0

@Barcanajlepszyteam myślę ze większosc ktora tam idzie wie po co tam idzie i ma w dupie bajki które naopowiadają. Liczy sie stolek, sianko i wladza nad innymi

0

@Criss18Barca co za sianie głupoty. Chłop naobiecywał rzeczy, doszedł do stołka. Zobaczył, ze to wszystko nie jest tak proste jak w jego chłopskiej głowie sie wydawało i nie zmieni polityki i swiata za pstryknięciem palców i wziął sie powiesił.

1

@Fake69 i niecg odejdzie za darmo po roku jak sie znow polamie i mu zaplacimy za siedzenie na trybunach?

0

@pride1899 jak powiedzieć że nie ogarniasz o co chodzi w piłce bez mówienia że nie ogarniasz o co chodzi w piłce

1

@Faro przeciez Alexis tu był i ogurzył procz ostatniego sezonu który tez jakis fenomenalny nie byl xD

0

@tadzik447 tak jest, tam jest perfekt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czy w tym kraju nadejdzie wreszcie przynajmniej tydzień ładnej pogody bez deszczu? Nie do wytrzymania ta pogoda w kratkę jest

1

kamawinga ty sie tam nie popisuj piętkami boś cienki jak sik pająka

0

@Lucerfi "Btw. w 2015 sam Petru proponował dobrowolny ZUS."

Podrzuciłbyś linka, bo szukam i nie moge znaleźć a chciałbym się dowiedzieć jak to argumentował wtedy.

0

Vinicus niezadowolony? Stare, znałem

0

@tbas przecież bombele 1v1 nie wykorzystał xD ALe przyebac sie do Lewego zawsze dobrze

1

@Explode bo moge. I nie placze tylko wyrazam opinie, tak samo jak Ty piszesz swoje wysrywy

0

@Explode no nie ogladam panie oczywisty :)

0

Nie ma chyba nic bardziej bezsensownego niż te Sprinty xD to jest taka oguroza ze szok. Po co to organizowac

3

Hamilton mimo ze slabszy bolid to lepszy za kiermaną i robi wacka

0

Redbull nie do wyebania jest. Lipa

1

Czasy kiedy SC brzmi lepiej niż aktualne bolidy są bolesne

0

@Rust_Cohle co pisze chłop odklejony XD

2

@tomek8756 Sum, tzw. Olimpijczyk

0

@MesQueUnClub_87 to ty chyba nie wiesz co ludzie w biznesie są w stanie poświęcić żeby komuś tylko zagrać na nosie

4

No mija już któryś rok z kolei i coś nie widać żeby ta źle prowadzona liga angielska się sypała xD Na razie rzekomo prowadzona dobrze finansowo liga hiszpańska zalicza taki zjazd jakiego nie zaliczyła od dawna.

11

@hayek Ja nigdy nie skumam z jakiej paki ci wszyscy aktorzy, muzycy i inne cwelę biorą się za mówienie o takich rzeczach. Jesteś aktorem to graj i zamknij mordę a nie ciśnij daną agende.

2

Mam wrażenie że ten mbappe to będzie coś pokroju CR7 w realu. Szkoda ze my nie mamy swojego Messiego

1

@Survier całą historie która stoi za tą interwencją. Myślałem że taki MONDRUŚ laramblowski jak ty sie domyśli, ale chyba przeceniam kuca

0

@Survier czytałeś całą historię która za tym stoi czy jak jeden z drugim idiota będziesz tworzył takie bezsensowne obrazy? Manipulant

0

Za takie pieniądze jest git imo. Jak zrobi to co Mathieu, Paulinho czy Luuk bedzie znakomicie.

2

@Foton szwajcaria czy czechy które są tak blisko nas, mentalnie to jest kilka lat świetlnych do przodu. Pogódźcie sie z tym i żadnego łagodzenia w uzyskaniu pozwolenia być nie powinno. Skoro teraz system nie potrafi zabrac uprawnień idiocie to potem może sie to skonczyć źle. Gówniany system razem z całą biurokracją i niekompetentnymi urzędasami+ społeczeństwo które nie dorosło do wolności = klęska

2

To se jeszcze poczeka heheh

1

Iks de

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?