SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 rumble - polecam
0
Mam bóldupy że prześcieradła do Tchouameniego, Camavingi, Bellinghama dołożą tego Mbappe to koniec
Taki mbappe by nam się przydał max
0
@Kuba_1 kasa misiu kasa, a on generuje korporacjom tej kasy multum
0
Kogo byście widzieli za Xaviego w przyszłym roku w miarę na nasze możliwości finansowe?
0
@Faro kto wygral? I kto od lat wygrywa?
2
Real ma pomoc giga. Nie dość że techniczni, młodzi to jeszcze mają jakby to powiedział Hadaj przysłowiowe jaja. A u nas? Gundo który już ma wiek niestety, a z młodości z jajami to Gavi, Araujo i jakby był nasz to Cancelo. A tak to mamy same bezpłciowe pussies od lat.
0
@ViscaelBarca2007 i Nic dodawać już nie trzeba :D
4
@Messibestplayerintheworld dawac krychowiaka i jedziemy po sekstet
0
@Bartek1817 bedzie robione szuranie skorpiona
2
Zaraz na KS Podcast pana Kopyto o tym jaki real jest wspaniały
1
@Katalończyk 99 I Haaland i Mbappe
2
Xavi jest do wyjazdu, ale na nikogo nie ma kasy
2
Xavi to rzadziak jako trener change my mind
1
Gwizdane pod real przez wypłakanego przez prześcieradła sędziego? Stare, znałem
0
@KrychaFCB mi sie tez wydaje ze real dzisiaj nas pyknie. Rozumiem ze moge sie pakowac u zawijac ze strony?
8
Czlowiek wchodzi w wyniki a tu Nicea kolejny mecz wygrany. Znakomite rozpoczecie weekendu
3
@Barcanajlepszyteam serio komuś sie chce marnować zycie na zglaszanie takiej glupoty xD?
Proces wygląda tak że po wysłaniu na policje ludzie zaczynają mówić do Ciebie vel. Towarzysz
0
@Barcelonka070 Lepper
0
@AduŚ07 znajac zycie jakis madryciok. Tam same takie buraki.
0
@Deviler Duda miał ambicje na kariere międzynarodową po prezydenturze. Jak będzie tak grał, to myślę że szybciutko znajomości które ma Tusk mu ukrócą te marzenia.
0
@vangoor Robione pod żółtków niestety, a oni to wezma z pocalowaniem reki.
4
@ObiwanKenobi Ty za to rzucasz frazesami bez statystyk. Drugi raz Ci w takim razie napisze. Podrzuć mi takie statystyki rozbite na to o czym mówisz.
4
@ObiwanKenobi mam lepszy pomysł. Moze zamiast przepytywać nas z szukania informacji w google, ty podrzuc mi statystyke ile było samobójstw z broni palnej.
Nie zmienia to faktu ze nawet jezeli samobojstw byloby 50% to ponad 20tys osob ZABITYCH z broni to o 20tys za duzo.
Jestes ignorantem porównując auto do broni
1
@Cadafaz to bylo 30lat temu temu. 3 dekady. Czasy sie zmienily. 80k zl to ile? 17k euro? Bez przesady juz…z calym szacunkiem.
8
@Tomo1989 Ciekawe co to za dzialka, czy budowlana czy nie, dom imo jest do wyburzenia/generalnego remontu. + jezeli to jakas podwies-wieś typu 100mieszkancow, obok wsi ktora ma 700mieszkancow to to jest ultra zadupie. Kasa w bloto. Za male pieniadze to mozesz dziure w ziemi kupic zakryc deskami i tez mozna mieszkac, ale czy tego pragniemy?
7
@MichuZ44 patrzac po jego wpisach o Lewandowskim to chyba niestety nie udaje
4
@ObiwanKenobi
Google boli
W ubiegłym roku na amerykańskich drogach zginęło 42 915 osób, czyli ok. 118 każdego dnia.
Stany Zjednoczone przekroczyły 39 tys. zgonów spowodowanych użyciem broni palnej. W 2022 r. takich zgonów było 44 310.
Takze twoje argumenty nawet tu nieznacznie ale uja sie maja do rzeczywistosci xD
1
@Tomo1989 audi za 80-100k to powod do zazdrosci? To chyba naprawde upadliśmy jako narod
5
@MysticCat https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Strzelanina_w_szkole_w_Uvalde
Tak tak odstrzelony
4
Jak tam znawcy? Rozumiem ze to tez nie wina patalachow lekarzy i fizjo xD?