SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra taktyka w sumie
4
@Azi boże, przecież widać że żartuje. Nie rozumiesz tego
1
@IrekPOL mordo, tak tbh każdy ma w dupie dziś krzysia. Liczy się tylko Morawiecki-Tusk-TVP - tu będzie rozgrywało się główne show. Wiem, że wszyscy oczekujecie debaty na poziomie, ale myślę że to będzie cyrk i krzyczenie.
0
@urbipl Rachoń ma to prowadzić xDDD? O prze jaja
0
szkoda że dziś Kaczora nie bedzie w tvp i otwarta dyskusja. Jestem ciekaw jakie show z Tuskiem by dali
0
@Saviola88 ile tych aborcji z powodu widzimisie?
0
@draxidox po 1 nie mówię że miganie to coś mądrego, bo uważam to za kompletny kretynizm. Ale ostatnio miałem sytuację, że jechałem 140/140 a chłop mi wyjechał w taki sam sposób jadąc 100. Mógł? No mógł? Czy było to miłe? No niekoniecznie. Ja sam raz jeżdżę szybciej, raz jeżdżę wolniej więc wczuwam się i w drugiego, ale nie kumam czemu chłop po prostu nie zaczekał kilka sekund i nie wyjechal za nim. To się tyczy każdej prękości. Często spotykam się z chłopami z tirów na eskach/autostradach co widzą że za mną nikogo nie ma a i tak mi wyjadą i się ciągną. No życie
2
@draxidox oczywiście że jechał lekko ponad limitem, nie zmienia to faktu że mógł spojrzeć w lusterku, powiedzieć - o jedzie debil szybko BMW - puszcze go bo za nim nikogo nie ma i sobie wyprzedzę w radości i rozkoszy te dostawczaki.
dla mnie to jest czysta logika i uniknięcie niepotrzebnych nerwowych sytuacji - no ale to moje podejście do życia. Jak lubisz walczyć z wiatrakami, wkur*wiać się na innych i wrzucać filmiki do neta no to się nie dogadamy.
1
@Lucerfi rozwój technologiczny=rozwój społeczeństwa. Dzięki temu że mamy smartfony, wyszukiwarki wbudowane nawet w lodówkach ludzie mogą się dowiadywać wielu rzeczy. To jak kto z tego korzysta to jest inna sprawa, ale rozwój społeczeństwa jest niezaprzeczalny. To że w indiach jedna wioska głoduje, nie znaczy że głód na świecie się nie zwiększa.
Wracając do aborcji - nie idź w skrajność lewacką że chcą aborcję zrównać z kupnem gumek, bo zachowujesz się jak oni będąc prawakiem. Ps. marksizm? Jeszcze powiem WHO, ufo i 5g i będziemy mieli komplet spiskowca z rana.
@Kreegen nie, bo wiesz, to jest ważne bo każde życie jest ważne. Ale Ci hindusi brudni czy chińczycy to ich walić, ważne żeby się polacy rodzi
#ps1.
Naprawde przytoczyłeś przykład o mechanice kwantowej w porównywaniu społeczeństw XDDD TO sie nie dzieje
zapytaj 500-600lat temu kogoś ile to 2+2 albo co jest stolicą Nowej Zelandii
4
@Lucerfi nie wiem, rozwijamy się w tym że latamy w kosmos i sprowadzamy rakiety na ziemię, rozwijamy się w tym że coraz mniej ludzi głoduje, rozwijamy się w tym że przez książkę w grubej okładce nie palimy kobiet na stosie oraz naukowców którzy promują rzeczy sprzeczne z książką - to jest rozwój nauki, społeczeństwa itd itd. Jak wierzysz że politycy dziś manipulują, a kiedyś politycy, królowie czy inni nie manipulowali, to CI współczuję życia w niewiedzy. Aborcja to nie jest główne zajęcie, ale jest to składowa życia. I nikt przy zdrowych zmysłach nie mówi o traktowaniu aborcji jako antykoncepcji, bo to jest debilizm jakim manipulujesz. Każdy mówi o tym, że przy gwałcie, chorobach, zagrożeniu życia.
Do innych rzeczy sie nie odniosę, bo to jak skaczesz po tematach mnie osłabia.
0
@OldMc84 znam przepisy, sędzia się obroni. Ale tyle co oglądam lige hiszpańską oraz francuską, to takie gole zawsze puszczają. Dziwnym trafem u nas są do bólu rzeczowi w takich sprawach :)
11
@draxidox no ale chłop mu chamsko wyjechał. Za bmw nie ma nikogo. Korona mu z głowy spadnie jak go puści? Ja sam często jade uznajmy 140-160, widze że ktoś grzeje 200 - zjade sobie na prawy, nawet zwolnie, potem przyspiesze i wow - żyje. Oczywiście to ciągłe mruganie i podjeżdżanie pod dupe to kretynizm, no ale....
4
@Lucerfi To jak nasz gatunek tyle czasu przetrwał?
masz wiadomość że świadomość ewoluuje i jako społeczeństwo się rozwijamy i patrzymy na inne aspekty przy decydowaniu sie na potomstwo niż kiedyś?
TO nie czasy kiedy funkcjonujemy tak: śpimy, sramy, ruchamy sie, jemy i przedłużamy gatunek. Move on
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 ale pierd*lenie za przeproszeniem. Co mecz czytam że "ooo dziś zawiodła skuteczność, koncentracja" to co oni kurcze robią na treningach że nie mają skuteczności i co robi trener co tydzień że oni się nie koncentrują? Pała się przegięła moim zdaniem w tym sezonie.
0
@Matix90 jak gra z drużyną która nie ma kompletnie pomysłu daje rade, ale jak ktoś tylko wykaże jakiekolwiek przygotowanie taktyczne + nie ma w drużynie samych rasiaków to Xavi nie ma pojęcia co się dzieje.
0
dziennikarzyny z tych gazet katalońskich to jakieś ultra bezjajowce. Gdyby tak przekręcili szmaciaków białych jak nas wczoraj z tym spalonym, to wszystkie gazety by grzmiały, a tu pierdu pierdu że 16 latek wali brame. Ostatnio walili konia do Fatiego, że też strzela tu, w reprze o jaki młody, a teraz wielki nowy messi gra ogony w anglii. Nie potrafią w ogóle budować narracji i presji tak jak to robi strona madrycka.
0
@Rewolucja123 A nie padły nawet 3 :)
2
Dobrze że tego Lewandowskiego nie było na boisku. Tylko przeszkadza…
1
Po 8 kolejkach Nicea 2 miejsce jakby zostało.. znakomcie
4
@Kapitan hawk wiem ze nie wyjazd, ale kiedyś to było jeszcze bardziej
https://www.fcbarca.com/58846-barcelona-gromi-granade-na-camp-nou,dyskusja-2926052.html
0
@okiemtypera_lucaxx95 punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A dla mnie jedni i drudzy są równie niebezpieczni. Nikt gorszy nikt lepszy
3
@okiemtypera_lucaxx95 nie no, konfiarze w większości się też sami orają. Lewaki i prawaki są warci siebie w swoich obłędach.
0
Mecz w niedziele o 21 to jest odklejka. Brakuje mi meczów o 16
1
@Joe_Pesci to moze trzeba pracować nad zmianą mentalności polaków, a nie wprowadzać anarchie. Oczywiście że wygląda to delikatnie mówiąc srednio, ale takie rozwiązanie to jest gaszenie pożaru benzyną.
@mrboom oczywiście że system nie jest idealny, nie jest nawet dobry. Ale totalny chaos nie jest rozwiązaniem. Jak macie lepsze pomysły niż dotychczasowi „włodarze” naszego kraju, to idźcie w polityke. Moze to naprawicie. Ale to co oferuje memtzen to jest abstrakcja i odklejenie sie od rzeczywistości a nie rozwiązanie.
Jak politykiery na których mam wywaloną lage, chcieliby rządzić krajem tak jak on, czyli usuwanie ZUSów, vatow, pitow, miniesterstw, to byśmy upadli w dwa dni.
2
@Joe_Pesci nie wierze że takie pytanie pada.
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/podstawowe-informacje-mein
https://www.gov.pl/web/sport/biuro-ministra
https://www.eurodesk.pl/organizacje/ministerstwo-kultury-i-dziedzictwa-narodowego
Kto wedlug ciebie mialby koordynować te wszystkie czynności jeżeli pousuwalibyście te ministerstwa? Rozumiem że stworzyłbyś kolejne komórki organizacyjne, albo pozatrudniał nowych urzędników żeby to koordynowali, tak?
1
@TaughtMule to nie jest ten sam idiota ktory chce całkowitej wolnosci w decydowaniu przez dzieci ze mogą zmieniać płeć? Do łagru
8
@Joe_Pesci podbijają świat na mz’tce xD
3
Jak powiedzieć ze nie masz pojęcia o świecie nie mówiąc że nie masz pojęcia o świecie:
Memtzen to jednak łeb
1
@siuuu wiesz ze 3/4 rzeczy z tej listy pis przebił po stokroć xD? A piszac ze PO pozwoliło na wprowadzenie GMO do polski pokazuje jak bardzo nie masz wiedzy o swiecie jesli uwazasz ze to cos zlego :lol: