1

@KmN jak pracujesz u kogoś to popatrz długoterminowo. Jeżeli ty będziesz osobą która przyjedzie, zrobi co ma zrobić, to w przyszłosci lepsza premia/lepsze uklady

8

To są jaja. Laporta z tym „szrotem” ktory ma ugrywa taką kase z tego, a Bartolomelu majac neymara suareza xaviego inieste i inne gwiazdy nie potrafił dobrego kontraktu z glownym sponsorem wycyganić. Klub był celowo niszczony

0

Gavi jest na boisku?

1

Wreszcie redbull wyjeżdza. Dziękuje Ci świecie

1

tylko stroll mogl to zrobic XDDDDDDDD

4

Gdy patrzysz wyniki i nie dosc ze PSG przegrywa, to jeszcze z moją ukochaną Niceą. Piękne zakończenie dnia :)))

1

@jacobFCB zawsze rozkminiam.. czy tacy jak Ty i Tobie podobni tylko dużo pierdzielą o tym jak to inni powinni się zachowywać wobec ojczyzny, czy robisz coś w kierunku żeby ten naród i społeczeństwo miało lepiej? Wymagać i pierdzielić frazesy w necie jest łatwo. Podejmować działania już nie :)

9

@barcanawieki iks de no powinien se w ramke oprawic moment okiwania chlopa xD co za mindset miekkiej fajki

0

Barca Xaviego bez zmian.. odbierany jest smak życia, gdy sie ogląda taką padakę

0

@MesQueUnClub96 na pewno wole oponeo i merca od RBR, ale od zawsze na zawsze mclaren i obecnie lando, malutki

4

@MesQueUnClub96 no tak - nie lubisz maxa i rbr jestes hamiltoniarz. Tylko ty mogłes to skorelować

1

Panie boze oby sie ten redbull dzis zesrał

0

@VamosVamos nie da sie inwestować/budowac długoterminowo nie majac kasy, jak Ty sobie wyobrażasz ze to by miało wyglądać?

3

Co za bezsens xd

0

Barca se queda w LM

7

@Sulimo Laska lekarzem? Tak daleko zaszła nauka?

6

@AxelF wszyscy pracujmy w IT. Albo lepiej, dajmy ludziom na produkcji przy powtarzalnych, najprostszych idiotoodpornych pracach 50zł/h. Wtedy Axelu swój ulubiony pełnoziarnisty chelbek dostaniesz w cenie 50zł/szt i szynke i serek na ten chlebek kupisz nie za 5zł, tylko za 30zł.
Świat to nie utopia w jakiej żyje się w dużym mieście, pracując w usługach w korpo i nie wychodząc nigdzie na świat.

I możesz sie kłócić z tym że ktoś komuś oferuje 5k w olsztynie czy innej warszawie. Jak ktoś ma przerzucić papierek z kupki na kupke, albo bawić się tak jak piszesz w IT na poziomie technikum, to nie wiem czy byłbym skłonny komuś takiemu zapłacic 4k. I w dupie mam że go nie stać na utrzymanie. Jak nie ma umiejętnosci, wiedzy żeby sobie poradzić utrzymać sie w duzym miescie, bo nie złapie pracy ktora da mu kase na mieszkanie itd to niech wypierdziela do małego miasta, lub na wies. Proste

0

Widzę, że kadencja Laporty bez wynalazków z brazylii do kręcenia wałów, kadencją straconą

24

@FCKubanczyk89 dr dre
.
.
.
pi@e na tematy o których nie mam pojecia

7

Komentarz usunięty

0

Ruscy i ich agenci nic nie pozostawiają przypadkowi

2

@TaughtMule spasionej swini chcieli powiedziec

5

@MOLESTA nie było. Ludzie mieli jedynie wątpliwości czy nie będzie gryzł i czy dojedzie po 4 miesięcznym zawieszeniu, ale nikt nie podważał umiejetnosci. Doskonale pamietam nastroje podniecenia tutaj.

0

@JordiAlbion ty Jordi tam w miami siedź a nie pouczasz francuzika

0

@Pressinho jak ktos powie bale to przed oczami bede miał pole do golfa xD

0

xDDD dno i 3 metry mułu ten klub

2

@jacobFCB jak nie było bombele bo był kontuzjowany (jakaś nowość) to cały czas rzucał asysty i sporadycznie strzelał.

2

Tak tbh jak można wierzyć w powrót Neya, kiedy my nie jesteśmy w stanie zarejestrować piłkarzy których już mamy xD? Przecież to jakiś wyższy poziom oszukiwania sie

1

@martin43 Ale ja odnoszę się do konkretnej części sceny politycznej.

19

@Criss18Barca dlaczego wśród konfiarzy panuje przekonanie że ktoś się ich boi? Czy naprawdę uważacie, że nie można uważać polityków konfy za odklejeńców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?