0

Najlepsze będzie jak to co robi Vegeta to jest szeroko zaplanowana akcja którą dokumentuje i opisze na końcu a my wszyscy dajemy się ponieść emocjom, uczestniczymy w tym i jesteśmy przy okazji znakomicie trollowani. Prawdopodobieństwo jednak wynosi 1,7%

1

@Kidd to jest nie do wiary jak sie zniszczył ten chlop.. na wlasne zyczenie

0

@Rastafarnianin co on ma za tshirt XDDDDD mimo że go nie lubie to G

1

@Kazragore prawko do kosza. Tacy nieudacznicy są do eliminowania od kopa z dróg.

0

Ok boomer, kto pytał

0

Panie bożu prosze

24

@Gaz ale wy nie kumacie tego, że wycie i lamenty są nie o to że go nie wpuszcza, bo moze jest słaby. Tylko jeżeli faktycznie jest słaby to niech go cofnie do rezerw i ziomek niech sobie tam gra. Ile w tym sezonie już minut piłkarz mógłby mieć ogólnie? Podejrzewaam że coś ponad 2k lekko. On ma niecałe 500.

1

@kiper09 ogladales mecz xD?

0

@Azi to po co jest w pierwszym zespole? Chodzi o logike ziom

3

@Gaz to moze niech go cofnie do rezerw? Hmmm

8

Wioche Kszawi odpierdziela z tym Torre. Szkoda dzieciaka

0

@Kamiloza91 no, Pedri tez gral i teraz 5 tyg nie bedzie gral. Latwo gadac jak chlopy fartownie kontuzji mie dostaja

1

sedzia pijany XDDD

0

Tamte chlopy 4 zmiana, ten nie rusza nikogo xD a z UTD Lewy Balde i Christensen odpoczna

3

Chlop zapomnial ze mozna zmieniac

1

Kszawi zmiany kur!!!!

2

Robercik najpiękniejszy oby juz na stale sie obudzil

3

Ferran dzis zamyka mi morde.

0

@Matix90 wlasnie sie w ogole nie przewraca xD mylisz go z Viniciusem

2

Czemu oni nic nie gwizdza na Lewym?

0

To nie jest faul na lewym? Chlop go so tylu rekami przestawil

0

@tbas no mimo wszystko to jest wazny temat, co by sie nie zniszczyć jako facet

7

@Herato w dupie byles i gowno wiesz. Ja i bardzo duzo moich znajomych jednym glosem mowimy, ze wolelibysmy tego kafla/dwa dolozyc pracownikowi do wyplaty zamiast dawac do państwu które to rozpie@dala na glupoty i bezsensowna biurokracje

4

@kynio302 po podłożeniu danych do wzoru hajty tak wyszło

0

Szanse na awans oceniam na całe 31%

2

@AlexDark00 nie wsadzi Cadizowi i Alex będzie miał kolejny tydzień trzepania konia na LR bo lewus sie skończył xD Tak źle i tak niedobrze. Ty jesteś uosobieniem typowego polaka

3

@taris bo trener ma mózg i rotuje w meczu ligowym a nie pucharach :D

2

To jeszcze dzisiaj tylko Robercik niech wpakuje brameczkę/i i zamknie morde dzieciokom z LR. Uwielbiam te sytuacje kiedy cała LR znawcuw pisze że ktoś sie skończył, a on za dwie min ich gasi jak peta w studzience.

3

Ten Fabian Ruiz to jest taki rzadziak że nie mam słów. Jak te kluby sie na takich drewniaków nabierają

2

@LS oby kolana wytrzymaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?