDark00 nie wsadzi Cadizowi i Alex będzie miał kolejny tydzień trzepania konia na LR bo lewus sie skończył xD Tak źle i tak niedobrze. Ty jesteś uosobieniem typowego polaka
3
@taris bo trener ma mózg i rotuje w meczu ligowym a nie pucharach :D
2
To jeszcze dzisiaj tylko Robercik niech wpakuje brameczkę/i i zamknie morde dzieciokom z LR. Uwielbiam te sytuacje kiedy cała LR znawcuw pisze że ktoś sie skończył, a on za dwie min ich gasi jak peta w studzience.
3
Ten Fabian Ruiz to jest taki rzadziak że nie mam słów. Jak te kluby sie na takich drewniaków nabierają
2
@LS oby kolana wytrzymaly