0

@tristan87 z rana? Chyba zeby sie od nowa położyć spać.
Szanuje ;)

@PatrykBarca poranek w ks nie skupial sie na sporcie i to bylo w tym ekstra. Ze byli tam ludzie którzy z rana gadali w taki sposób że ja nie oglądając sniadaniowek w tv ani mie sluchajac krindzowego radia, odpalałem sobie to dobrze sie przy tym bawiac.

0

Patola ze w tydzień KS odpalił Warge, Bialka Gapka i Sikore a w zamian daje nam babe z menopauzą, wypalonego Durde i śpiocha Rudzkiego. Mieli byc opozycja do TV, a stali sie tym samym.. ehhh

3

Lekarze i fizjo w barcy jakby to powiedział delikatnie Hadaj… są do wypierd@lenia

0

@kamilop ilu mamy emerytów w PL? + wiadome że ludzie ze wsi

2

@hayek Prowadzisz firme? to jest 24k rocznie. Wole mieć to na dziwki i wódke niż dawać na spalenie w ognisku. Lecz się

dobra widzę że etat, nie mamy o czym rozmawiać bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Tfu na ignoranta

8

@FutbolFan jak można nie wykorzystywać i piętnować faktu że mielibyśmy dziurawe dowództwo sił zbrojnych? Czy Ty sie zdrowo czujesz chłopie?

1

@TheNekro94 spruchniałe staruchy ograniczone się mobilizują na 1000% jak ich postraszyli tuskiem w reżimówce. Ot co

2

@Midast to jak to jest zrobione że za PO nie wjechali do nas żadni kolorowy przybysze, a odkąd rządzi PIS w Polsce czuje się jak na wakacjach w tunezji? Politycy pis głosowali za polską, ale działali tak że tą polskę niszczą. Trzeba być naprawdę ignorantem albo głupcem żeby nie widzieć skutków ich działań.

@stone80 nie, nie jest potrzebne w żadnym wypadku. Jest to ekonomiczna katastrofa. Masz świadomość że CPK nie jest po to żeby odciążyć samo okęcie? A jeżeli byłoby tylko po to, to jest to jeszcze debilniejszy pomysł ograniczonych umysłowo ogrów z PISuaru

0

@draxidox jak piśdzielce wygrają to trzeba chyba się przenosić w przyjemniejsze miejsca tego kontynentu

0

https://www.facebook.com/watch/?v=975285293546275

a mogła sie spalić, byłoby -1 debila na drodze

4

@MarioVeB! na szczęście prawa wyborcze od 18, także gimnazjum może głosować na strawpollu jedynie :D

3

@barteq nadal nie wybrałem i to jest problem. Bo to jest jak głosowanie w stylu: "którą chorobę weneryczną chcesz mieć?"

3

@Crystal37 nie wiem czy bardziej niz Vateusz dało się pogrążyć. Do tego w swojej własnej reżimówce

0

@DonMatteo901 o kolejna rzecz do zlikwidowania. Zeby zara mu sie nie wymsknęło: ZLIKWIDOWAĆ PAŃSTWO POLSKIE!!

0

@Danny Gaucho Dr Dre


Pizde na tematy o których nie mam pojęcia

1

O go zezłomował XDDDD

0

co to za szmaciurka blond w ogóle? Ja nie znam tych pisowskich goebbelsów

1

Oo pieści swój wschodni elektorat Vati

0

@Prorokk nie, co Ty.. donaldzik za barca

4

no to to juz jest ku@wa dramat. Przecież tak jak pisiaki wyprzedają polskie drewno to nikt nie sprzedawał w całej historii!!! Ebac te urwy!!!

4

@GeneralXavi ich i tak nie przekona. On tu uderza do niezdecydowanych

5

300 mieszkań chce wybudować? xD

2

@Antimadridista~ chyba przypadkiem twój rozum przehandlował xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid słowa tusk użyć musze bo sie udusze

0

O 20:00 ważenie, 21:00 3 rundy po 3 minuty, piąstkówki klatka rzymska. Tusk v Morawiecki!! Let's f@@ go!!

4

ale rzeź kurła, lepiej niż konferencja fame mma xDDDD

0

Tusk xDDDD jedzieeszzz

0

XDDDDDD Morawiecki kocham cie

0

Morawiecki xDDD O jest przeuj na płaskie dachy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?