SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 z rana? Chyba zeby sie od nowa położyć spać.
Szanuje ;)
@PatrykBarca poranek w ks nie skupial sie na sporcie i to bylo w tym ekstra. Ze byli tam ludzie którzy z rana gadali w taki sposób że ja nie oglądając sniadaniowek w tv ani mie sluchajac krindzowego radia, odpalałem sobie to dobrze sie przy tym bawiac.
0
Patola ze w tydzień KS odpalił Warge, Bialka Gapka i Sikore a w zamian daje nam babe z menopauzą, wypalonego Durde i śpiocha Rudzkiego. Mieli byc opozycja do TV, a stali sie tym samym.. ehhh
3
Lekarze i fizjo w barcy jakby to powiedział delikatnie Hadaj… są do wypierd@lenia
0
@kamilop ilu mamy emerytów w PL? + wiadome że ludzie ze wsi
2
@hayek Prowadzisz firme? to jest 24k rocznie. Wole mieć to na dziwki i wódke niż dawać na spalenie w ognisku. Lecz się
dobra widzę że etat, nie mamy o czym rozmawiać bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Tfu na ignoranta
8
@FutbolFan jak można nie wykorzystywać i piętnować faktu że mielibyśmy dziurawe dowództwo sił zbrojnych? Czy Ty sie zdrowo czujesz chłopie?
1
@TheNekro94 spruchniałe staruchy ograniczone się mobilizują na 1000% jak ich postraszyli tuskiem w reżimówce. Ot co
2
@Midast to jak to jest zrobione że za PO nie wjechali do nas żadni kolorowy przybysze, a odkąd rządzi PIS w Polsce czuje się jak na wakacjach w tunezji? Politycy pis głosowali za polską, ale działali tak że tą polskę niszczą. Trzeba być naprawdę ignorantem albo głupcem żeby nie widzieć skutków ich działań.
@stone80 nie, nie jest potrzebne w żadnym wypadku. Jest to ekonomiczna katastrofa. Masz świadomość że CPK nie jest po to żeby odciążyć samo okęcie? A jeżeli byłoby tylko po to, to jest to jeszcze debilniejszy pomysł ograniczonych umysłowo ogrów z PISuaru
0
@draxidox jak piśdzielce wygrają to trzeba chyba się przenosić w przyjemniejsze miejsca tego kontynentu
0
https://www.facebook.com/watch/?v=975285293546275
a mogła sie spalić, byłoby -1 debila na drodze
4
@MarioVeB! na szczęście prawa wyborcze od 18, także gimnazjum może głosować na strawpollu jedynie :D
3
@barteq nadal nie wybrałem i to jest problem. Bo to jest jak głosowanie w stylu: "którą chorobę weneryczną chcesz mieć?"
3
@Crystal37 nie wiem czy bardziej niz Vateusz dało się pogrążyć. Do tego w swojej własnej reżimówce
0
@DonMatteo901 o kolejna rzecz do zlikwidowania. Zeby zara mu sie nie wymsknęło: ZLIKWIDOWAĆ PAŃSTWO POLSKIE!!
0
@Danny Gaucho Dr Dre
Pizde na tematy o których nie mam pojęcia
1
O go zezłomował XDDDD
0
co to za szmaciurka blond w ogóle? Ja nie znam tych pisowskich goebbelsów
1
Oo pieści swój wschodni elektorat Vati
0
@Prorokk nie, co Ty.. donaldzik za barca
4
no to to juz jest ku@wa dramat. Przecież tak jak pisiaki wyprzedają polskie drewno to nikt nie sprzedawał w całej historii!!! Ebac te urwy!!!
4
@GeneralXavi ich i tak nie przekona. On tu uderza do niezdecydowanych
5
300 mieszkań chce wybudować? xD
2
@Antimadridista~ chyba przypadkiem twój rozum przehandlował xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid słowa tusk użyć musze bo sie udusze
0
O 20:00 ważenie, 21:00 3 rundy po 3 minuty, piąstkówki klatka rzymska. Tusk v Morawiecki!! Let's f@@ go!!
4
ale rzeź kurła, lepiej niż konferencja fame mma xDDDD
0
Tusk xDDDD jedzieeszzz
0
XDDDDDD Morawiecki kocham cie
0
Morawiecki xDDD O jest przeuj na płaskie dachy