SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KmN jak pracujesz u kogoś to popatrz długoterminowo. Jeżeli ty będziesz osobą która przyjedzie, zrobi co ma zrobić, to w przyszłosci lepsza premia/lepsze uklady
8
To są jaja. Laporta z tym „szrotem” ktory ma ugrywa taką kase z tego, a Bartolomelu majac neymara suareza xaviego inieste i inne gwiazdy nie potrafił dobrego kontraktu z glownym sponsorem wycyganić. Klub był celowo niszczony
0
Gavi jest na boisku?
1
Wreszcie redbull wyjeżdza. Dziękuje Ci świecie
1
tylko stroll mogl to zrobic XDDDDDDDD
4
Gdy patrzysz wyniki i nie dosc ze PSG przegrywa, to jeszcze z moją ukochaną Niceą. Piękne zakończenie dnia :)))
1
@jacobFCB zawsze rozkminiam.. czy tacy jak Ty i Tobie podobni tylko dużo pierdzielą o tym jak to inni powinni się zachowywać wobec ojczyzny, czy robisz coś w kierunku żeby ten naród i społeczeństwo miało lepiej? Wymagać i pierdzielić frazesy w necie jest łatwo. Podejmować działania już nie :)
9
@barcanawieki iks de no powinien se w ramke oprawic moment okiwania chlopa xD co za mindset miekkiej fajki
0
Barca Xaviego bez zmian.. odbierany jest smak życia, gdy sie ogląda taką padakę
0
@MesQueUnClub96 na pewno wole oponeo i merca od RBR, ale od zawsze na zawsze mclaren i obecnie lando, malutki
4
@MesQueUnClub96 no tak - nie lubisz maxa i rbr jestes hamiltoniarz. Tylko ty mogłes to skorelować
1
Panie boze oby sie ten redbull dzis zesrał
0
@VamosVamos nie da sie inwestować/budowac długoterminowo nie majac kasy, jak Ty sobie wyobrażasz ze to by miało wyglądać?
3
Co za bezsens xd
0
Barca se queda w LM
7
@Sulimo Laska lekarzem? Tak daleko zaszła nauka?
6
@AxelF wszyscy pracujmy w IT. Albo lepiej, dajmy ludziom na produkcji przy powtarzalnych, najprostszych idiotoodpornych pracach 50zł/h. Wtedy Axelu swój ulubiony pełnoziarnisty chelbek dostaniesz w cenie 50zł/szt i szynke i serek na ten chlebek kupisz nie za 5zł, tylko za 30zł.
Świat to nie utopia w jakiej żyje się w dużym mieście, pracując w usługach w korpo i nie wychodząc nigdzie na świat.
I możesz sie kłócić z tym że ktoś komuś oferuje 5k w olsztynie czy innej warszawie. Jak ktoś ma przerzucić papierek z kupki na kupke, albo bawić się tak jak piszesz w IT na poziomie technikum, to nie wiem czy byłbym skłonny komuś takiemu zapłacic 4k. I w dupie mam że go nie stać na utrzymanie. Jak nie ma umiejętnosci, wiedzy żeby sobie poradzić utrzymać sie w duzym miescie, bo nie złapie pracy ktora da mu kase na mieszkanie itd to niech wypierdziela do małego miasta, lub na wies. Proste
0
Widzę, że kadencja Laporty bez wynalazków z brazylii do kręcenia wałów, kadencją straconą
24
@FCKubanczyk89 dr dre
.
.
.
pi@e na tematy o których nie mam pojecia
7
Komentarz usunięty
0
Ruscy i ich agenci nic nie pozostawiają przypadkowi
2
@TaughtMule spasionej swini chcieli powiedziec
5
@MOLESTA nie było. Ludzie mieli jedynie wątpliwości czy nie będzie gryzł i czy dojedzie po 4 miesięcznym zawieszeniu, ale nikt nie podważał umiejetnosci. Doskonale pamietam nastroje podniecenia tutaj.
0
@JordiAlbion ty Jordi tam w miami siedź a nie pouczasz francuzika
0
@Pressinho jak ktos powie bale to przed oczami bede miał pole do golfa xD
0
xDDD dno i 3 metry mułu ten klub
2
@jacobFCB jak nie było bombele bo był kontuzjowany (jakaś nowość) to cały czas rzucał asysty i sporadycznie strzelał.
2
Tak tbh jak można wierzyć w powrót Neya, kiedy my nie jesteśmy w stanie zarejestrować piłkarzy których już mamy xD? Przecież to jakiś wyższy poziom oszukiwania sie
1
@martin43 Ale ja odnoszę się do konkretnej części sceny politycznej.
19
@Criss18Barca dlaczego wśród konfiarzy panuje przekonanie że ktoś się ich boi? Czy naprawdę uważacie, że nie można uważać polityków konfy za odklejeńców?