SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam myślę ze większosc ktora tam idzie wie po co tam idzie i ma w dupie bajki które naopowiadają. Liczy sie stolek, sianko i wladza nad innymi
0
@Criss18Barca co za sianie głupoty. Chłop naobiecywał rzeczy, doszedł do stołka. Zobaczył, ze to wszystko nie jest tak proste jak w jego chłopskiej głowie sie wydawało i nie zmieni polityki i swiata za pstryknięciem palców i wziął sie powiesił.
1
@Fake69 i niecg odejdzie za darmo po roku jak sie znow polamie i mu zaplacimy za siedzenie na trybunach?
0
@pride1899 jak powiedzieć że nie ogarniasz o co chodzi w piłce bez mówienia że nie ogarniasz o co chodzi w piłce
1
@Faro przeciez Alexis tu był i ogurzył procz ostatniego sezonu który tez jakis fenomenalny nie byl xD
0
@tadzik447 tak jest, tam jest perfekt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czy w tym kraju nadejdzie wreszcie przynajmniej tydzień ładnej pogody bez deszczu? Nie do wytrzymania ta pogoda w kratkę jest
1
kamawinga ty sie tam nie popisuj piętkami boś cienki jak sik pająka
0
@Lucerfi "Btw. w 2015 sam Petru proponował dobrowolny ZUS."
Podrzuciłbyś linka, bo szukam i nie moge znaleźć a chciałbym się dowiedzieć jak to argumentował wtedy.
0
Vinicus niezadowolony? Stare, znałem
0
@tbas przecież bombele 1v1 nie wykorzystał xD ALe przyebac sie do Lewego zawsze dobrze
1
@Explode bo moge. I nie placze tylko wyrazam opinie, tak samo jak Ty piszesz swoje wysrywy
0
@Explode no nie ogladam panie oczywisty :)
0
Nie ma chyba nic bardziej bezsensownego niż te Sprinty xD to jest taka oguroza ze szok. Po co to organizowac
3
Hamilton mimo ze slabszy bolid to lepszy za kiermaną i robi wacka
0
Redbull nie do wyebania jest. Lipa
1
Czasy kiedy SC brzmi lepiej niż aktualne bolidy są bolesne
0
@Rust_Cohle co pisze chłop odklejony XD
2
@tomek8756 Sum, tzw. Olimpijczyk
0
@MesQueUnClub_87 to ty chyba nie wiesz co ludzie w biznesie są w stanie poświęcić żeby komuś tylko zagrać na nosie
4
No mija już któryś rok z kolei i coś nie widać żeby ta źle prowadzona liga angielska się sypała xD Na razie rzekomo prowadzona dobrze finansowo liga hiszpańska zalicza taki zjazd jakiego nie zaliczyła od dawna.
11
@hayek Ja nigdy nie skumam z jakiej paki ci wszyscy aktorzy, muzycy i inne cwelę biorą się za mówienie o takich rzeczach. Jesteś aktorem to graj i zamknij mordę a nie ciśnij daną agende.
2
Mam wrażenie że ten mbappe to będzie coś pokroju CR7 w realu. Szkoda ze my nie mamy swojego Messiego
1
@Survier całą historie która stoi za tą interwencją. Myślałem że taki MONDRUŚ laramblowski jak ty sie domyśli, ale chyba przeceniam kuca
0
@Survier czytałeś całą historię która za tym stoi czy jak jeden z drugim idiota będziesz tworzył takie bezsensowne obrazy? Manipulant
0
Za takie pieniądze jest git imo. Jak zrobi to co Mathieu, Paulinho czy Luuk bedzie znakomicie.
2
@Foton szwajcaria czy czechy które są tak blisko nas, mentalnie to jest kilka lat świetlnych do przodu. Pogódźcie sie z tym i żadnego łagodzenia w uzyskaniu pozwolenia być nie powinno. Skoro teraz system nie potrafi zabrac uprawnień idiocie to potem może sie to skonczyć źle. Gówniany system razem z całą biurokracją i niekompetentnymi urzędasami+ społeczeństwo które nie dorosło do wolności = klęska
2
To se jeszcze poczeka heheh
1
Iks de